Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam sto je svima smesno ovo za Ostoju i wc. Ozbiljno se najavljuje da wc ide abi. Ako uzmemo da ce zalizani i ostali zaduzeni za lobiranje izboksovati to, a ako Buducnost izgubi, ostaje dile Buducnost ili Partizan. Nisam siguran koliko se Djordiju svidja Buducnost u EL, nisu se pokazali a i mali je to grad, relativno nepoznat klub. Ako Ostoja moze da garantuje pristojan tim, a verujem da moze, mislim da je sansa realna. 

Naravno ovo sve pod uslovom da Zvezda osvoji a to je daleko od gotovog. 

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Ne znam sto je svima smesno ovo za Ostoju i wc. Ozbiljno se najavljuje da wc ide abi. Ako uzmemo da ce zalizani i ostali zaduzeni za lobiranje izboksovati to, a ako Buducnost izgubi, ostaje dile Buducnost ili Partizan. Nisam siguran koliko se Djordiju svidja Buducnost u EL, nisu se pokazali a i mali je to grad, relativno nepoznat klub. Ako Ostoja moze da garantuje pristojan tim, a verujem da moze, mislim da je sansa realna. 

Naravno ovo sve pod uslovom da Zvezda osvoji a to je daleko od gotovog. 

 

U slucaju da Zvezda osvoji red za WC je Buducnost, pa Cedevita, pa Partizan. U slucaju da Buducnost osvoji samo rotirati Zvezdu i Buducnost u redosledu. U suprotnom mogu da gase ABA ligu.

Link to comment
Ne znam sto je svima smesno ovo za Ostoju i wc. Ozbiljno se najavljuje da wc ide abi. Ako uzmemo da ce zalizani i ostali zaduzeni za lobiranje izboksovati to, a ako Buducnost izgubi, ostaje dile Buducnost ili Partizan. Nisam siguran koliko se Djordiju svidja Buducnost u EL, nisu se pokazali a i mali je to grad, relativno nepoznat klub. Ako Ostoja moze da garantuje pristojan tim, a verujem da moze, mislim da je sansa realna. 
Naravno ovo sve pod uslovom da Zvezda osvoji a to je daleko od gotovog. 
To bi bilo tesko useravanje u Buducnost i moram da priznam da mi se takav ishod ni malo ne svidja.
Zasto se onda ne bi ucinilo Cedeviti? Sto su oni iskljuceni iz kombinacija?
Pre ce biti da SNS kadar u KKP gura takvu pricu iz nekog njima znanog razloga.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

U slucaju da Zvezda osvoji red za WC je Buducnost, pa Cedevita, pa Partizan. U slucaju da Buducnost osvoji samo rotirati Zvezdu i Buducnost u redosledu. U suprotnom mogu da gase ABA ligu.

Kao da se red postuje u evro kosarci :laugh: Pa i ove godine su kupili EC WC preko reda a i znamo sta je uradjeno Igokei one sezone kad je pred kraj lige promenjeno pravilo da prvi u regularnom ide u EL u to da samo finalisti idu uz Djordijevu nadu da ce to biti bg ekipe jer mu se verovatno povracalo od ideje Laktasa u EL. 

Da ne pricam o idejama uvodjenja Pariza, Londona i ostalih kosarkaskih centara u pricu naustrb nekih tradicionalnih. 

Link to comment
5 minutes ago, simple red white said:

To bi bilo tesko useravanje u Buducnost i moram da priznam da mi se takav ishod ni malo ne svidja.
Zasto se onda ne bi ucinilo Cedeviti? Sto su oni iskljuceni iz kombinacija?
Pre ce biti da SNS kadar u KKP gura takvu pricu iz nekog njima znanog razloga.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
 

 

Ma, nema od toga nista, Ostoja pokusava da se umili hard core grobarima. Pogotovo nema teorije da Partizan dobije WC ako Zvezda osvoji, u tom slucaju bi ceo region bio predstavljen iz jednog grada, pa ne bi ni bilo ikakve logike da je dobije Partizan. Nema ni ovako ali for discussion sake. Partizan ima jedan dobar argument, bogatu davnu istoriju, ali videli smo vec koliko Bartomeua zabole kita za taj argument.

