Jump to content
theanswer

KK Partizan 18/19

Recommended Posts

copkillah

Zna se za koga Sarić navija, nije to ništa novo

harper
Posted (edited)
16 minutes ago, Mark Rothko said:

:laugh:

Eto slažemo se oko navijača iz Žurnala.

Ovakvi novinari će sutra afirmativno pisati i za krađu na izborima, da je to mangupski, pronicljivo, hrabro, na foru, nije za osudu i sve legitimno ako nije provaljeno.

Ladno lik promoviše neke iskrivljene vrednosti. I nije jedini - eno ga i Sloba Georgijev.

Koraci su bili, sudije su napravile previd, sve ovo oko JSL je bila sramota za kosarku generalno. Da se time ovaj "novinar" bavio, kao sto je trebalo, niko nista ne bi komentarisao. On je, umesto toga, izabrao da okrpi Berona i da protumaci njegovo bezanje iz hale na klasican tabloidni "znam ja zasto je on ovo uradio" nacin. Umesto neceg sto je najlogicnije objasnjenje on je stvorio bajku o promisljenom liku koji je pod onakvim adrenalinom i u onakvoj situaciji sve lepo iskalkulisao u glavi kako bi dobio utakmicu. Jos jednom, ako hocete da znate kako radi pravi sportski novinar nemojte biti lenji nego pogledajte ovaj intervju koji sam okacio. Ako ne zelite to da gledate, jer je Beron igrac Zvezde, uzmite pa pogledajte intervju istog novinara sa Kostom Perovicem.

Inace, slazem se s tim da je to sto je "novinar" tu svoju bajku promovisao kao legitimnu i uobicajenu u sportu, zbog koje treba cestitati igracu, slika i prilika bednog novinarstva u bednom drustvu. Umesto sto izmislja bajke mogao bi, na primer, da procita pravilnik FIBA pa da nauci da se za ovakve odluke ne gleda snimak i na osnovu tog gledanja ne preinacuju sudijske odluke. No, zasto bi "novinar" koji pise o kosarci uopste znao kosarkaska pravila. Pravila su ionako precenjena u odnosu na vickastu kradju.

Edited by harper

Goranz

Dobro, koliko ti je taj novinar platio da ga promovišeš?

harper
Just now, Goranz said:

Dobro, koliko ti je taj novinar platio da ga promovišeš?

Godisnju pretplatu na Zurnal. Spremam se da krecim pa mi treba necim da pokrijem parket.

Goranz

Dominiraće ovaj motiv, pretpostavljam?

Image result for footprints on walls

harper
2 minutes ago, Goranz said:

Dominiraće ovaj motiv, pretpostavljam?

Image result for footprints on walls

Jok. Ovako nesto.

Related image

Mark Rothko

Sudijska trojka 3 utakmice kazne :laugh::ziga:

I opran obraz.

Tresko

Ali, sudije su "previdele":laugh: korake u dva uzastopna napada. I posle su prevideli da ima još vremena na satu da se igra, i prevideli da je pola čovićevog tima otišlo u svlačionicu, iako utakmica nije gotova, pa su onda rekli jebi ga idemo i mi.

Baš me interesuje kakvu će odluku i obrazloženje čović da napiše Govno de Govnetu da priopći.

Mark Rothko

Da, previdele :laugh:

To u ovom slučaju ne postoji. Prevideti se može neki faul, neka lopta izbijena u aut kada ugao posmatranja nije najbolji, da li je igrač zgazio liniju ili ne kada su milimetri u pitanju...

Ovo, ovo je čist bezobrazluk, bahaćenje, pokazivanje moći prema jednom timu i najgore sluganstvo i podanički mentalitet prema šefu, bratu, legendi i ko zna kome.

