Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, samo_opusteno said:

Trinkijeri, Samardo Samjuels, Vilijams Gos, Miler, Renfro, Lendejl, Pejdz, Bandza Si... 

 

Goranze zabavniji si kad lupetas neke ironiju nego kad ozbiljno patkometrises. Niste apsolutno ni u cemu osteceni, ekvivalentno bi bilo da ste pusteni da se mrcvarite jos 10-ak godina uz ovako poneki izlet sa nekim skupljim trenerom koji ne bi prosao, i tako do odnosenja koseva i ulaska u uppr. Umesto toga sanirace vas i vratiti u EL bez vecih kataklizmi. 

 

Da počnemo da nabrajamo vaša pojačanja? Dovedena sa minimumom pomoći od države, samo uz izuzetne napore čoveka koji vodi dva kluba a sam poziva ljude da nađu gde to on ima bilo kakvu značajnu imovinu?

Dovođenje Lendejla, našeg glavnog igrača pod košem ove sezone, je u ravni sa dovođenjem Dušana Ristića, čoveka koji je iščašio zglob kucajući poruke iz partera. 

 

Niste se ni vi mrcvarili 15 godina, i sa lepim minusom su Vesić i njegovi naslednici uspevali da dovedu Sagadina, Šakotu, Pešića, dobre strance i Gurovića imunog na novac i to predstave kao "domaćinsko poslovanje". Imali ste dve loše sezone - tačnije jednu i po, od januara 2010 do leta 2011 i onda kreće "konsolidacija", brzo EL, pa slatke muke koje strance otpisati pred domaću ligu itd. I to sve samo preko Čovića. 

Link to comment
Just now, Goranz said:

 

Imali ste dve loše sezone - tačnije jednu i po, od januara 2010 do leta 2011

Po tom kriterijumu ovo vase je odlicna sezona. Sta vise sjajna. 

Link to comment
21 minutes ago, Goranz said:

 

Da počnemo da nabrajamo vaša pojačanja? Dovedena sa minimumom pomoći od države, samo uz izuzetne napore čoveka koji vodi dva kluba a sam poziva ljude da nađu gde to on ima bilo kakvu značajnu imovinu?

Dovođenje Lendejla, našeg glavnog igrača pod košem ove sezone, je u ravni sa dovođenjem Dušana Ristića, čoveka koji je iščašio zglob kucajući poruke iz partera. 

 

Niste se ni vi mrcvarili 15 godina, i sa lepim minusom su Vesić i njegovi naslednici uspevali da dovedu Sagadina, Šakotu, Pešića, dobre strance i Gurovića imunog na novac i to predstave kao "domaćinsko poslovanje". Imali ste dve loše sezone - tačnije jednu i po, od januara 2010 do leta 2011 i onda kreće "konsolidacija", brzo EL, pa slatke muke koje strance otpisati pred domaću ligu itd. I to sve samo preko Čovića. 

 

 

I za sve te godine mi i naparvismo neke igrace i prodasmo nesto a vi jebiga nista.

 

Nego jeste li se pozviali na te pravilnike i klubove onda kada vam nije odgvoaralo.Da Misko nije poslao Gogu u buducnost ne bi ste ni finale aba lige videli.Mislio sam da je Vujosevic manje uticao na vas mozak ali jebiga nije.

 

I sada si ti ljut na sve jer partizan nije prvak kls-a.Uzbilji se koga boli patka za kls.

Link to comment

Nismo ga  videli bez obzira na to da li je Miško slao Gogu Bitadzea ili Gogu Sekulić u Podgoricu. 

Definitivno, po vašim hladnokrvnim engleskim reakcijama pre, tokom i nakon utakmice se tačno moglo videti kakav superiorni prezir imate prema osvajanju KLS.

 

U svakom slučaju, Zvezda je bila taman za to malo bolja, vrlo verovatno bi dobila i eventualni peti meč. Čestitke na tituli i puno uspeha u EL.

Link to comment
1 hour ago, Блок_64 said:

 

Ето ја данас гледао две уживо.

 

2 hours ago, Блок_64 said:

 

Остало време под условом да сте тражили измену или тајм.

Toliko utakmica gledaš, a ne znaš da se posle koša u zadnja 2 minuta zaustavlja vreme bez obzira na TO ili izmenu. 

Link to comment
39 minutes ago, Djolle said:

 

Toliko utakmica gledaš, a ne znaš da se posle koša u zadnja 2 minuta zaustavlja vreme bez obzira na TO ili izmenu. 

 

Covic platio da se ne zaustavi jel tako.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ivo Petović

  • Ivo Petović
  • Members
  •  
  • 8058 posts

Ovo sve gubi smisao. Dajte debelom gmazu pobedu pre početka pa da se razilazimo. Jebeš košarku.

Далибор

  • All Hail the King
  • Далибор
  • Members
  •  
  • 7807 posts

Ovo Tadijino je faul? A pre toga od Milosevica nije? ej sudije :P

djuras

  • djuras
  • Members
  •  
  • 2494 posts

presmesno sudjenje :lol: a zanima me i koliko ce puta retard stimac pokusati protiv marica dok ne provali da mu ne ide

LeBron

  • pokerface
  • LeBron
  • Members
  •  
  • 3621 posts
  Ivo Petović said:
Ovo sve gubi smisao. Dajte debelom gmazu pobedu pre početka pa da se razilazimo. Jebeš košarku.

Filipenko

  • Osvoboditelj!
  • Filipenko
  • Members
  •  
  • 26566 posts

Sada ni NLB sudije ne valjaju? I oni su pod KSS pesnicom?

 

Samo su se uloge malo zamenile.

Link to comment
8 hours ago, Блок_64 said:

 

Covic platio da se ne zaustavi jel tako.

 

Ma pusti Čovića, nego nam objasni kako traženje tajma ili izmene utiče na zaustavljanje vremena. 

Link to comment
3 minutes ago, Djolle said:

 

Ma pusti Čovića, nego nam objasni kako traženje tajma ili izmene utiče na zaustavljanje vremena. 

 

Ali on je iGrAO kOšaRkU nemoj tako grubo

 

 

Link to comment

Neki se neće složiti ali mislim da je ovo sjajan završetak predstave "finale plejofa". Kako je počela serija sa onom prvom utakmicom tako se i završilo.

 

Ostoja sada nema više kud, neka se izbori za regularno takmičenje sledeće godine ili neka ne učestvuje.

Da se pravi lud više ne može. 

 

Posle one konferencije za novinare odmah posle meča Trinkijerija sam pomislio i ja da će otići. Međutim jutros je Vlada Šćepanović ostavio komentar na svom instagramu "to be continued", tako da sam ponovo optimista da će ostati.

Link to comment
34 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

Ostoja sada nema više kud, neka se izbori za regularno takmičenje sledeće godine ili neka ne učestvuje.

Da se pravi lud više ne može. 

 

 

 

Da, da, izboriće se 101%...

 

Spoiler

 

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...