Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

14 hours ago, Djolle said:

 

Ma pusti Čovića, nego nam objasni kako traženje tajma ili izmene utiče na zaustavljanje vremena. 

 

Ко може теби то да објасни.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, Блок_64 said:

 

Ко може теби то да објасни.

 

Pokušaj ti. Daj sve od sebe. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

Evo sad kažu da su ova trojica što su juče delila pravdu (hehe) isti oni koji su sudili 3 na 5 lakrdiju onomad.

Pa jbt.

 

 

Koje sudije bi ti da sude finalnu seriju JSL? Jedini sudija iz prve kategorije koji nije sudio je Vojinovic, pretpostavljam da je ili neki od klubova iskoristio pravo da moze da trazi izuzece jednog sudije, ili Milija sam nije hteo da sudi jer mu sin igra kod nas. Od ovih preostalih sudile su nase najbolje sudije, Belosevic, Jovcic i Nikolic, sudili su Obrknezevic i Juras i jedini kojem po kvalitetu tu nije bilo mesto, Glisic. Mislim da je upravo Glisic taj koji je iskljucio Trinkijerija. Belosevic i Jovcic (prve sudije na ove cetiri utakmice) ne sude od juce, godinama su bili deo trilinga asova (uz Miliju) koje su cigani smatrali udarnom pesnicom Vujosevicevog rezima. Posto su sad udarne pesnice Covicevog rezima, izgleda da ljudi ili dobro rade neke stvari, ili menjaju dres od utakmice do utakmice i od sezone do sezone, kako navijaci jednog ili drugog kluba pomisle da su zakinuti.

 

A ta lakrdija 3 na 5 jeste bila lakrdija. Partizanova. Deo sirokog Duletovog arsenala kojim je vrsio pritisak na sudije godinama, u cemu je bio i ostao nenadmasan.

Link to comment
8 hours ago, Блок_64 said:

 

Ко може теби то да објасни.

 

Probaj ti, ja sam voljan da priznam da nisam bio u pravu ako nađeš gde u pravilima piše to što tvrdiš. 

Link to comment
11 hours ago, theanswer said:

 

pazi, ne znam, ali da li bi te stvarno začudilo da jeste inkasirala nešto?

 

u suštini je nebitno jer je inkasirala preko države za taj tim koji spominješ, ne vidim specijalnu neku razliku dal su to prihodi koje je država uzela od tog turnira ili su to prihodi od poreza koji smo platili. ako već hoćeš da ideš u tu temu. 

mislim, mozda je inksasirala i od ovih fibinih prozora. i zvezda i partizan imaju tendenciju da se finansiraju od para koje im ne pripadaju, nije to ni poenta mog pitanja.

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Segundo said:

Brka potpisao za Zenit.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

Dobra vest, preslab je on da bude 1.plej u ozbiljnom KKP. Da se rascisti ceo tim i dovedu Kosarkasi...

Link to comment
13 hours ago, Shaq said:

iju, na sta lici dulo

spacer.png

 

Jbt na šta liči čovek... Nadam se da je koliko toliko ok.i da nije životno ugrožen, pošto stvarno tako izgleda.

Link to comment
9 minutes ago, Micko8 said:

Jel to neki ultra desnicarski klub, vidim  U na salu.

Jel se ti zajebavaš?

Pa klub se zove Univerzitatea Kluž.

Link to comment
4 hours ago, Segundo said:

Brka potpisao za Zenit.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

bitno da je fegi pre neki dan pisao kako se zna iz cije kuhinje dolazi to za zenit i brku, i da se radi samo o destabilizaciji™ pred finalne utakmice:fantom:

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...