Jump to content
IGNORED

La Liga 2018/19


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

16 minutes ago, John Coltrane said:

Na osvonu cega znas da bi trebalo da bude u zatvoru? Za tako nesto je potrebna osuda a ne optuzba.

U Spaniji je npr. jedan momak zbog zlupotrebe platne kartice, radi se o beznacajnoj sumi, odlezao 6 godina zatvora, zbog utaje poreza Mesi, Kristina i kompanija u iznosima od kojih se vrti u glavi, nisu dobili ni dan zatvora. 

Jos nisam sreo coveka, koji je rekao da ne bi trebalo da su u zatvoru.

Link to comment
  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    125

  • MiddleClass

    78

  • Meazza

    64

  • John Coltrane

    56

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, gervasius twinkleminkleson said:

... To da bi trebalo da bude u zatvoru je moje mišljenje, a na osnovu onoga što znamo, počevši od toga da su lažne optužbe za silovanje rjetke, a trebalo bi stvarno da budeš jako baksuzan da ti se dese takve dvije u životu.

 

Silovanje je praktično nemoguće dokazati i ovako, a kamoli kad je optuženi neko ko ima neiscrpan izvor para

 

Daleko od toga da mi je namera da branim lik i delo 1 Ronalda, ali logika ti je više nego upitna.

 

Dokazano lažnih optužbi za silovanje smo se bar nagledali poslednjih godina, nije nikakav baksuz u pitanju - učestalost optužbi samo raste sa količinom novca kojom raspolažeš. 

Link to comment

Priznao je samo da nije prestao kad mu je tražila da prestane, što je prilično sketchy. 

 

Ti detalji podsećaju na slučaj one budale sa madracom koja je dečku u sred seksa rekla da neće više, on prestao, a ona ga ipak optužila za silovanje. Kad su joj sa univerziteta odbacili tužbu, ona je snimila filmski reenactment čina kako bi svetu pokazala šta joj se desilo (jebe je neki glumac sasvim regularno, ona mu kaže da prestane, on prestane). Posle je po svud kampusu vukla madrac na kom je "bila silovana" u vidu nekakvog performansa.

 

U Ronaldovom slučaju dodatno komplikuje stvar taj hush money koja je navodna žrtva uzela za diskreciju, da bi tek deceniju kasnije odlučila da ga optuži. Ja se stvarno ne bih zaletao sa procenama i osudama.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Priznao je samo da nije prestao kad mu je tražila da prestane, što je prilično sketchy. 

 

Ti detalji podsećaju na slučaj one budale sa madracom koja je dečku u sred seksa rekla da neće više, on prestao, a ona ga ipak optužila za silovanje. Kad su joj sa univerziteta odbacili tužbu, ona je snimila filmski reenactment čina kako bi svetu pokazala šta joj se desilo (jebe je neki glumac sasvim regularno, ona mu kaže da prestane, on prestane). Posle je po svud kampusu vukla madrac na kom je "bila silovana" u vidu nekakvog performansa.

 

U Ronaldovom slučaju dodatno komplikuje stvar taj hush money koja je navodna žrtva uzela za diskreciju, da bi tek deceniju kasnije odlučila da ga optuži. Ja se stvarno ne bih zaletao sa procenama i osudama.

Vrlo sketchy :fantom:ne zajebavaj Vini. To sto nije klasicno silovanje ala Psi od slame, ne opravdava akt. No means no, jbg.

Link to comment

@Majo

Ne opravdavam ja ništa, samo kažem da se ne treba zaletati, niti proglašavati onaj dokument za nekakvo "priznanje" - isto kao što sa druge strane ne bi trebalo reći da isplata od $375,000 dolara znači da ga bez osnova goni.

Link to comment
26 minutes ago, Weenie Pooh said:

Priznao je samo da nije prestao kad mu je tražila da prestane, što je prilično sketchy. 

Na ovo stvarno ne znam sta bi rekao, osim da je prilicno problematicno

Link to comment

Naravno da je problematično, ali tako stoji u Ronaldovoj izjavi. On tvrdi da je "she said no several times" ali "made herself available while lying on the side". Otprilike kaže "ma htela je, kurva" što je bez sumnje odvratno ali nikako ne može da se tretira kao priznanje.

 

Kao što rekoh gore, ima milion tih slučajeva gde je sud prinuđen da gleda u pasulj da bi povukao granicu u tim hoću-neću situacijama. 

Link to comment

Ако би га у Шпанији осудили за силовање, да ли би Италија била дужна да га испоручи? Или би могао да буде неки Роман Полански?

Link to comment
3 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ако би га у Шпанији осудили за силовање, да ли би Италија била дужна да га испоручи? Или би могао да буде неки Роман Полански?

Amerika je u pitanju valjda, nema Spanija nista s tim.

Link to comment
On 13.12.2018. at 11:42, gervasius twinkleminkleson said:

... To da bi trebalo da bude u zatvoru je moje mišljenje, a na osnovu onoga što znamo, počevši od toga da su lažne optužbe za silovanje rjetke, a trebalo bi stvarno da budeš jako baksuzan da ti se dese takve dvije u životu.

Naravno da nece nikad završiti u zatvoru. Silovanje je praktično nemoguće dokazati i ovako, a kamoli kad je optuženi neko ko ima neiscrpan izvor para

Да зајебемо судове, и да га уштројимо?

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...