Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

48 minutes ago, BlackGeorge said:

Sve ja to znam i sve mi je jasno.

 

Ali treba i njemu (Ostoji) da bude jasno da navijači nisu budale koje će da gutaju ovakva govna.

 

Uostalom videće i sam ne bude li nešto preduzeo. Sledi mu fudbalizacija košarkaške sekcije pa neka dovodi rođake u arenu.

 

Košarkaška publika neće ova govna tek tako progutati, barem se nadam.

Uostalom videćemo šta će se dalje dešavati. Ali status quo i ista popunjenost tribina kada je Partizan domaćin...ne verujem.

 

 

Jebe se vecini navijaca za KLS, koja je odavno izgubila svaki smisao. 

 

Ako sada dobijemo WC za Evroligu, i budemo sklopili nekakav respektabilan tim, zaboravice svi sta je bilo u finalu u roku od odmah. Navijaci su lako potkupljivi..

 

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Jebe se vecini navijaca za KLS, koja je odavno izgubila svaki smisao. 

 

Ako sada dobijemo WC za Evroligu, i budemo sklopili nekakav respektabilan tim, zaboravice svi sta je bilo u finalu u roku od odmah. Navijaci su lako potkupljivi..

 

 

 

Vi trenutno prolazite kroz "ovo nije moj klub" fazu kroz koju su prolazili navijaci Zvezde onda kad FMP-u niko nije mogao da zabrani kako ce da se zove. Hteli biste da vam je klub nesto drugo od onoga sto jeste, biser u naprdnjackoj kruni, ali nemate drugi za koji cete da navijate dok se ne zavrsi "okupacija". Kao sto je i tada beznacajan broj ljudi prestao da prati i navija za Zvezdu, tako ce i sada beznacajan broj ljudi prestati da prati i navija za Partizan. Ne postoji tu drugi izbor za navijace, ili gutas ono sto jeste ili dizes ruke. Klub su igraci, strucni stab, uprava, imovina, ime, grb, takmicenje u kojima ucestvuje. Klub je za navijaca takodje i ideja ali ideja ne igra utakmice na koje se moze otici i navijati.

 

Zato si u pravu, kako Partizan bude napredovao tako ce i bledeti sve ostalo. Ne mislim cak ni da se tu radi o potkupljivosti, jednostavno nemate preveliki izbor. To nam je sto nam je dok se neke mnogo vece stvari od kosarkaskih klubova ne promene u Srbiji.

Link to comment

Danas čuo novu mantru od kolege navijača Zvezde, a ljutog opozicionara: "Ova Vučićeva vlast uništava sve u Srbiji, jedino u sportu se nešto radi i ima rezultata"

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Danas čuo novu mantru od kolege navijača Zvezde, a ljutog opozicionara: "Ova Vučićeva vlast uništava sve u Srbiji, jedino u sportu se nešto radi i ima rezultata"

 

Autoputevi pokradeni.:sad:

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Vi trenutno prolazite kroz "ovo nije moj klub" fazu kroz koju su prolazili navijaci Zvezde onda kad FMP-u niko nije mogao da zabrani kako ce da se zove. Hteli biste da vam je klub nesto drugo od onoga sto jeste, biser u naprdnjackoj kruni, ali nemate drugi za koji cete da navijate dok se ne zavrsi "okupacija". Kao sto je i tada beznacajan broj ljudi prestao da prati i navija za Zvezdu, tako ce i sada beznacajan broj ljudi prestati da prati i navija za Partizan. Ne postoji tu drugi izbor za navijace, ili gutas ono sto jeste ili dizes ruke. Klub su igraci, strucni stab, uprava, imovina, ime, grb, takmicenje u kojima ucestvuje. Klub je za navijaca takodje i ideja ali ideja ne igra utakmice na koje se moze otici i navijati.

 

Zato si u pravu, kako Partizan bude napredovao tako ce i bledeti sve ostalo. Ne mislim cak ni da se tu radi o potkupljivosti, jednostavno nemate preveliki izbor. To nam je sto nam je dok se neke mnogo vece stvari od kosarkaskih klubova ne promene u Srbiji.

:kecman: 

Link to comment

Zamisli da pokušaš da izjednačiš promenu čitavog kluba, gašenje istog i navijanje za drugi sa promenom uprave u istom. Zamenu jednih funkcionera drugim samo bliske stranke se razlikuju. Pobednički. To je ta mantra, sve izjednačiti, sve je isto. :Hail:

Edited by theanswer
Link to comment
26 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Jebe se vecini navijaca za KLS, koja je odavno izgubila svaki smisao. 

