Jump to content
IGNORED

La Liga 2018/19


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    125

  • MiddleClass

    78

  • Meazza

    64

  • John Coltrane

    56

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potcenjuje se (da, lol) znacaj Kristine. Prdnuli ne bi oni sve ove godine bez njega, sad je valjda jasno. Voleo bih da imaju jos jedan (2002-2014, a zasto ne i duze (1966-1998)) celibat. 

Edited by Plajvi
Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

Kakav niz glupih serdara i još glupljih vojvoda. Fino društvance.

Не него је твоја изјава једна од најглупљих исписаних на овом форуму. Икад. Какав бре, Зидан са најпзбиљнијим тренерским резимеом у последњих пола века.... 

Link to comment

Naravno 3 LŠ u nizu se uzimaju svako malo. Dvije isto...

 

Sto bi rekao Tole Karadzic - kakav bre Antic, svako bi sa onakvim timom otisao na SP u Juznoj Africi. :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

Naravno 3 LŠ u nizu se uzimaju svako malo. Dvije isto...

 

Детмар Крамер је узео две за редом па нико не каже да је уз Зизуа најбољи тренер у последњих пола века. Плус конкуренција је онда била много уједначенија. Брајан Клаф је са клубом величине Радничког из Ниша узео два, па и њега нико не помиње или Штефана Ковача....Да не помињем Ринуса Михелса који јесте узимао и потпуно променио фудбал...или тај јебени Кројф...јок Зидан је већи од свих...

Link to comment
16 minutes ago, MiddleClass said:

Naravno 3 LŠ u nizu se uzimaju svako malo. Dvije isto...

 

Sto bi rekao Tole Karadzic - kakav bre Antic, svako bi sa onakvim timom otisao na SP u Juznoj Africi. :fantom:

A opet skromno kaze da mu je najznacajniji i najdrazi trofej, osvojeno spansko prvenstvo i da samo ta titula moze da se poistoveti sa dobrim trenerskim radom. Vidi se da je dobar Pepov ucenik. Veliki fudbaler i veliki trener.

Edited by Majo
Link to comment

Anceloti, Del Boske i Hajnkes su po meni veci od njega. Da ne guglam sad ko je bio trener sezdesetih, ne znam. :D To su samo veci treneri Reala od njega, gde su tek ostali. Lopetegi, Solari i ostali Huande Ramosi... :laugh:

Kriterijum je naravno to sto su osvajali LS s necim sto nije Real, odnosno SP i EP. Misljenja sam da si veca faca ako pokidas na vise mesta, nego vise puta na istom. A moze se diskutovati i o tome sta vredi vise, 1 LS ili 1 Primera. 

Dobar je Zizu, odlican stavise, pisao sam letos sastav jedan o tome zasto mislim tako, mrzi me sad da trazim. Ali veliki (veci od) se postaje vremenom, ne odmah. Pisali ste iznad da je verovatno otisao jer je otisao i Ronaldo i nije dosao Azar, jbg. 

Link to comment

Jel prebacen Petovic na bisere? Greota da se ne ovekoveci.

 

7 hours ago, 189- said:

sace doci meazza i reci ce da nista ne bi uradili bez sudaca :fantom:

 

Pravda za Ramosa!!!

Link to comment
8 hours ago, 189- said:

sace doci meazza i reci ce da nista ne bi uradili bez sudaca :fantom:

 

Nisam rekao "nista", ali ne bi osvojili tri LS za redom. Sta, ti kao nisi pratio LS ove tri sezone pa ti je promaklo?

Link to comment
9 hours ago, Plajvi said:

Potcenjuje se (da, lol) znacaj Kristine. Prdnuli ne bi oni sve ove godine bez njega, sad je valjda jasno. Voleo bih da imaju jos jedan (2002-2014, a zasto ne i duze (1966-1998)) celibat. 

 

Takodje bez Ramosa sigurno ne bi videli minimum dve titule, a verovatno nijednu. Toliko puta ih je vadio iz govana u situacijama kada se Kristina nije videla na terenu (a bilo je takvih utakmica ohoho) da je to legendarno, a bez njega videli smo na sta im lici odbrana. Hocu reci, postoji nekoliko kljucnih protagonista, ne samo jedan. Naravno da je i Zidan jedan od njih, ali se potcenjuje svako od njih ako se zasluge pripisuju samo jednom. Niti ja kazem: Real je osvojio tri titule zbog sudija. Ne. Osvojio je zato sto je mega tim sa dobrim trenerom i najboljim igracem na svetu, plus cesto pomoc sudija = tri titule zaredom. Kombinacija svih faktora.

Edited by Meazza
Link to comment
3 hours ago, Meazza said:

 

Nisam rekao "nista", ali ne bi osvojili tri LS za redom. Sta, ti kao nisi pratio LS ove tri sezone pa ti je promaklo?

pomagale su im sudije koliko i barceloni u proslosti npr. ili jos uvek sto im pomazu...

Link to comment
Just now, 189- said:

pomagale su im sudije koliko i barceloni u proslosti npr. ili jos uvek sto im pomazu...

 

Pa ko kaze da bi Barselona imala ovliko titula da im nisu pomagale sudije onoliko? Samo one bruke protiv tvog kluba kad se setim. Ali nazalost, sve to se zaboravlja i onda se pricaju neke price.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...