Jump to content
IGNORED

La Liga 2018/19


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    125

  • MiddleClass

    78

  • Meazza

    64

  • John Coltrane

    56

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najbolja liga. 

Messi bolje izvodi slobodnjake od penala.

Žao mi žute podmornice. Nadam se da ne ispadaju, igraju super fudbal, ali često imaju faze teškog raspadanja.

 

Link to comment
1 hour ago, Facundo Orellana said:

Najbolja liga. 

 

 

Ne znam zašto samo pobornici ovog drevnog takmičenja imaju potrebu da napišu ovu gore floskulu. Ne sećam se da je neko izjavio nešto slično na PL topiku, tamo se to valjda podrazumeva. Msm, odnos broja stranica na ova dva topika, negde približan odnosu broja pasova na tekmi Man. Siti - Njukasl, dovoljno govori.

Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam zašto samo pobornici ovog drevnog takmičenja imaju potrebu da napišu ovu gore floskulu. Ne sećam se da je neko izjavio nešto slično na PL topiku, tamo se to valjda podrazumeva. Msm, odnos broja stranica na ova dva topika, negde približan odnosu broja pasova na tekmi Man. Siti - Njukasl, dovoljno govori.

Taman da se javi neki uvređeni obožavalac ostrvskih drvoseča.:sleep:

Sreća što se gomila kvalitetnih inostranih fudbalera takođe lopta na ostrvu već decenijama, inače ne bih razlikovao škotsku od engleske lige.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment

Nesam ja uvređen, niti obožavalac bilo čega, samo konstatujem kako je nepravedno prema Najboljoj ligi na svetu da ima svega 45 stranica, naspram onih 600 u komšiluku. Verovatno ima neka teorija zavere, ili se masa ljudi ne razume u fudbal.

Link to comment

masu ljudi ne zanima fudbal, nego pop-kultura™ oko fudbala, lože se na loženje na fudbal, na predstavu o sebi kao fanu, a ne na fudbal

 

inače sam fudbal je  daleko najkvalitetniji u Španiji

Link to comment
49 minutes ago, levi said:

masu ljudi ne zanima fudbal, nego pop-kultura™ oko fudbala, lože se na loženje na fudbal, na predstavu o sebi kao fanu, a ne na fudbal

 

inače sam fudbal je  daleko najkvalitetniji u Španiji

narafski :thumbsup: mada nije samo pop-kultura, vec kod mnogih istinska i tradicionalna kultura i zaludjenost za fudbal  i daj boze da zabarska liga bude ko nekad. 

a ne smeta nista da ostrvljani drze banku, bar je tamo na topiku uvek dobro zezanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...