Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

36 minutes ago, BlackGeorge said:

Neki se neće složiti ali mislim da je ovo sjajan završetak predstave "finale plejofa". Kako je počela serija sa onom prvom utakmicom tako se i završilo.

 

Ostoja sada nema više kud, neka se izbori za regularno takmičenje sledeće godine ili neka ne učestvuje.

Da se pravi lud više ne može. 

 

Posle one konferencije za novinare odmah posle meča Trinkijerija sam pomislio i ja da će otići. Međutim jutros je Vlada Šćepanović ostavio komentar na svom instagramu "to be continued", tako da sam ponovo optimista da će ostati.

 

Ne budi naivan Djordjije, naravno da ce Ostoja nastaviti kao dosad. On ne zna drugacije..

Link to comment

neko se ovde zapitao šta bi se desilo da se branko lazić povredi i napusti teren. aplauz

 

 

 

dva univerzuma

:nobles:

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

neko se ovde zapitao šta bi se desilo da se branko lazić povredi i napusti teren. aplauz

 

 

 

dva univerzuma

:nobles:

 

dobio je aplauz i kada je poslednji izašao sa terena

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

neko se ovde zapitao šta bi se desilo da se branko lazić povredi i napusti teren. aplauz

 

 

 

dva univerzuma

:nobles:

 

Taj sam. Bilo zvizduka, ali aplauzi preovladali. Cestitke.

Link to comment
42 minutes ago, harper said:

Jebo te, zaboravio bih koliko unesrecenih novinarskih tegeltija je sinoc placuci otislo na spavanje ali tu je Rothko da me podseti.

 

 

Ti ovo nisi čitao, jel da?

Link to comment
24 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Ti ovo nisi čitao, jel da?

 

Naravno da sam procitao. Navijac iz Zurnala koji se predstavlja kao sportski novinar malo zaboravlja da pise o americkom igracu koji je u Podgorici pljunut u lice i pogodjen srafom u glavu, koji je u jednom intervjuu

 

izjavio (49:30 pa dalje) da je bio sokiran onim sto se desavalo u finalnoj seriji i da se pitao kako ce igraci zivi izaci iz hale Moraca ako pobede. Koliko je tesko razumeti da igrac s takvim iskustvom pomisli da ce od strane onakve publike biti ugrozen jer im je upravo uzeo utakmicu ispred nosa?

 

Inace, nevezano za to gde Beron igra, preporucujem ovaj intervju, narocito taj deo. Pomaze da se shvati sta igraci prezivljavaju pred ovakvim publikama.

Link to comment

:laugh:

 

Eto slažemo se oko navijača iz Žurnala.

 

Ovakvi novinari će sutra afirmativno pisati i za krađu na izborima, da je to mangupski, pronicljivo, hrabro, na foru, nije za osudu i sve legitimno ako nije provaljeno.

Ladno lik promoviše neke iskrivljene vrednosti. I nije jedini - eno ga i Sloba Georgijev.

 

 

Link to comment

kod mene u kraju na basketu kad neko napravi ovako nesto, sam prizna da su bili koraci inace sledi prevaspitavanje - vidim da je i beron igrao na slicnim terenima kada je onako odleteo u tunel :D

za ostalo sta reci, sve ono sto se pricalo o kradjama stalo je u taj poslednji trokorak.

zao mi zabara i igraca, nas mi ni malo nije zao, tu mislim i na jedne i na druge - nase drustvo se naviklo na kradje, podvale a uvek moze gore, to nas svakim danom uveravaju ovi nasi velikani™  jbg izdrzi maximalno.

Link to comment
16 minutes ago, Mark Rothko said:

:laugh:

 

Eto slažemo se oko navijača iz Žurnala.

 

Ovakvi novinari će sutra afirmativno pisati i za krađu na izborima, da je to mangupski, pronicljivo, hrabro, na foru, nije za osudu i sve legitimno ako nije provaljeno.

Ladno lik promoviše neke iskrivljene vrednosti. I nije jedini - eno ga i Sloba Georgijev.

 

 

 

Koraci su bili, sudije su napravile previd, sve ovo oko JSL je bila sramota za kosarku generalno. Da se time ovaj "novinar" bavio, kao sto je trebalo, niko nista ne bi komentarisao. On je, umesto toga, izabrao da okrpi Berona i da protumaci njegovo bezanje iz hale na klasican tabloidni "znam ja zasto je on ovo uradio" nacin. Umesto neceg sto je najlogicnije objasnjenje on je stvorio bajku o promisljenom liku koji je pod onakvim adrenalinom i u onakvoj situaciji sve lepo iskalkulisao u glavi kako bi dobio utakmicu. Jos jednom, ako hocete da znate kako radi pravi sportski novinar nemojte biti lenji nego pogledajte ovaj intervju koji sam okacio. Ako ne zelite to da gledate, jer je Beron igrac Zvezde, uzmite pa pogledajte intervju istog novinara sa Kostom Perovicem.

 

Inace, slazem se s tim da je to sto je "novinar" tu svoju bajku promovisao kao legitimnu i uobicajenu u sportu, zbog koje treba cestitati igracu, slika i prilika bednog novinarstva u bednom drustvu. Umesto sto izmislja bajke mogao bi, na primer, da procita pravilnik FIBA pa da nauci da se za ovakve odluke ne gleda snimak i na osnovu tog gledanja ne preinacuju sudijske odluke. No, zasto bi "novinar" koji pise o kosarci uopste znao kosarkaska pravila. Pravila su ionako precenjena u odnosu na vickastu kradju.

Edited by harper
Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...