Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, mozzer said:

Nego sta je nego dobijao Choki kupljen je i F4 u Bgd.... samo poslednje 2 sezone ne dobija tako mnogo... a KKP na SNS kasikicu onu zardjalu ,)

 

Jeste izneto iz FK Zvezde 40m minimum (tezak kriminal, potpuno bez kontrole) ali je pre toga uneto oko 60 za 4-5 godina kao nikada ranije u neki klub... SNS Tebbra... SNSARA..... mozes sebe da lazes ali ovo je potpuno ocigledno... nikakva Zona Pres, Logika i Realnost

 

Covece, znas li ti koliko je deset miliona evra u kosarci? Maltene na prste dve ruke mogu da se nabroje evropski klubovi koji imaju veci budzet za tim od 10 miliona. Ove godine, na primer, inace prebogati ruski klubovi su imali Lokomotiva Kuban 15.3 miliona, Uniks 12 miliona, Zenit 11,6 miliona, jedino su razbili Himki sa 22.7 i poslovicno CSKA sa 36.5 miliona. Mi ni u jednom trenutku za sve ove godine nismo imali tim koji je za sezonu kostao vise od cetvrtine te sume. Sa tih famoznih 10 miliona od drzave Zvezda bi izasla na budzet od 12-13 miliona, dakle na nivou Uniksa i Zenita. To su gluposti. Kakvih crnih 10 miliona te snaslo.

 

Ne radi se o tome da ja lazem sebe nego ti lupas cifre napamet i nemas pojma o cemu pricas. Isto je i sa ovih 60 miliona koji su navodno usli u FK. Veruj u sta hoces, boli me kurac. Kamo te lepe srece da si u pravu.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Joe D said:

voleo bih da mi neko upucen objasni koliko je zvezda inkasirala od famonog f4 turnira koji joj je kupljen. moja pretpostavka je negde oko 0 RSD, ali moze biti da sam neupucen. 

 

Isto koliko je zaradila od organizacije EP u rukometu, SP u malom fudbalu i EP u vaterpolu. To su obicne gluposti, ne mogu da verujem da odrasli ljudi organizaciju evropskog takmicenja opisuju kao davanje para nekom klubu. Covic je imao neku ideju da lobiranjem Bartomeua oko te organizacije izvrsi pritisak na drzavu da vise ulozi u tim ali, kad je shvatio sta je cena, odlucio je da mu se vise isplati zadrzi klub za sebe tako sto je rasprodao tim iz prosle godine i vratio dugove.

Link to comment
16 minutes ago, Joe D said:

voleo bih da mi neko upucen objasni koliko je zvezda inkasirala od famonog f4 turnira koji joj je kupljen. moja pretpostavka je negde oko 0 RSD, ali moze biti da sam neupucen. 

to su samo retardi popout fegija i njemu slicni pokusali da predstave kako je drzava kupila f4 zbog zvezde, kupila ga je zbog sebe i promocije, i naravno da su svi prihodi isli gradu beogradu, tj drzavi..

a mi smo u tu sezonu usli sa najmanjim budzetom, i sa trenerom pocetnikom.. toliko o tome, kako smo bili drzavni projekat:fantom:

Link to comment
Ovo ce biti kada i ako dobiju wc i barem 8-10m koliko je choki dobijao dok je bio sa bracom, ili koliko je fkcz dobila (oko 50m poslednjih 6 godina pre le i ls)... ovako su samo sto kaze AH Ahilej Qratz na biciklu svi zajedno... i tako i treba da bude, blato kao i ova vlast ceo nas sport, jer narod tako zeli
Mozes li da navedes roster Zvezde koji je kostao tih 8-10 miliona po sezoni, sa svojim odokativnim procenama plata? Nadam se da si svestan da 10 igraca od po pola miliona evra kosta 5 miliona, a Zvezda nikada nije bila ni blizu da ima 10 igraca od po pola miliona. Ali vazno je lupetati gluposti.
Link to comment

@Joe D

 

