Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Segundo said:

SK piše da se pregovara se sa Kimom Tilijem.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

 

Pregovaralo se ranije, mislim da to vise nije aktuelno, ili je bas sveze ako jeste.

Link to comment
 
Pregovaralo se ranije, mislim da to vise nije aktuelno, ili je bas sveze ako jeste.
Ovo je navodno nova tura pregovora, na Tomicevo insistiranje.

Pisalo se da je trener pre potpisivanja ugovora tražio garancije za dovođenje određenih igrača.. Bas me zanima koja su imena u pitanju.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

ne verujem da je cirbes u grupi tih, to je opet neka kombina sa miskom, a verovatno ni ristic posto je to dogovarano ranije. ovaj bili je tomicev, a verovatno ce on dovesti jos pleja i tu cetvorku, da li tili ili neko drugi. btw dobro je sto je izbegnuto da nam centri budu ristic i odzo, to bi izgledalo ruzno.

Link to comment

Nije mi jasno kako lik i dalje ne uspeva da nadje klub i pokuša da udje u neke normalne košarkaške tokove.
Povremeno gledam snimke treninga koje kači.. uz standardno američko sprdanje i šutiranje, on je konstantno po raznim košarkaškim centrima, radi individualno, zaista deluje da trenira jako.. Ali ni najave da će zaigrati bilo gde.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Je ovo mi idemo kontra sa big ballom dok svi ostali igraju small ball? Ono plej i 4 centra? Koji q potpisujemo tolike centre... 

Link to comment

Možda je ovo sa odžom neka varijanta tipa bolden, ne znam ko još igra sa tri čiste petice. 

Osim alimpija koji je igrao sa 4 petice, ali videli smo da to ne radi

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma kakav Alimpije, njega i ako su pitali za misljenje bilo je iz ciste kurtoazije. A Tomic je decenije proveo u Oliju koji je medju prvima u Evropi poceo da igra sa peticama od 2.02m.

Elem, Coki misli da tako treba, nema drugog objasnjenja ako ostanu sva trojica.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...