Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Tomić da jede govna ako i njemu ćoki sastavlja tim. Tri teretne petice, i plej koji nije plej, već skraćeni prangijaš. Ne znam šta da mislim o početku prelaznog roka. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ubedljivo najbolja verzija bi bilo da je Odzo potpisan samo da bi Zvezda dobila neki kikiriki umesto FMP-a.

Srednja verzija je da je Coki potpisao trojicu teskasa, a da Tomic sastavlja ostatak rostera i da ce jednostavno jednog od ove trojice da zakuca za klupu.

Najgora verzija je da je Tomic trazio ovu trojicu i da planira da mu neko od njih igra i cetvorku.

Varijantu da Coki sastavlja ceo tim i utice na minutazu iskljucujem. Prosto ne vidim zasto bi Tomic pristao na tako nesto.

Edited by Heaviside
Link to comment

jeste igrao u paru sa ejtonom ali ne znam baš da je bio četvorka. a ncaa je drugi sport u odnosu na evropsku košarku, on je krut i za peticu. 

Edited by theanswer
Link to comment
2 hours ago, kobni zelaya said:

Zar nije Ristić u Arizoni igrao ponekad i četvorku? Ne kažem da treba to da igra, samo mi se čini da je bilo tako.

ristic je spor i za peticu, kakva crna cetvorka... :coffee:

Link to comment
On 19.7.2018. at 14:09, kobni zelaya said:

Slažem se. Inače, ja ga nisam gledao sa Ejtonom, ali igrao je i sa Tarčevskim, ili kako se već zove taj igrač.

zar nije igrao sa markanenom iz ćikagoa?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...