Ja sam mislio da je to opste poznata stvar. F4 u Bgd su iskesirali i organizovali Andrej i Aca Vucic (ne znam koliko su platili), sa ciljem da ga igra KKCZ (nemam nista protiv nas je Klub) I da preuzmu KKCZ od Covica. Tog leta desio se veliki sukob izmedju Covica (da ne koristim druge izraze) i njih dvojice, gde je on ostao u Klubu jer se zastitio klauzulama u UPPR-u. Ali je dobio duplo, troduplo manje para nego prethodne 2 godine, Radonjic je otisao i rezultat u EL je bio los i sve ostalo znamo.  Ovo zna svako ko ima dostupne informacije.Ali u prve dve sezone kada su igrali Jenkins, Miller i ostali budzetZvezde je bio najvisi ikadaza neki nas klub.

Ono sto je meni malo nerealno je da se sada KKP naziva biser SNS-a - iako je KKP u potpunosti sada SNS - ali i dalje ima manji budzet od KKCZ sto je posebno ponizenje i kuriozitet - sto se mene tice nema ni casova ljubavi niti bilo cega slicnog - SNS je usao kao u vecinu drzavnih i drustvenih firmi (negde je ostao i SPS) u KKP i to je to. Mogu samo kao za tedve sezone u KKCZ da plate wc i dovedu ozbiljan tim... i dalje ce to biti cisti SNS

 

@harper

 

ne mora da bude 8-10m, ali u te 2 sezone pre ovog sukoba KKCZ je dobila kao nijedan klubranije u Srbiji.

 

Isto vazi za fudbal i za FKCZ - mozda nije 60m ali su ogromne pare upumpane u Klub. Moram da kazem da je i mene iznenadilo da je ovoliki raspad kod njih (SNS) i koliko su izneli para iz FKCZ (kao nekada Djura iz FKP samo sto on NIKADA nije ulozio ni jedan dinar djubre raspalo). 

 

FKP i dalje drzi Zeka. Napravio je neku laznu nagodbu sa ovima i ceka da sve prodje. Vec ove godine ce FKP biti jaci nego ikada prethodnih 4 sezone dok je Zvezda harala. U svakom slucaju Mloje je napravio fantastican rezultat u Evropi ove 2 sezone ali to nije iskorisceno da se Klub podigne. Bruka.

 

SNS je svuda. Za mene poslednji primer je ovo vredjanje Genija Savicevica najboljeg fudbalera koji je igrao na nasim prostorima uz mozda Galica. To prevazilazi sve... ostaje samo da se nadamo da ce ovima uskoro kraj, sta ce biti posle videcemo...   

 

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:
40 minutes ago, mozzer said:
Ovo ce biti kada i ako dobiju wc i barem 8-10m koliko je choki dobijao dok je bio sa bracom, ili koliko je fkcz dobila (oko 50m poslednjih 6 godina pre le i ls)... ovako su samo sto kaze AH Ahilej Qratz na biciklu svi zajedno... i tako i treba da bude, blato kao i ova vlast ceo nas sport, jer narod tako zeli

Mozes li da navedes roster Zvezde koji je kostao tih 8-10 miliona po sezoni, sa svojim odokativnim procenama plata? Nadam se da si svestan da 10 igraca od po pola miliona evra kosta 5 miliona, a Zvezda nikada nije bila ni blizu da ima 10 igraca od po pola miliona. Ali vazno je lupetati gluposti.

 

Ma, kakav roster, ceo klub sa sve FMP-om, omladincima, infrastrukturom, upravom i svim ostalim nikada nije bio ni blizu tog budzeta. Nas ubedljivo najskuplji roster je bio onaj kad smo izduvali s Mekelom, a taj roster nas je oterao dva miliona u dug. Nego tako, lupe se neke nenormalne cifre ravno ni iz cega i sad se mi budale pecamo da odgovaramo na to.

