Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Vučić mu naredio da nas tuži, i to u trenutku kada smo mogli da dobijemo wild card. 
Ovo je proverena informacija, video sam tu poruku sa pejdžera
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, nautilus said:

Mislim da ce pre biti da je Coki na veceri u Maderi nagovorio Andreja da pritisne Miska Raznatovica da podigne BAT kako bi sabotirao Trinkijerija.

bocni udari 

Link to comment
44 minutes ago, Moća said:

Tri godine je koliko ja znam.

Mozzeru jos jednom da ponovimo svaki igrac je isporucio onoliko koliko je u tom trenutku mogao.

Ne prima se plata samo za igranje nego i za treniranje. Bilo bi lepo sad da ti tvoji poslodavci kazu e jbg nemamo da ti platimo cujemo se nekad?

Ovo je posao kao i svaki drugi i mora biti placen do zadnjeg dinara kako je dogovoreno.

 

+1

Objasnio sustinu.

Link to comment

Mocho naravno, jos jednom - sve sto je ugovoreno i sto je odradjeno (ovako ili onako) mora da se isplati. U tom smislu moja primedba se odnosi na mgmt KKP u tom trenutku koji je svim igracima,pa i njemu, davao prevelika primanja. ALi to je Srbija, nisu jedini... tj svi tako rade i iz svih klubova a najvise iz Partizana i CZ se uzima lova...

 

Nego da se vratimo na temu - ako ne bude wc to znaci da nismo sns :) Skoro da navijam za tako nesto... a i kolege su objasnile iznad zasto se sve ovo desava :)

 

Link to comment
39 minutes ago, mozzer said:

 

Nego da se vratimo na temu - ako ne bude wc to znaci da nismo sns :) Skoro da navijam za tako nesto... a i kolege su objasnile iznad zasto se sve ovo desava :)

 

dok ne izadjete u sns dresovima niste sns. a ni tad, ako izgubite tekmu. 

Link to comment

Da li ti imas predstavu koliko je kosarka na niskim granama kod nas? Vecina klubiva u Srbiji nije isplatila sve plate igracima. Sloga iz Kraljeva isplati sve plate jedino igracima koje hoce da zadrzi. Kod BAT postupka mora da se plati 1500€ unapred koje mnogi od tih igraca nemaju. I opet postoji opasnost da klub odradi mahinaciju i ne plati ti nikad.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
43 minutes ago, mozzer said:

 

 

Nego da se vratimo na temu - ako ne bude wc to znaci da nismo sns :) Skoro da navijam za tako nesto... a i kolege su objasnile iznad zasto se sve ovo desava :)

 

 

Naravno da ste sns. Samo vas zajebao prijatelj Putin i gaspromnjeft. Imaju vise dolara jbg.

 

 

Predjite kod nas u opoziciju. Sirotinjski, ali posteno!

Link to comment
12 minutes ago, Host said:

Naravno da jesmo SNS, i to drugi esalon SNSa. Prvi je naravno Yveyda. 

 

Treba biti iskren i reci da svi koji navijaju za ova dva radikalska gnezda pruzaju punu podrsku Aleksandru Vucicu zarad malo jeftinog uzbudjenja. 

+2

zato napred borac!!! 

 

 

ali, "nema wc dakle nismo sns" :D :Hail:

a ovo oko smrde koji nista nije pruzio, a trazi svoje pare smo toliko puta citali da vise i nije bas smesno :(

 

Link to comment

Sto se tice milutinova ostoja je lepo objasnio da je s deckom odavno sve dogovoreno i da su ovo cokijeve fejk njuz u trenucima dodele we cea. Ja sam miran

Link to comment
15 minutes ago, ZokiAsov said:

Ma to su gluposti, zordi je posten momak, znam mu oca, ne bi taj ni euro cent uzeo

Pričali su nešto o tome Kimi i Dule na onoj proslavi...

Link to comment
44 minutes ago, Host said:

Naravno da jesmo SNS, i to drugi esalon SNSa. Prvi je naravno Yveyda. 

 

Treba biti iskren i reci da svi koji navijaju za ova dva radikalska gnezda pruzaju punu podrsku Aleksandru Vucicu zarad malo jeftinog uzbudjenja. 

To je to. Ja pokusavam da se salim ali lose. To je to, potpis. Nazalost katalonski pacov i fiba pospesuju finansijsku nestabilnost i osrednjost evropske kosarke...

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...