Sudiji je u kodu zapisano da zna da li su koraci ili ne već pri polasku u zavisnosti kojom nogom krene na dvokorak i kako završava. Objasniće neko, ima ovde sudija. Ovo juče je bilo toliko očigledno da je Jaramaz pokazao da su koraci, a onda se okrenuo verujući da će sudija to svirati, ljudi iza koša su pokazivali korake, svako ko je odgledao više od dve utakmice i čak nije morao da se bavi ni amaterski ovim sportom.

Finale se završilo kako je i počelo. Prvaka smo dobili krađom. Ali ne možemo da se čudimo tome kada se u ovoj zemlji sve dobija krađom, ucenama, prodavanjem cigle, prevarom, silom i bahatošću... ali se to kvalifikuje kao mangupluk, pronicljivost, snalažljivost, veština. Totalno iščašene vrednosti.

Goranz

Marinkovića je cela ova ujdurma najviše izbacila iz koloseka, ode na draft.

mozzer

Ok, dosta zezanja. A sada wc i KOSARKASI ili da batalim na duze vreme

BlackGeorge
Posted (edited)

Polako mozzeru.

Pre toga promene, vraćanje lige KSS-u, ili istupanje iz čovićeve lige. Pritisak na Ostoju da se prema tome opredeli, a ako pokušava da sve to stavi pod tepih i da se pravi lud, onda da se goni u p.materinu.

Sve je to sada povezano.

I trinkijev ostanak ili odlazak. Pa nije lud da glumi neki paravan za pljačke. Uostalom sve je rekao sinoć posle utakmice.

Edited by BlackGeorge

Mark Rothko
Posted (edited)

Dule potpisao za Univerzitateu iz Kluža.

Treniraće Aleksandra Rašića.

Edited by Mark Rothko

James Marshall
8 minutes ago, BlackGeorge said:

Polako mozzeru.

Pre toga promene, vraćanje lige KSS-u, ili istupanje iz čovićeve lige. Pritisak na Ostoju da se prema tome opredeli, a ako pokušava da sve to stavi pod tepih i da se pravi lud, onda da se goni u p.materinu.

Čekaj, ti stvarno misliš da se može bilo šta uraditi tako što će se vršiti pritisak na čovjeka kog Vučić pušta da ide na utakmicu sa sjednice GO SNS, kao da je učiteljica koja pušta klinca u WC u toku časa?

Pa bilo kakva normalizacija bilo čega u ovoj državi počinje sa odlaskom ovog satrapa, pa tek onda čišćenjem govana koja ostanu iza njega, uključujući i tog Ostoju. Jebe se Ostoji za Partizan, bitnije je njemu da ga Vučić voli i daje mu neke šeme za mažnjavanje love, kakav crni Partizan, košarka i sport uopšte. Možete mu skandirati šta god hoćete na utakmicama, pisati bijesne mejlove i komentare, jedino što se možda može desiti jeste da njemu pukne film pa ode pa ga Vučić zamijeni nekim drugim. A unutarkartelski sukobi u SNS tipa Čović-Ostoja, zna se ko će da presiječe. Jedino da Čovara toliko ispizdi Vučića pa da se komplet slika promijeni, pa da krenu braća da mu se svete tako što će da forsiraju Partizan.

Ove priče "pritisak, borba, ferka, trener, želja igrača, časovi ljubavi", pa nema toga više u ovoj Srbiji.

Stvarno nekad pomislim da na forumu pišu djeca do 15 godina. 

BlackGeorge
Posted (edited)

Sve ja to znam i sve mi je jasno.

Ali treba i njemu (Ostoji) da bude jasno da navijači nisu budale koje će da gutaju ovakva govna.

Uostalom videće i sam ne bude li nešto preduzeo. Sledi mu fudbalizacija košarkaške sekcije pa neka dovodi rođake u arenu.

Košarkaška publika neće ova govna tek tako progutati, barem se nadam.

Uostalom videćemo šta će se dalje dešavati. Ali status quo i ista popunjenost tribina kada je Partizan domaćin...ne verujem.

Edited by BlackGeorge

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...