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:
42 minutes ago, mozzer said:
Ovo ce biti kada i ako dobiju wc i barem 8-10m koliko je choki dobijao dok je bio sa bracom, ili koliko je fkcz dobila (oko 50m poslednjih 6 godina pre le i ls)... ovako su samo sto kaze AH Ahilej Qratz na biciklu svi zajedno... i tako i treba da bude, blato kao i ova vlast ceo nas sport, jer narod tako zeli

Mozes li da navedes roster Zvezde koji je kostao tih 8-10 miliona po sezoni, sa svojim odokativnim procenama plata? Nadam se da si svestan da 10 igraca od po pola miliona evra kosta 5 miliona, a Zvezda nikada nije bila ni blizu da ima 10 igraca od po pola miliona. Ali vazno je lupetati gluposti.

Svako ko pratio kosarku zna i jasno mu je da je Zvezda imala najveci budzet ikada za neki nas Klub u sezoni kada je igrala Top8. I ako je i neka je. Dali je 8, 10 ili 6miliona ne znam i nije bitno. ALi samo pogledati igrace i jasno je da je naJskuplji srpski tim koji je ikada igrao

 

@Shaq Na sta si mislio pod ovim "retardi"?

Link to comment

na stranu plakanje za trokorakom i sudijama, ocekivao sam da je tinki bolji trener, da ne kazem ozbiljan, al je defitivno i u ovoj finalnoj kao i u polufinalnoj u abi pokazao da je daleko od ozbiljnog trenera, sto opet objasnjava zasto je sa onakvim timom bamberga gubio onoliko utkamica na jednu loptu..

svaki iole ozbiljan trener bi znao da iskoritsi hendikep protivnickog tima u kojem je jedini "plej" midjet, al on to nije bio ni blizu da uradi, kao ni repesa, al za njega se i znalo da je pajac.. 

zvezda je juce dobila utakmicu, tako sto je celu utakmicu 22 sekunde tapkala loptu u mestu, i onda igrac sutne trojku preko ruke.. pametnom dosta:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

na stranu plakanje za trokorakom i sudijama, ocekivao sam da je tinki bolji trener, da ne kazem ozbiljan, al je defitivno i u ovoj finalnoj kao i u polufinalnoj u abi pokazao da je daleko od ozbiljnog trenera, sto opet objasnjava zasto je sa onakvim timom bamberga gubio onoliko utkamica na jednu loptu..

svaki iole ozbiljan trener bi znao da iskoritsi hendikep protivnickog tima u kojem je jedini "plej" midjet, al on to nije bio ni blizu da uradi, kao ni repesa, al za njega se i znalo da je pajac.. 

zvezda je juce dobila utakmicu, tako sto je celu utakmicu 22 sekunde tapkala loptu u mestu, i onda igrac sutne trojku preko ruke.. pametnom dosta:fantom:

Jos jednom, na sta si mislio pod ovim "retardi"?

 

Sa ovim se slazem, Zvezda ima skuplji i bolji tim i naravno da je pobedila zasluzeno

Link to comment
Svako ko pratio kosarku zna i jasno mu je da je Zvezda imala najveci budzet ikada za neki nas Klub u sezoni kada je igrala Top8. I ako je i neka je. Dali je 8, 10 ili 6miliona ne znam i nije bitno. ALi samo pogledati igrace i jasno je da je naJskuplji srpski tim koji je ikada igrao  

[mention=9977]Shaq[/mention] Na sta si mislio pod ovim "retardi"?

 

Kinsi, Rebić, Dangubić, Mitrović, Lazić, Simanić, Micić, Simonović, Jović, Miler, Cirbes , Štimac, Gudurić 

3 stranca od kojih je 1 došao na pola sezone. Simonovic dosao na kratkorocni ugovor za pljeskavicu pa porobio. Ne vidim ovde neku skupocu, pogotovo kada se zna reputacija igraca u trenutku dovodjenja. Mozda je do mene.

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Svako ko pratio kosarku zna i jasno mu je da je Zvezda imala najveci budzet ikada za neki nas Klub u sezoni kada je igrala Top8. I ako je i neka je. Dali je 8, 10 ili 6miliona ne znam i nije bitno. ALi samo pogledati igrace i jasno je da je naJskuplji srpski tim koji je ikada igrao

 

@Shaq Na sta si mislio pod ovim "retardi"?

na ljude bez mozga, koji se slepo pecaju na najveceg lazova i manipulatora koji sebe naziva novinarem..

