Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Just now, Goranz said:

 

A kako vi plaćate? Redovna prodaja igrača? EL? Stranci sa solidnim igračkim iskustvom i zvanjem plaćaju Zvezdi da igraju da ih ne bi preradili u kobasice jer više ničemu ne služe?

Gledao sam ja i kako ti igraš košarku. Nešto se ne sećam da si na 99:99 blagonaklono gledao na "faul-koš" a koš iz koraka zbog faula. Doduše, možda si u međuvremenu revidirao stavove i ublažio retoriku. 

 

Opet poredis nas i vas.

A u covece ja mogu da ti to objasnim ali zaista nemam vremena.Evo potrudicu se u jednoj recenici.Nije problem u nama (mislim na kk crvena zvezda) vec u vama (mislim na kk partizan) instant uspeh u kosarci ne postoji.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

eh da nije vučića, čega sve ne bi bilo...

+1

 

Omiljeni pobedio s sudjenjem :laugh:, a blok doceko svojih pet minuta. Ima dosta toga sto mu je na dusi da nam kaze.

Link to comment
7 minutes ago, Блок_64 said:

 

Nije problem u nama (mislim na kk crvena zvezda) vec u vama (mislim na kk partizan) instant uspeh u kosarci ne postoji.

Reče navijac kluba koji je od 20 miliona duga, dosao do budzeta od 5 miliona i tim parama osvojenih titula za par meseci 

Link to comment

Nemojte da ste takvi, vredi ceniti trud koji je Blok uložio u taj košarkaški kolačić sreće. Godine i godine mukotrpnog rada jer instant uspeh...

Link to comment
 
a sta si ti rekao pre par dana?
ne secas se verovatno
 :puke:
a gde je blok64?
sta ce on da kaze na ovo?
 
 
Naravno da se secam. A secam se i sta si ti pisao zato se i sprdam.

Bio trokorak, poslednja odluka je bila greska koja je odlucila pobednika ovog meca. Doduse nije da nije bilo gresaka i pre ove poslednje... Eto bar sad mozete da kazete kako ste osteceni/pokradeni bez da praviteburnebesne klipove. Svi srecni [emoji38]

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, adasevic said:

Naravno da se secam. A secam se i sta si ti pisao zato se i sprdam.

Bio trokorak, poslednja odluka je bila greska koja je odlucila pobednika ovog meca. Doduse nije da nije bilo gresaka i pre ove poslednje... Eto bar sad mozete da kazete kako ste osteceni/pokradeni bez da praviteburnebesne klipove. Svi srecni emoji38.png

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

:isuse:

Link to comment
20 minutes ago, Uskebasi said:

Reče navijac kluba koji je od 20 miliona duga, dosao do budzeta od 5 miliona i tim parama osvojenih titula za par meseci 

Nije bilo par meseci nego 4 godine od ulaska u dil sa Covicem do prve titule. Za par meseci je Partizan dosao od duga od 9 miliona do najskupljeg trenera u istoriji i 10-ak pojacanja sa solidnom reputacijom, a za godinu dana ce doci do evrolige jer ce drzava besplatno dati Arenu i garantovati za budzet. A vi cete i dalje serendati o Vucicu.

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Nije bilo par meseci nego 4 godine od ulaska u dil sa Covicem do prve titule. Za par meseci je Partizan dosao od duga od 9 miliona do najskupljeg trenera u istoriji i 10-ak pojacanja sa solidnom reputacijom, a za godinu dana ce doci do evrolige jer ce drzava besplatno dati Arenu i garantovati za budzet. A vi cete i dalje serendati o Vucicu.

 

Crvena zvezda had big ambitions for the 2012–13 season, bringing back Igor Rakočević for the 3rd time, and signing players such as DeMarcus Nelson, Elton Brown, Boris Savović

The season of 2013–14 was a historic one for the club, as Crvena zvezda was back in the EuroLeague after 15 years. The club had a very successful season in the European competitions, led by the new signings Charles Jenkins, Blake Schilb, Jaka Blažič and Boban Marjanović

 

Koji ste ono bili u to vreme? ILR? FMP-u niko ne može da zabrani kako da se zove? KKCZBGD nije deo SDCZ? 

Link to comment
Just now, Goranz said:

 

Crvena zvezda had big ambitions for the 2012–13 season, bringing back Igor Rakočević for the 3rd time, and signing players such as DeMarcus Nelson, Elton Brown, Boris Savović

The season of 2013–14 was a historic one for the club, as Crvena zvezda was back in the EuroLeague after 15 years. The club had a very successful season in the European competitions, led by the new signings Charles Jenkins, Blake Schilb, Jaka Blažič and Boban Marjanović

 

Koji ste ono bili u to vreme? ILR? FMP-u niko ne može da zabrani kako da se zove? KKCZBGD nije deo SDCZ? 

Trinkijeri, Samardo Samjuels, Vilijams Gos, Miler, Renfro, Lendejl, Pejdz, Bandza Si... 

 

Goranze zabavniji si kad lupetas neke ironiju nego kad ozbiljno patkometrises. Niste apsolutno ni u cemu osteceni, ekvivalentno bi bilo da ste pusteni da se mrcvarite jos 10-ak godina uz ovako poneki izlet sa nekim skupljim trenerom koji ne bi prosao, i tako do odnosenja koseva i ulaska u uppr. Umesto toga sanirace vas i vratiti u EL bez vecih kataklizmi. 

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Trinkijeri, Samardo Samjuels, Vilijams Gos, Miler, Renfro, Lendejl, Pejdz, Bandza Si... 

 

 

koliku je platu imao?

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...