Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, harper said:

 

On i KC bi valjalo da ostanu jer jedini iz ovog tima, ako ne racunamo Lazica, igraju Evroligu kao i svako drugo takmicenje zbog iskustva i kvaliteta koje imaju. Za pare koje mi mozemo da ponudimo tesko mozemo da dovedemo dva bolja igraca od njih koji su starosedeoci u Evroligi i izlazili su na parket i u utakmicama za najvece trofeje. Problem je to sto ce za Riversa verovatno biti interesovanja jacih klubova a Stratos je sam najavio kad je dolazio da u Zvezdi zeli malo da se istrci i finisira karijeru, pa nije sigurno da li on jos uvek zeli da igra. On i Faje (kojeg bih ja takodje zadrzao) ako i ostanu valja naci nacin da se skoro i ne skidaju u ABA ligi osim koliko da odrzavaju takmicarsku formu, kako bismo ih sacuvali za Evroligu i plej of sledece godine. Mnogo je vazno imati prekaljene igrace u evroligaskom timu, dovoljno je samo pogledati ekipe koje igraju cetvrtfinalne serije pa shvatiti zasto.

 

Da, i ja bih zadržao KC-ja. Strašan igrač, koji sam može da dobije svaki tim u Evropi. Uz, sasvim dobar defanzivac, duge i brze ruke. Ako postoji ikakva šansa, ne bi trebalo razmišljati.

 

Ali, Stratosa bih baš voleo da gledam još jednu sezonu. Uzeo bih sezonsku samo zbog njega. Kakve je taj čovek nalazio načine da poentira protiv viših, jačih, bržih, skočniji igrača od sebe, to je bukvalno poezija. Kako čita odbranu, reaguje u sekundi, kreće u dribling po prijemu kad oseti da mu se defanzivac približio previše, kako čita protivničke napade i pametno igra odbranu....još od kad je postao petorka kod Robije u PAO, površno gledajući, nisam baš kontao šta svi treneri vide u njemu...ovako kad malo više obratiš pažnju, sve je jasno.

Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

 

Da, i ja bih zadržao KC-ja. Strašan igrač, koji sam može da dobije svaki tim u Evropi. Uz, sasvim dobar defanzivac, duge i brze ruke. Ako postoji ikakva šansa, ne bi trebalo razmišljati.

 

Ali, Stratosa bih baš voleo da gledam još jednu sezonu. Uzeo bih sezonsku samo zbog njega. Kakve je taj čovek nalazio načine da poentira protiv viših, jačih, bržih, skočniji igrača od sebe, to je bukvalno poezija. Kako čita odbranu, reaguje u sekundi, kreće u dribling po prijemu kad oseti da mu se defanzivac približio previše, kako čita protivničke napade i pametno igra odbranu....još od kad je postao petorka kod Robije u PAO, površno gledajući, nisam baš kontao šta svi treneri vide u njemu...ovako kad malo više obratiš pažnju, sve je jasno.

 

Crni Petovicu, ako ostane Stratos a ode Covos ne gine nam opet nerviranje na tribinama. jos samo Ikara da nahvatamo.:laugh:

Link to comment

Al kako je Kejsi izrutinirao u nekoliko 1on1 situacija... Prvo da par spolja, pa navlači na fintu šuta, pa laganim tempom se zaleti u reket, samo naskoči, odbrana odleprša, on čovek lagano pakuje sa metar od koša i to je to, sve to u tempu toliko laganom, al opet neodbranivo samo zato što je sve odrađeno savršeno.

 

Opaka klasa. 

Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

 

matori udbas je na vrhuncu, nece moci da se zivi od njega u narednom periodu. uzvratio udarac, ovo su dani slave za njega. delovalo je da je u slobodnom padu nakon odlaska radonje, pa promasaj sa alimpijem, pa losa sezona, i na kraju ga bokan dotukao i uzeo mu titulu.. ali ne lezi vraze, vratio se jos jaci. uzvratio bokanu jos jace, pride filip odigrao odlican plej of i bio bitan deo sampionskog tima. verujem da ovakav scenario nije mogao ni da sanja proslog leta. sada ostaje samo da gledamo sta ce sledece uraditi da sjebe ovo sto je sada napravio, jer to kod njega tako ide, u ciklusima

 

 

Баш тако.Што би рекли ови астролози наместиле му се звезде.

Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

Al kako je Kejsi izrutinirao u nekoliko 1on1 situacija... Prvo da par spolja, pa navlači na fintu šuta, pa laganim tempom se zaleti u reket, samo naskoči, odbrana odleprša, on čovek lagano pakuje sa metar od koša i to je to, sve to u tempu toliko laganom, al opet neodbranivo samo zato što je sve odrađeno savršeno.

 

Opaka klasa. 

 

Covek je igrao bitnu ulogu u timovima poput Reala ili Panatinaikosa, znalo se i kad je dolazio kolika je klasa samo se nije znalo u kakvom je stanju. Ono polaganje u kontri preko Goge kad ga je poslao po burek usporenim dvokorakom pa mu bukvalno polozio iza ledja, dok je ovaj mahao svastici u trecem redu publike, ne secam se kada sam poslednji put video. 

Link to comment

Imam pitanje.

Sada kada si dokazao nevernim tomama™ da si odličan kosarkaš i jos bolji čovek, da li bi mogao da nastaviš karijeru negde drugde?

Link to comment
45 minutes ago, Nikodije said:

Imam pitanje.

Sada kada si dokazao nevernim tomama™ da si odličan kosarkaš i jos bolji čovek, da li bi mogao da nastaviš karijeru negde drugde?

:ziga:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...