Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Just now, Goranz said:

Dobro, koliko ti je taj novinar platio da ga promovišeš?

 

Godisnju pretplatu na Zurnal. Spremam se da krecim pa mi treba necim da pokrijem parket.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali, sudije su "previdele":laugh: korake u dva uzastopna napada. I posle su prevideli da ima još vremena na satu da se igra, i prevideli da je pola čovićevog tima otišlo u svlačionicu, iako utakmica nije gotova, pa su onda rekli jebi ga idemo i mi.

Baš me interesuje kakvu će odluku i obrazloženje čović da napiše Govno de Govnetu da priopći.

Link to comment

Da, previdele :laugh:

 

To u ovom slučaju ne postoji. Prevideti se može neki faul, neka lopta izbijena u aut kada ugao posmatranja nije najbolji, da li je igrač zgazio liniju ili ne kada su milimetri u pitanju...

Ovo, ovo je čist bezobrazluk, bahaćenje, pokazivanje moći prema jednom timu i najgore sluganstvo i podanički mentalitet prema šefu, bratu, legendi i ko zna kome.

Sudiji je u kodu zapisano da zna da li su koraci ili ne već pri polasku u zavisnosti kojom nogom krene na dvokorak i kako završava. Objasniće neko, ima ovde sudija. Ovo juče je bilo toliko očigledno da je Jaramaz pokazao da su koraci, a onda se okrenuo verujući da će sudija to svirati, ljudi iza koša su pokazivali korake, svako ko je odgledao više od dve utakmice i čak nije morao da se bavi ni amaterski ovim sportom.

Finale se završilo kako je i počelo. Prvaka smo dobili krađom. Ali ne možemo da se čudimo tome kada se u ovoj zemlji sve dobija krađom, ucenama, prodavanjem cigle, prevarom, silom i bahatošću... ali se to kvalifikuje kao mangupluk, pronicljivost, snalažljivost, veština. Totalno iščašene vrednosti.

Link to comment

Polako mozzeru.

 

Pre toga promene, vraćanje lige KSS-u, ili istupanje iz čovićeve lige. Pritisak na Ostoju da se prema tome opredeli, a ako pokušava da sve to stavi pod tepih i da se pravi lud, onda da se goni u p.materinu.

Sve je to sada povezano.

I trinkijev ostanak ili odlazak. Pa nije lud da glumi neki paravan za pljačke. Uostalom sve je rekao sinoć posle utakmice.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
8 minutes ago, BlackGeorge said:

Polako mozzeru.

 

Pre toga promene, vraćanje lige KSS-u, ili istupanje iz čovićeve lige. Pritisak na Ostoju da se prema tome opredeli, a ako pokušava da sve to stavi pod tepih i da se pravi lud, onda da se goni u p.materinu.

 

Čekaj, ti stvarno misliš da se može bilo šta uraditi tako što će se vršiti pritisak na čovjeka kog Vučić pušta da ide na utakmicu sa sjednice GO SNS, kao da je učiteljica koja pušta klinca u WC u toku časa?

 

Pa bilo kakva normalizacija bilo čega u ovoj državi počinje sa odlaskom ovog satrapa, pa tek onda čišćenjem govana koja ostanu iza njega, uključujući i tog Ostoju. Jebe se Ostoji za Partizan, bitnije je njemu da ga Vučić voli i daje mu neke šeme za mažnjavanje love, kakav crni Partizan, košarka i sport uopšte. Možete mu skandirati šta god hoćete na utakmicama, pisati bijesne mejlove i komentare, jedino što se možda može desiti jeste da njemu pukne film pa ode pa ga Vučić zamijeni nekim drugim. A unutarkartelski sukobi u SNS tipa Čović-Ostoja, zna se ko će da presiječe. Jedino da Čovara toliko ispizdi Vučića pa da se komplet slika promijeni, pa da krenu braća da mu se svete tako što će da forsiraju Partizan.

 

Ove priče "pritisak, borba, ferka, trener, želja igrača, časovi ljubavi", pa nema toga više u ovoj Srbiji.

 

Stvarno nekad pomislim da na forumu pišu djeca do 15 godina. 

Link to comment

Sve ja to znam i sve mi je jasno.

 

Ali treba i njemu (Ostoji) da bude jasno da navijači nisu budale koje će da gutaju ovakva govna.

 

Uostalom videće i sam ne bude li nešto preduzeo. Sledi mu fudbalizacija košarkaške sekcije pa neka dovodi rođake u arenu.

 

Košarkaška publika neće ova govna tek tako progutati, barem se nadam.

Uostalom videćemo šta će se dalje dešavati. Ali status quo i ista popunjenost tribina kada je Partizan domaćin...ne verujem.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Eto i ja se nadam da je to tako, i neka budu navijači košarkaških sekcija jedan od momenata koji će početi da krnje ovo zlo. Ali ne bi bilo prvi put da me nada zajebe. Mada, imali smo momente da se na tribine šalju Mutavi i mutavci da ućutkuju "one" povike. Jbt, slali su magarce na vaterpolo u Šabac da prave sranja. 

 

Da ponovim po hiljaditi put, nevjerovatno je šta trpimo, na šta smo spali. Nevjerovatno. 

 

Ostoja je tu samo jedan od simptoma bolesti, maltene terminalne faze.  

Link to comment
5 hours ago, pantelia said:

 

Taj sam. Bilo zvizduka, ali aplauzi preovladali. Cestitke.

gospodin pantelia

 

:nobles:

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...