Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 minutes ago, Filozof manijak said:

Džabe se Cirbes vratija kad ne Radonje da ga iskoristi :fantom:

+1

Ako ga je Radonja otpustio biće da od njega nema više šta da se iskoristi.

Link to comment

da, jbt zaboravih lesora, ovo je doviđenja definitivno za njega. a ni od antića ne očekujem nikakvu ulogu, on je više tu iz ne znam kog razloga. i da su samo ova 3 u rosteru na početku sezone to mi je too much jedino ako se baš ima para za trošenje jer bi ove pare bilo mudrije investirati u druge potrebe tima, pogotovo što nijedan od ove 3 ne može na 4. mislim, može ali...

Edited by theanswer
Link to comment

I prosle godine su slicno sranje napravili sa Lesorom, Bjelicom, Anticem i Jovanovicem. Isto kao mogu oni i na 4...mogli bi u kosarci od pre 15-20 godina

 

18 minutes ago, salerokada said:

+1

Ako ga je Radonja otpustio biće da od njega nema više šta da se iskoristi.

 

E sad jbg, ako Radonja u Bajernu moze sebi da priusti boljeg od njega ne znaci da je on kanta. Covek je legit EC petica bez ikakve madjije na klupi

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

Kod nas je bio legit el petica. Valjda ce biti motivisan da opet zaore™

Da da, al to je bilo sa madjijom tj. u sistemu koji mu je savrseno odgovarao i ni pre ni posle tog perioda nije pruzao takve partije. Hteo sam da kazem da je on i u standardnom izdanju vise nego dobar za EC.

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Da da, al to je bilo sa madjijom tj. u sistemu koji mu je savrseno odgovarao i ni pre ni posle tog perioda nije pruzao takve partije. Hteo sam da kazem da je on i u standardnom izdanju vise nego dobar za EC.

 

Samo da dovedu pleja koji ume da igra pnr i da daje dobre pasove unutra poput jovare. Ili mwilla  :)

Edited by Nikodije
Link to comment

Welcome back Maik :ziga:

 

Po odlasku je rekao da ce nakon karijere ziveti u BG ali nisam ocekivao ovo.

 

Gledao sam seriju Bajerna protiv Bamberga, ni Jovic, ni Cirbes nisu igrali ono sto su igrali dok su bili u Zvezdi iako je Madzija dosla u Bajern. Nisu igrali lose, ali njihov PnR uopste nije bio neki element, niti su prvi na svojim pozicijama (pogotovo Cirbes) Posto su puni para  a sada ce opet igrati EL Cirba je ukapirao da nece puno igrati a verovatno mu je i ugovor istekao.

 

Ozivece njega Beogradska mlada piletina :naughty:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...