Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

jel se ugasila zvezda, jel ima neko neku informaciju?

jbg nismo mi na drzavnom bankomatu ko komsije, kad oni pokupe sve sto valja, onda cemo mi da skupimo ostatke :coffee:

Link to comment
21 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

jel se ugasila zvezda, jel ima neko neku informaciju?

 

kaze covara znace se sve do kraja jula. nisam siguran da li je dobro ili lose po klub sto je imenovan na celo sd, da li je to neka nagrada ili je to funkcija na koju ga sklanjaju iz kk-a

Link to comment

jako moodo, 10 godina asistent u oliju...

vise vredi topiceva 2 meseca kao prvi trener, nego ovo gore navedeno..

tako da ako se vec nije planirao ozbiljniji trener(a sto opet nije ni bilo realno za planirati, posto ce budzet za igrace i onako biti mrnjau), onda bolje da se ostalo sa topicem.. :coffee:

Link to comment

Tomić je u olimpijakosu već nekih 30 godina, što kao igrač, što kao trener, dakle u jednom od 5 najvećih evropskih klubova u tom periodu. Teško je prebrojati sa koliko vrhunskih igrača i trenera je radio i zamisli koliko on zna o košarci.  Pride je i sam bio dobar igrač. A biće motivisan da se dokaže i u samostalnom vođenju. Svakako bolje on nego neka poznata ispušena muštikla 

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Tomić je u olimpijakosu već nekih 30 godina, što kao igrač, što kao trener, dakle u jednom od 5 najvećih evropskih klubova u tom periodu. Prebroj samo sa koliko vrhunskih igrača i trenera je radio i zamisli koliko on zna o košarci.  Pride je i sam bio dobar igrač. A biće motivisan da se dokaže i u samostalnom vođenju. Svakako bolje on nego neka poznata ispušena muštikla 

upravo tako.. tamo bi i ja mogao biti pomocni trener.. 

salu nastranu™, i da je teoretski sakupio svu mudrust kosarke, koja korist kad ce u timu imati jr-a, seselja itd?! :coffee:

Link to comment

Ti bi tamo mogao da budeš na poziciji žalosne sove, ako imaju takvu poziciju u klubu. A verujem da je postojao razlog zašto je baš on bio pomoćni trener. Ne verujem da je u olimpijakosu neko zaposlen kao trener iz socijalnih razloga, da ne bi bio na ulici. Već zato što je bio koristan deo kluba.

Link to comment

Meni je Tomic jos od igrackih dana bio vrlo ljigava i antipaticna njuska, ali u nedostatku kvalitetnih a dostupnih resenja mozda treba probati. Dolazi iz ozbiljnog sistema gde je imao prilike mnogo stosta da nauci.

 

Top je car, ali realno nema ni iskustva, ni autoriteta, ni harizmetm za glavnog trenera. Nije taj mentalni sklop. Mislim da bi se cak i on sam rado vratio u ulogu pomocnika.

Link to comment

Tsja, mi često olako delimo igračima epitete kao što su šabančina, seljačina, ljigava njuška, a često samo zato što oni na terenu iskazuju borbeni moral i žele da pobede. Od nekih nesimpatičnosti™ što se tiče tomića pamtim ono nabadanje sa bodirogom, nešto drugo ne

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...