Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

zenit dobio pozivnicu, ostoja se vrca u pionir. 

Potrosio vucic pare na cokijev fajnal for, nista nije preteklo za divlju kartu

Link to comment
26 minutes ago, ZokiAsov said:

Potrosio vucic pare na cokijev fajnal for, nista nije preteklo za divlju kartu

+1

 

Da je pametan pa pozove Vesaru da skinu 2-3 milke sa ovih projekata renovacije centra, tu se najjace i najbrze uzima cista lova placa Grad... sns cirkusijadda...

 

Edit: ali ako ne dobijemo wc barem znamo da nismo njihovi :fantom:

 

Edit 2: ZA ovog malog govnara Milutinova... hbt tuzis Klub koji ti je dao sve a ti njemu NISTA... neka mora da se plati sve te 3 godine pro,asaja posle F4 koje su nas upropastile pre bugojansko zeleznickog tajfuna...

Edited by mozzer
Link to comment

Stvarno je mali djubre , zato sto je trazio pare koje mu  po ugovoru  sleduju , nije on  ljudina kao ekipa sa kopa koja daje srce za klub i to besplatno.

Edited by Micko8
Link to comment
45 minutes ago, mozzer said:

+1

 

Da je pametan pa pozove Vesaru da skinu 2-3 milke sa ovih projekata renovacije centra, tu se najjace i najbrze uzima cista lova placa Grad... sns cirkusijadda...

 

Edit: ali ako ne dobijemo wc barem znamo da nismo njihovi :fantom:

 

Edit 2: ZA ovog malog govnara Milutinova... hbt tuzis Klub koji ti je dao sve a ti njemu NISTA... neka mora da se plati sve te 3 godine pro,asaja posle F4 koje su nas upropastile pre bugojansko zeleznickog tajfuna...

Ne boj se, njihov si sigurno, nema dileme.

Stati na stranu SNS govnara koji vode klub, a ne na stranu igraca koji je posteno zaradio pare koje mu po ugovoru sleduju, moze samo neko ko je njihov.

Link to comment

Naravno da treba da mu isplate sve pare, ugovor je ugovor. Kome god ce da odu te pare. Inace Milutinov je igrao pre SNS-a, nisu mu oni dali toliki ugovor. To je bilo u one 2-3 godine kada su Tosha Danilovic i ekipa davali prevelike Ugovore svima koji su tada igrali, zapocevsi veliki pad nakon F4. Naravno to je bio samo pocetak pred dolazak ovih.

Milutinov-  decko bas nista nije uradio za KKP, to je moje misljenje kao okorelog grobara. NIje, koliko vidim, ni za Olimpijakos. Ali i to je moje misljenje. Tako da ovo djubrence se ne odnosi na pare nego na njegov odnos prema Klubu, Instituciji, Firmi koja mu je dala SVE. Ne volim takve ljude.

 

@Kole Decace kako se ne umorite sa ovim glupavim forama. Ja sam ozbiljan covek sa podosta godina i imam svoje misljenje. Sa SNS-om, iznenadices se, nemam ama bas nikakve veze, radim za strance vec 20god na moju srecu. Tako da prestani da se blamiras sa ovako idiotskim postovima ili barem mene zaobidji.

Link to comment
7 minutes ago, levi said:

 

jel plaćaju redovno?

Da sve dok ispurucujem Big Time

 

I da zavrsimo ovu nepotrebnu raspravu - decko nista nije kriv - gresku su napravili oni koji su mu dali takav ugovor (kao i ugovor Klobucaru, Muricu itd) ali to je tako u firmi koja ne radi dobro, curepare na sve strane... uglavnom u svim SD u Srbiji.

 

Edited by mozzer
Link to comment
33 minutes ago, mozzer said:

Milutinov-  decko bas nista nije uradio za KKP, to je moje misljenje kao okorelog grobara. NIje, koliko vidim, ni za Olimpijakos. 

Ti nekome pricas o idiotskim postovima!? Ne znam prosto da li si samo glup, slabo pratis kosarku ili samo volis da stajes na stranu kriminalne organizacije.

Link to comment
19 minutes ago, Kole_No said:

Ti nekome pricas o idiotskim postovima!? Ne znam prosto da li si samo glup, slabo pratis kosarku ili samo volis da stajes na stranu kriminalne organizacije.

Nista od ta tri. Ali nema veze. Necu nastavljati diskusiju...

Link to comment

Koliki je rok zastarelosti na ta potrazivanja? Ako je 3 godine, koliko mi se cini, onda vas je tuzio bukvalno u poslednjem momentu kako ne bi ostao bez kinte.

Link to comment

Tri godine je koliko ja znam.

Mozzeru jos jednom da ponovimo svaki igrac je isporucio onoliko koliko je u tom trenutku mogao.

Ne prima se plata samo za igranje nego i za treniranje. Bilo bi lepo sad da ti tvoji poslodavci kazu e jbg nemamo da ti platimo cujemo se nekad?

Ovo je posao kao i svaki drugi i mora biti placen do zadnjeg dinara kako je dogovoreno.

Link to comment
17 minutes ago, nautilus said:

Koliki je rok zastarelosti na ta potrazivanja? Ako je 3 godine, koliko mi se cini, onda vas je tuzio bukvalno u poslednjem momentu kako ne bi ostao bez kinte.

normalan covek. cekao smrde i kad je vido nece daju zaradjeno tuzio

Link to comment

Mislim da ce pre biti da je Coki na veceri u Maderi nagovorio Andreja da pritisne Miska Raznatovica da podigne BAT kako bi sabotirao Trinkijerija.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...