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Kao da se red postuje u evro kosarci :laugh: Pa i ove godine su kupili EC WC preko reda a i znamo sta je uradjeno Igokei one sezone kad je pred kraj lige promenjeno pravilo da prvi u regularnom ide u EL u to da samo finalisti idu uz Djordijevu nadu da ce to biti bg ekipe jer mu se verovatno povracalo od ideje Laktasa u EL. 

Da ne pricam o idejama uvodjenja Pariza, Londona i ostalih kosarkaskih centara u pricu naustrb nekih tradicionalnih. 

 

Sportski red se ne postuje, postuju se finansijski, pravni, marketinski i infrastrukturni redovi. U tim redovima Partizan je u ovom trenutku debelo na zacelju liste kandidata, iza gomile spanskih, nemackih, francuskih, ruskih i turskih klubova, kao i nabrojanih klubova iz ABA lige. Ne dobija se WC za Evroligu na osnovu navijacke iluzije da je moj klub institucija koja zasluzuje posebne privilegije. Videli smo da to vise ne prolazi ni u ABA ligi i KSL, a kamoli u Evroligi.

Link to comment

pa dobro wc i ugovori postoje da bi se liga zaštitila od iznenađenja u domaćim plejofovima, da im ne bi upadale Igokee, i da bi se Gran Canarie svele na najmanju meru. ali između Zvezde Partizana Cede i Budućnsti njma je svejedno, zato nas i puštaju da se krljamo za to jedno mesto. ili eventualno dva

Link to comment

Jasno je kao dan da bi (ako bi se desilo nekim cudom da Partizan dobije WC) doslo do raspada ABA lige jer gubi smisao 30 kola, plej of...

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment

nego mala digresija™, čini mi se da su zaboravili da ostave  makar formalno jednu C licencu  za osvajača EL, pa da je onda proslede nekom drugom ako njima ne treba.  npr ako bi EL osvojio neko ko nema ugovor, morao bi opet da traži alternativne načine da se ponovo kvalifikuje.  ispada da je  veća nagrada za osvajanje Eurocupa nego EL  :dry:

Link to comment
54 minutes ago, harper said:

 

Sportski red se ne postuje, postuju se finansijski, pravni, marketinski i infrastrukturni redovi. U tim redovima Partizan je u ovom trenutku debelo na zacelju liste kandidata, iza gomile spanskih, nemackih, francuskih, ruskih i turskih klubova, kao i nabrojanih klubova iz ABA lige. Ne dobija se WC za Evroligu na osnovu navijacke iluzije da je moj klub institucija koja zasluzuje posebne privilegije. Videli smo da to vise ne prolazi ni u ABA ligi i KSL, a kamoli u Evroligi.

 

dobro de, partizan je ipak bio prvak evrope, jos dva puta na f4 u poslednjih 20 godina. nemojmo prenebregavati cinjenice koje partizanu daju prednost u odnosu na neke ruske i turske novoklubove. osim u tom materijalnom delu, dakako. ali ako bi samo materijalni deo bio primaran, onda aba ne bi imala ni to jedno mesto, a kamoli ova dva koja se pominju. ima djordi dovoljno tih bogataskih klubova, i uopste me ne cudi ukoliko bi radije video u evroligi partizan nego karsijaku ili autodoroznik™.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

dobro de, partizan je ipak bio prvak evrope, jos dva puta na f4 u poslednjih 20 godina. nemojmo prenebregavati cinjenice koje partizanu daju prednost u odnosu na neke ruske i turske novoklubove. osim u tom materijalnom delu, dakako. ali ako bi samo materijalni deo bio primaran, onda aba ne bi imala ni to jedno mesto, a kamoli ova dva koja se pominju. ima djordi dovoljno tih bogataskih klubova, i uopste me ne cudi ukoliko bi radije video u evroligi partizan nego karsijaku ili autodoroznik™.

 

Split, Cibona, Bosna, Fortitudo, Kinder, Beneton, Limoz, ovako iz glave. Treba li dalje da nabrajam klubove u Evropi kojima to sto su osvajali najvece titule ili igrali finala danas ne pomaze previse, niti im garantuje neke privilegije?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...