Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Bio je dobar intervju sa njim, da li na SK ili Sphere zaboravih, u svakom slučaju, čovek je dosta radio da maksimizira to što zna i može.

I to je i neka poenta, nema veze da li si u nekom razvojnom timu, da li si talenat, koji god tuki, usavrši se koliko može i obično dobre stvari se dese

 

Na kraju, ako je to neki evrokup nivo, so be it.

 

Večeras bitan meč, pobeda bi značila, mada ni neki minimalan poraz nije katastrofa.

Najsmešnije je što se četvrtfinala igraju na best-of-3, a ukrštamo sa Partizanovom grupom

Ne mislim da treba nešto da ih izbegavamo, ali fakat da u tom slučaju nemamo ni mi, ni oni, prednost domaćeg terena

U drugoj varijanti, verovatno bi morali da dobijemo Monako bar jednom u gostima

 

Al ajd prvo treba i da se plasiramo

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, renne said:

opet reglend maši zicere

 

Nek u svakoj cetvrtini ubaci 6 poena, ukrade par lopti, podeli par asistencija i promasi jedan zicer, ja zadovoljan 

Link to comment
10 minutes ago, samo_opusteno said:

Kako ih sere jbt

pretpostvaljam da mislis na cudesni oporovak covica od povrede, posto je to uz ojovo zakucavanje jedino sto ih je usralo u ovoj utakmici.

Link to comment

Dobar pocetak, ali mnogo rotira Tomic, bez potrebe na terenu, rekao bih

 

Kovic (kako ga izgovara engl komentator na official strimu) je jedva upisao 2 assistencije, imao onaj prodor kada je samo trebao da polozi a on vraca jako ostro, neprecisno, van svake kosarkaske intelegencije, pa krece u neke brze driblinge gde vidis da hoce vise nego sto realno ume/moze. a komentator ga vec upamtio i bukvalno ga ismejava, kako i zasluzuje.

 

Odzo i onaj dank nije slucajnost, nazalost dzabe snaga, nece od njega biti nista sem da pod kosem pokupi koju loptu...

 

Edit: A igramo skoro bez suta, Perper malo poceo da sili, mislim da je jedino Beron ubo jednu dugu dvojku. Bez boljeg suta nemamo sta da trazimo, ovako casan poraz ako se ne raspadnemo...

Edited by assignment
Link to comment

Stvarno su blamantni ova dvojica za mikrofonom, ono burek novinarstvo u punom sjaju

 

Mislim, ima i gorih načina da se zaradjuje, al barem ne toliko javno

 

Što se tiče igre, ovo sa zicerima, stvarno je već ozbiljna zajebancija

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...