 

Ako sada dobijemo WC za Evroligu, i budemo sklopili nekakav respektabilan tim, zaboravice svi sta je bilo u finalu u roku od odmah. Navijaci su lako potkupljivi..

 

 

 

Videćemo.

Vreme će pokazati. 

 

Ali kada dođe maj i ponovo dođe mečki na rupu... Tada nema kukanja.

 

Ja eto nisam znao da ovom šugavom ligom upravlja čović.

 

Slučajno to čuh od tegeltije u onoj njegovoj emisiji na početku finalne serije. Kako se to sve našlo u njegovim (čovićevim) rukama mi apsolutno nije jasno.

 

Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

 

Videćemo.

Vreme će pokazati. 

 

Ali kada dođe maj i ponovo dođe mečki na rupu... Tada nema kukanja.

 

Ja eto nisam znao da ovom šugavom ligom upravlja čović.

 

Slučajno to čuh od tegeltije u onoj njegovoj emisiji na početku finalne serije. Kako se to sve našlo u njegovim (čovićevim) rukama mi apsolutno nije jasno.

 

 

Pa, zasto mislis da je Partizan u saopstenju trazio da se liga prebaci pod ingerencije KSS, kojim upravljaju Danilovic i Tomasevic?

Link to comment

a kako je Tomaša dopalo mesto u savezu? zar nije on bio u doorsima? ili je samo gostovao po njihovim tribinama o integraciji športa i pravoslavlja?

Link to comment
43 minutes ago, harper said:

 

biser u naprdnjackoj kruni,

Ovo ce biti kada i ako dobiju wc i barem 8-10m koliko je choki dobijao dok je bio sa bracom, ili koliko je fkcz dobila (oko 50m poslednjih 6 godina pre le i ls)... ovako su samo sto kaze AH Ahilej Qratz na biciklu svi zajedno... i tako i treba da bude, blato kao i ova vlast ceo nas sport, jer narod tako zeli

Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Ovo ce biti kada i ako dobiju wc i barem 8-10m koliko je choki dobijao dok je bio sa bracom, ili koliko je fkcz dobila (oko 50m poslednjih 6 godina pre le i ls)... ovako su samo sto kaze AH Ahilej Qratz na biciklu svi zajedno... i tako i treba da bude, blato kao i ova vlast ceo nas sport, jer narod tako zeli

 

Ma, pazi da nije klub dobijao 8-10 miliona. Gde li se vi napajate ovakvim budalastinama. Zona Press mozda?

 

Sto se fudbala tice, tu nije uopste toliko pitanje koliko se para ubacuje vec koliko se iznosi. Sudeci po zvanicnom finansijskom izvestaju, samo ove godine je iz Zvezde izneto vise od 35 miliona evra. Partizan je godinama sistematski pljackan dok je dominirao, pre svega od rukovodstva SPS-a. Fudbalski klubovi su perionice para za stranke na vlasti, nista tamo "drzava" nije ubacila a da nije stostruko naplatila.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Ma, pazi da nije klub dobijao 8-10 miliona. Gde li se vi napajate ovakvim budalastinama. Zona Press mozda?

 

Sto se fudbala tice, tu nije uopste toliko pitanje koliko se para ubacuje vec koliko se iznosi. Sudeci po zvanicnom finansijskom izvestaju, samo ove godine je iz Zvezde izneto vise od 35 miliona evra. Partizan je godinama sistematski pljackan dok je dominirao, pre svega od rukovodstva SPS-a. Fudbalski klubovi su perionice para za stranke na vlasti, nista tamo "drzava" nije ubacila a da nije stostruko naplatila.

Nego sta je nego dobijao Choki kupljen je i F4 u Bgd.... samo poslednje 2 sezone ne dobija tako mnogo... a KKP na SNS kasikicu onu zardjalu ,)

 

Jeste izneto iz FK Zvezde 40m minimum (tezak kriminal, potpuno bez kontrole) ali je pre toga uneto oko 60 za 4-5 godina kao nikada ranije u neki klub... SNS Tebbra... SNSARA..... mozes sebe da lazes ali ovo je potpuno ocigledno... nikakva Zona Pres, Logika i Realnost

Link to comment

voleo bih da mi neko upucen objasni koliko je zvezda inkasirala od famonog f4 turnira koji joj je kupljen. moja pretpostavka je negde oko 0 RSD, ali moze biti da sam neupucen. 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...