Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, nautilus said:

terzic jeste osudjivani kriminalac i begunac, broj zemalja gde bi mogao voditi fudbalski klub bas i nije veliki. uzgred, kod nas formalno, funkciju predsednika obavlja sasvim drugi covek.

 

sadasnja uprava je ozbiljna sramota za klub i nikada necemo oprati stramotu koju klubu cini to sto mi je na celu neko takav. sa tim stvarima bi trebalo biti apsolutno nacisto. isto vazi i za komsije.

+1

isto, a jos i gore vazi za kk

covic nije osudjivan samo zato sto je bio i politicar i to ne treba zaboraviti jebeni potpredsednik vlade srbije, dakle sam vrh

 

dok su takvi ljudi na celu kluba za koji navijam, smatram da je potpuno besmisleno ukazivati navijacima drugih klubova na njihova rukovodstva, ma kakva ona god bila

sve i da je sa druge strane hitler licno, nista to ova nasa govna ne cini manjima, niti situaciju boljom/podnosljivijom

 

jadna je drzava i drustvo u kom takvi ljudi vode najpopularnije sportske klubove

 

sto je najgore, nekako smo svi oguglali i prihvatamo to kao nekakvo "normalno" stanje

maltene je za ocekivati da se na celu najpopularnijih sportskih klubova nalazi najgori ljudski olos

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, bradilko said:

pa ko mase tom zastavom? huligani! 

covicu legendo nisu stavili huligani. 

primecujes razliku??

nikom na forumu ostoja nece biti legenda. tipujem na trinkijerija. obicno je to tako, trener ili igrac.

pratim. sta cu? niko me ne pita da li ostojic treba da bude predsednik. pratio bih partizan i u beton ligi. 

nadam se brzom padu vucica pa necemo na ovu temu..

a sad ako zelis mozes da nestanes

 

 

Ko je stavio?

Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

Adaseviceva analiza je sasvim na mestu i poenta joj je da objasni odakle su dovedeni svi ti Fajei i Beroni jer se stvara slika da je to neki mega giga preskup tim, a i da se osvrne na Partizanova pojacanja jer se opet stvara slika da ne vrede nicemu. Dakle grobarska prica samo obrnuta. I da li se zapitas ikad kakav si covek, jer si kao zvezdas ocigledno kurton, kad ti ovde dolaze ovakvi i pljuju ti klub praveci od tebe nemoralnog coveka ako navijas za Covicevu/Terzicevu Zvezdu a tebi najvise smeta adaseviceva analiza. 

Stvarno svakakvih likova u bespucima interneta. 

ako si kurton od coveka, ceo dan pijan, bijes zenu i decu koja nemaju sta da jedu zbog tvog nacina zivota, da li se zapitas kakav si covek ako ti je glavna uteha u tome sto je komsija na sve to isto i narkoman?

problem adaseviceve i svih slicnih "analiza" je sto se po pravilu bave onim drugima

meni se tu jebe za predznak zvezde/partizana 

najbolje da cu da se identifikujem sa takvima i branim ih jer navijaju za isti klub za koji i ja, a time zapravo branim covica/terzica

 

nije zvezda ni jebeni covic ni terzic

 

to su samo govna koja koriste ovo bedno vreme i jos bedniji politicki sistem da bi uzurpirali nas klub

odnosno terzic uzurpirao, dok je sa covicem prica jos i gora, on je zapravo svoj privatni klub predstavio kao kk crvena zvezda

 

samo eto nije problem to i "volseban" nacin na koji je to ucinjeno, nego je problem kad to kaze neki navijac partizana

jer nam kvari priliku da se pravimo da se nije ni desilo

Link to comment
22 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ko je stavio?