 

taj tim o kojem pricas, je jeftiji i to ne za malo od ovogodisnjeg tima future..

 

od domacih rebic,  jovic, dangubic, luka, lazic, borisa, micic, tejic, apic, simonovic, guduric, stimac.. medju kojima je najvecu platu imao jovic i to 250k..

od stranih kinsi, zirbes, miller.. ni jedan nije imao preko 350k..

 

sad druga stvar sto ti a i ostali ocigledno racunate plate, koje gudura ima sada u feneru, jovic u bayernu, micic u efesu itd:fantom: 

Link to comment
8 minutes ago, mozzer said:

Svako ko pratio kosarku zna i jasno mu je da je Zvezda imala najveci budzet ikada za neki nas Klub u sezoni kada je igrala Top8. I ako je i neka je. Dali je 8, 10 ili 6miliona ne znam i nije bitno. ALi samo pogledati igrace i jasno je da je naJskuplji srpski tim koji je ikada igrao

 

@Shaq Na sta si mislio pod ovim "retardi"?

 

Kako im sipaš so na ranu sa tim igranjem Top8... iskusno.

Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

na ljude bez mozga, koji se slepo pecaju na najveceg lazova i manipulatora koji sebe naziva novinarem..

 

taj tim o kojem pricas, je jeftiji i to ne za malo od ovogodisnjeg tima future..

 

od domacih rebic,  jovic, dangubic, luka, lazic, borisa, micic, tejic, apic, simonovic, guduric, stimac.. medju kojima je najvecu platu imao jovic i to 250k..

od stranih kinsi, zirbes, miller.. ni jedan nije imao preko 350k..

 

sad druga stvar sto ti a i ostali ocigledno racunate plate, koje gudura ima sada u feneru, jovic u bayernu, micic u efesu itd:fantom: 

Iako me uopste ne zanima ova rasprava - i koliki je to ukupan budzet bio? Miler nije imao preko 350k?  Ma kako zelis... samo nemoj pisati bez mozga sto kazes... ja pokusavam da pisem realno... kako jeste iz REALNIH info koje imam...  sve sto sam napisao za F4, KKP, FKCZ i FKP je istina... za taj budzet te godine zaista ne znam u eurocent...

 

Ako vam je lakse neka bude da je Radonjin tim bio jeftiniji od Duletovog kada je igrao F4... ako je lakse neka bude takoali to je najmanje bitno...

 

Niko ne komentarise vredjanje Deje Savicevica...  itd itd itd...

 

 

Link to comment
15 minutes ago, mozzer said:

@Joe D

 

Ja sam mislio da je to opste poznata stvar. F4 u Bgd su iskesirali i organizovali Andrej i Aca Vucic (ne znam koliko su platili), sa ciljem da ga igra KKCZ (nemam nista protiv nas je Klub) I da preuzmu KKCZ od Covica. Tog leta desio se veliki sukob izmedju Covica (da ne koristim druge izraze) i njih dvojice, gde je on ostao u Klubu jer se zastitio klauzulama u UPPR-u. Ali je dobio duplo, troduplo manje para nego prethodne 2 godine, Radonjic je otisao i rezultat u EL je bio los i sve ostalo znamo.  Ovo zna svako ko ima dostupne informacije.

 

 

Dobro da je neko od grobara progledao. Mi smo u sukobu sa Vucicem i drzavom, a oni su drzavni projekat. 

 

Coki opozicija :hail:

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Dobro da je neko od grobara progledao. Mi smo u sukobu sa Vucicem i drzavom, a oni su drzavni projekat. 

 

Coki opozicija :hail:

Coki jeste opozicija u odnosu na Andreja Vucica. Ali je on stari SPS-ovac povezan sa glavnim krilom DB-a i dalje da ne elaboriram sta mislim o njima... hm mozda i gori od ovih za mene... ali nebitno :) Isto vazi za Zeku i ekipu samo na drugi nacin...

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...