Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

giphy.gif

 

Da li je realno ovo? Ne razumem Repesu cemu se nadao s ovakvim likovima u timu, za njega bi hiljadu puta bilo bolje da je obojicu smesta poslao u svlacionicu.

 

Osim, naravno, ako se nisu zajebavali. A ne deluje kao da jesu.

Link to comment

ma to je verovatno neka vezba ili zezanje, tesko da su bas toliki retardi.

a cigani vec uveliko slazu evroligaski roster, ne mogu da kazem da sam iznenadjen  :D

Link to comment
Quote

"Ovo je psihijatrija teškog nivoa. Ja ne vidim smisao da se igra, to nema veze sa sportom. To je prešlo granice. Neću dalje, ali prije svega kao čovjek osjećam potrebu da kažem. Trebalo je da donesem sako da vidite na šta liči", rekao je Repeša.

 

"Ne znam ko je od nas napravio nešto da bi doživio takav linč. Ne umanjujem pobjedu Zvezde, njihovu igru i njihovu zasluženu pobjedu", naglasio je Repeša.

Ne kažem da nije bilo takvih stvari i ranije, ali ako treba da ih bude i 20 godina kasnije, neka ide vama na dušu. Bilo je svega i svačega, ali 2019. godine ovakav odnos ne mogu da prihvatim, bez obzira o kome se radi", naglasio je Repeša.

 

Na pitanje da li je ovakva atmosfera posljedica svega što se dogodilo prošle godine, Repeša je odgovorio:

"Nisam se time bavio. Popio sam sa Nebojšom Ilićem kafu, sa prijateljem iz Čapljine sam ručao, a veći je Zvezdaš možda nego svi vi... Ali ja ne znam ko je više kriv - ustaše, Šiptari, pravoslavci Crnogorci, Francuzi, Amerikanci... To je, oprostite, kolektivna histerija. Pogledajte oči, kao pljuju, kako viču...", naglasio je Repeša.

 

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

a cigani vec uveliko slazu evroligaski roster, ne mogu da kazem da sam iznenadjen  :D

 

Hajde to nego sto se vec naveliko naklapa po forumima kod od ovih igraca treba da dobije nogu sledece sezone. istih ovih igraca koji deru dupe da bi dobili ovu seriju.

 

Ima li vece grupe retarda od kosarkasih navijaca Zvezde? Opaka je konkurencija u regionu ali sumnjam.:dry:

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

ma to je verovatno neka vezba ili zezanje, tesko da su bas toliki retardi.

 

 

Vezba je, sad sam malo guglao. Poenta je - guglaj harpere umesto sto ispadas debil.:D

Link to comment
45 minutes ago, harper said:

 

Hajde to nego sto se vec naveliko naklapa po forumima kod od ovih igraca treba da dobije nogu sledece sezone. istih ovih igraca koji deru dupe da bi dobili ovu seriju.

 

Ima li vece grupe retarda od kosarkasih navijaca Zvezde? Opaka je konkurencija u regionu ali sumnjam.:dry:

 

najbolje da kao buducnost promenimo jedno 9 igraca i onda da ih pola godine uigravamo pa sta bude :D i onda se oni, kad ne napravimo nista, razidju a mi nit imamo tim nit imamo rezultat pa opet sledece sezone moramo dovoditi igrace. ovaj tim ima neki kontinuitet i tu se zna ko sta radi.

 

a da bih rado video ledja filipu, stoji, samo taj film necu gledati.

Link to comment

ovo za perpera je bas tezak smor, on je nacrtan za utakmice kakva je ova u podgorici. bas cudno da se dva igraca tako povrede u plej ofu, valjda nije proizvod nekog nestrucnog rada na njihovoj pripremi

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...