 

pa nije bila parola čoviću legendo sa strane severa, ko je stavio ne znam, ali najverniji to sebi nikad ne bi dozvolili

 

@pbg12345 peđa iz belgrejd bojsa

Edited by theanswer
Link to comment
Quote

 najverniji to sebi nikad ne bi dozvolili

 

:D

vojska Dragana Džajića drži do sebe,  ne bi tako nešto sebi nikad dozvolili

 

za sektor sa jeftinijim ulaznicama, najverniji su doveli Čovića u KK

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

 

pa nije bila parola čoviću legendo sa strane severa, ko je stavio ne znam, ali najverniji to sebi nikad ne bi dozvolili

 

@pbg12345 peđa iz belgrejd bojsa

aha

propustio sam tu epizodu sa tim pedjom

cudi me tako nesto od 1 gospodina coveka, pre svega karakternog kakav je terza 

10 minutes ago, renne said:

Tebi

:D

 

nesretnice

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

 

:D

vojska Dragana Džajića drži do sebe,  ne bi tako nešto sebi nikad dozvolili

 

za sektor sa jeftinijim ulaznicama, najverniji su doveli Čovića u KK

 

stvarno porediš džajića i čovića... mislim mnogi zvezdaši bi te sad u top stavili... 

 

dal su ga oni doveli ne znam, ali parolu sa njegovim imenom sigurno ne bi nikad kačili...

Link to comment
Just now, levi said:

 

:D

vojska Dragana Džajića drži do sebe,  ne bi tako nešto sebi nikad dozvolili

 

za sektor sa jeftinijim ulaznicama, najverniji su doveli Čovića u KK

imao je covic jak ulaz navijacima kad je na onom jednom derbiju (fudbalskom naravno) i bukvalno usao na sever sa najvernijima, sa sve juniorom kao podrskom

to je verovatno bio prelomni momenat izmedju cokija legende i severne armije

1 jak simbolican gest

 

samo sam zaboravio koji je to tacno period, da li onda kad je usao u fk zajedno sa terzom, kokezom i dzajom fikusom ili kad je vec doslo do sukoba medju tom gospodom, pa svako ucvrscivao svoju poziciju

 

za onu "egzibiciju" koju je odradio covic sa kk crvena zvezda i kk fmp je podrska morala stici sa najvisih pozicija, tesko da bilo koji/ciji najverniji mogu obezbediti uslove za tako nesto

ipak je to presedan svake vrste, pravne pre svega

tako da sa te strane, jbg nisu ga bas najverniji doveli, mada istini za volju, bez njihovog odobrenja male su sanse, ako i ikakve da bi se nasao tu

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

stvarno porediš džajića i čovića... mislim mnogi zvezdaši bi te sad u top stavili... 

 

dal su ga oni doveli ne znam, ali parolu sa njegovim imenom sigurno ne bi nikad kačili...

a iz kog perioda je uopste ta parola?

 

ne vidim zasto oni (najverniji) to ne bi bili u stanju uraditi

nije morala cela tribina stajati iza toga

ipak su to interesne grupe, ne vidim zasto je tesko zamisliti situaciju gde su se coki i neki od predstavnika tribine "dogovorili", covic dobio parolu i podrsku, oni nesto u dzep sa njegove strane iz kluba i svi zadovoljni

 

ne kazem da je tako bilo, ponavljam, ne znam ni iz kog perioda je parola, nego glasno razmisljam, ne vidim zasto to ne bi bilo moguce

 

mozda je to bas to vreme kad je covic posecivao sever

Link to comment
55 minutes ago, bradilko said:

pa ko mase tom zastavom? huligani! 

covicu legendo nisu stavili huligani. 

primecujes razliku??

 

55 minutes ago, bradilko said:

nikom na forumu ostoja nece biti legenda. tipujem na trinkijerija. obicno je to tako, trener ili igrac.

pratim. sta cu? niko me ne pita da li ostojic treba da bude predsednik. pratio bih partizan i u beton ligi. 

 

 

 

Ja ozbiljno pocinjem da sumnjam da si taj transparent licno ti postavio.

Zbog jebenog platna 2x1 metar koje se pojavilo na jednoj utakmici, ti prdis po temi svake nedelje?

 

Treba li neko da dodje na kkp temu i na svaka 3 dana da te optuzuje da podrzavas, lupam, onog sto je pogodio flasom ili cine vec Jovica ilu Nesu Ilica? Opet te putam kakve veze imaju ljudi sa foruma sa tim transparentom? Dosadan si kao proliv

 

Sto se tice drugog pasusa, zameni ostoja sa covic, i zvezda sa partizan. Ja ne znam navijaca kkcz koji misli drugacije. Ili je to tebi, kao visoj rasi koja navija za kkp dozvoljeno, a meni nije?

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...