Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

tesko da je buducnost bas neki narociti favorit, morace da dobiju i cedevitu i zvezdu bez prednosti terena, nije to bas tako lako. i dalje mislim da zvezda ima najvece sanse, ako se ljudi u klubu priberu, i samo sa profesionalnim kosarkasima odigraju taj plej of

Link to comment

brt kvota je 4.95, znaci isplati se ako cenis da buducnost ima vise od 20% sansi, ni ne moraju da budu narociti favoriti, zapravo ne moras ih uopste smatrati favoritom da bi ovaj bet imao smisla.

 

a to da ce ljudi u klubu da se priberu ce malo teze da ide. zapravo su ti ljudi dva coveka - Covic i Tomic i ne zna se koji je sujetniji. mislim, i da se priberu, ne ide to bas tako da ekipa na stiskanje dugmeta pocne da igra drugacije. zahvaljajuci domacem terenu i totalno haoticnoj sezoni future imamo po meni slicne sanse za titulu, malu prednost dajem ipak buducnosti.

 

Link to comment

Vidjeli smo prošle godine koliko je bitan regularni dio sezone, a ovakvu rakčinu kakvu ima CZ nema nijedna ekipa u ABA (ne znam da li igra onaj Dodikov u Igokei, sem što se bavi i administracijom) 

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

brt kvota je 4.95, znaci isplati se ako cenis da buducnost ima vise od 20% sansi, ni ne moraju da budu narociti favoriti, zapravo ne moras ih uopste smatrati favoritom da bi ovaj bet imao smisla.

 

a to da ce ljudi u klubu da se priberu ce malo teze da ide. zapravo su ti ljudi dva coveka - Covic i Tomic i ne zna se koji je sujetniji. mislim, i da se priberu, ne ide to bas tako da ekipa na stiskanje dugmeta pocne da igra drugacije. zahvaljajuci domacem terenu i totalno haoticnoj sezoni future imamo po meni slicne sanse za titulu, malu prednost dajem ipak buducnosti.

 

 

Ne pratim kvote već 15 godina, pisao sam nevezano za to.

Ne treba nikakvo stiskanje dugmeta, samo da u rosteru bude najboljih 12 igrača koji su na raspolaganju. Sa ispunjenjem tog uslova verujem da je zvezda najbliža tituli. 

Link to comment

Da li misliš da će Nebojša dr Čović priznati grešku i povući sina iz rostera? Da li je ikad ijedan naprednjak priznao grešku i povukao neku lošu odluku?

Link to comment
45 minutes ago, James Marshall said:

Da li misliš da će Nebojša dr Čović priznati grešku i povući sina iz rostera? Da li je ikad ijedan naprednjak priznao grešku i povukao neku lošu odluku?

 

Covicu legendo je nestranacka licnost.

 

Vidjeces naredne decenije kako ce sa iste ove pozicije da brani Branislava Trifunovica od njega samog. :fantom:

Link to comment
17 hours ago, MiddleClass said:

1.55 Zvezda

4.00 Buducnost

7.00 Cedevita

17.00 Partizan

 

Kvote za osvajaca ABA. Uzmite pare kad ste toliki strucnjaci... :fantom:

 

In Tomic we trust!

 

Vi bi i teg pokvarili! Toliko ste gruvali na Buducnost i Partizan da je odmah meridian reagovao...

 

Zvezda 1.70

Buducnost 3.00

Cedevita 7.00

Partizan 11.00

 

Link to comment

ABA liga u narednih pet godina sigurno neće dobiti još jedno mesto u Evroligi, mogao bi da glasi rezime posete prvog čoveka elitnog košarkaškog takmičenja Đordija Bertomeua Podgorici i regionu.

Link to comment
54 minutes ago, MiddleClass said:

ABA liga u narednih pet godina sigurno neće dobiti još jedno mesto u Evroligi, mogao bi da glasi rezime posete prvog čoveka elitnog košarkaškog takmičenja Đordija Bertomeua Podgorici i regionu.

 

A moguće je da će izgubiti i to jedno:Jova:

Link to comment
8 minutes ago, renne said:
20 minutes ago, Dankan Ajdaho said:
 
Ne postoji ovo i Balkan Bet-u....

Naravno da postoji

 

Upravo sam iz kladionice, ne postoji.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...