Jump to content
theanswer

KK Partizan 18/19

Recommended Posts

theanswer

Daj zovite harpera da preti cipelarenjem, da vredja i preti necu mu nista odg, samo da blok prekine, ovo je mnogo mucnije. 

Goranz
5 minutes ago, Блок_64 said:

А што одмах убацујеш Човића.Има те два државна и једног под морањем спонзора.

Да ми смо пуни а код вас часови љубави.Арену ће те да платите из реалних прихода.

А још ми је интересантније што овде коментаришу они који кошаркашку утакмицу уживо нису видели још од првенства основних школа.

Ето ја данас гледао две уживо.

A kako vi plaćate? Redovna prodaja igrača? EL? Stranci sa solidnim igračkim iskustvom i zvanjem plaćaju Zvezdi da igraju da ih ne bi preradili u kobasice jer više ničemu ne služe?

Gledao sam ja i kako ti igraš košarku. Nešto se ne sećam da si na 99:99 blagonaklono gledao na "faul-koš" a koš iz koraka zbog faula. Doduše, možda si u međuvremenu revidirao stavove i ublažio retoriku. 

Блок_64
Just now, Goranz said:

A kako vi plaćate? Redovna prodaja igrača? EL? Stranci sa solidnim igračkim iskustvom i zvanjem plaćaju Zvezdi da igraju da ih ne bi preradili u kobasice jer više ničemu ne služe?

Gledao sam ja i kako ti igraš košarku. Nešto se ne sećam da si na 99:99 blagonaklono gledao na "faul-koš" a koš iz koraka zbog faula. Doduše, možda si u međuvremenu revidirao stavove i ublažio retoriku. 

Opet poredis nas i vas.

A u covece ja mogu da ti to objasnim ali zaista nemam vremena.Evo potrudicu se u jednoj recenici.Nije problem u nama (mislim na kk crvena zvezda) vec u vama (mislim na kk partizan) instant uspeh u kosarci ne postoji.

Mark Rothko

Finale KLS u nekoliko sekundi -

tenor.gif?itemid=11255630

ZokiAsov
25 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

eh da nije vučića, čega sve ne bi bilo...

+1

Omiljeni pobedio s sudjenjem :laugh:, a blok doceko svojih pet minuta. Ima dosta toga sto mu je na dusi da nam kaze.

Uskebasi
7 minutes ago, Блок_64 said:

Nije problem u nama (mislim na kk crvena zvezda) vec u vama (mislim na kk partizan) instant uspeh u kosarci ne postoji.

Reče navijac kluba koji je od 20 miliona duga, dosao do budzeta od 5 miliona i tim parama osvojenih titula za par meseci 

Goranz

Nemojte da ste takvi, vredi ceniti trud koji je Blok uložio u taj košarkaški kolačić sreće. Godine i godine mukotrpnog rada jer instant uspeh...

adasevic

a sta si ti rekao pre par dana?
ne secas se verovatno
 :puke:
a gde je blok64?
sta ce on da kaze na ovo?

Naravno da se secam. A secam se i sta si ti pisao zato se i sprdam.

Bio trokorak, poslednja odluka je bila greska koja je odlucila pobednika ovog meca. Doduse nije da nije bilo gresaka i pre ove poslednje... Eto bar sad mozete da kazete kako ste osteceni/pokradeni bez da praviteburnebesne klipove. Svi srecni

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Goranz

Trinkijeri podneo ostavku.

bradilko
7 minutes ago, adasevic said:

Naravno da se secam. A secam se i sta si ti pisao zato se i sprdam.

Bio trokorak, poslednja odluka je bila greska koja je odlucila pobednika ovog meca. Doduse nije da nije bilo gresaka i pre ove poslednje... Eto bar sad mozete da kazete kako ste osteceni/pokradeni bez da praviteburnebesne klipove. Svi srecni emoji38.png

:isuse:

adasevic

Ne moze covek da ti ugodi :(

samo_opusteno
20 minutes ago, Uskebasi said:

Reče navijac kluba koji je od 20 miliona duga, dosao do budzeta od 5 miliona i tim parama osvojenih titula za par meseci 

Nije bilo par meseci nego 4 godine od ulaska u dil sa Covicem do prve titule. Za par meseci je Partizan dosao od duga od 9 miliona do najskupljeg trenera u istoriji i 10-ak pojacanja sa solidnom reputacijom, a za godinu dana ce doci do evrolige jer ce drzava besplatno dati Arenu i garantovati za budzet. A vi cete i dalje serendati o Vucicu.

copkillah

Dajte konkretnu brojku za najskupljeg trenera u istoriji, ne nagađanja, već crno na belo. Evo prođe sezona i ne videsmo :(

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...