Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, harper said:

Rekao bih i da je prirodno da Partizan bude na Novom Beogradu gde ima vise navijaca nego u gradu ali to bi vec mirisalo na patkometriju.:D

jusuf mehmedovski like this

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, copkillah said:

 

Partizan ima najbolju posetu u ABA ligi, ali ako bismo uzeli taj prosek i digli ga za nimalo naivne, recimo 3k po utakmici, Arena bi opet bila prazna. Težak fejl u najavi, osim ako ne planiraju da dodatno spuste cene karata kako bi što više ljudi uzeli godišnje.

 

 

Ako dignete prosek za 3k po utakmici, to znači da ćete uvek imati pun donji prsten, što je sasvim ok poseta i dovoljno da se napravi fina atmosfera. Svi ovi što brane igranje u Pioniru kapiram da uopšte ne idu na utakmice, jer da idu znali bi koliko je to neuslovna dvorana. A za ovo finale je posebno nemoguća, odlazak tamo ovih dana je vrsta ekstremnog sporta.

Edited by Nikodije
Link to comment

Da ne bude zabune, i ja sam za arenu. Još kad bi se izmestili i ona dva fudbalska stadiona u nbgd, to bi bilo sjajno.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Neka tih stadiona, i tih likova što idu na stadione, što dalje od nbg   :) na nbg ima mesta samo za majstore sa dunava i old traktor arenu.

Link to comment
 
Ako dignete prosek za 3k po utakmici, to znači da ćete uvek imati pun donji prsten, što je sasvim ok poseta i dovoljno da se napravi fina atmosfera. Svi ovi što brane igranje u Pioniru kapiram da uopšte ne idu na utakmice, jer da idu znali bi koliko je to neuslovna dvorana. A za ovo finale je posebno nemoguća, odlazak tamo ovih dana je vrsta ekstremnog sporta.
Pionir je zagušljiv ali atmosfera je atmosfera :D jeste neuslovno čim otopli, slažem se, ali kontam da smo slične priče slušali i za prelazak u Pionir pre 30 godina
Link to comment

Parking i više vazduha/prostora, malo li je, kome se ide radi košarke, a ne radi "atmosfere" koja uključuje sve i svašta. Mada, neće probleme našeg sporta, konkretno košarke, riješiti ni selidba u Orakl ili TD Garden. 

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Koliko je potrebno eura Pioniru da se sredi klima?

nema klime tamo. to je deo imiđa pionira.

najbolje bi bilo da napravimo našu dvoranu na nbgd, za 10-ak hiljada max gledalaca. arena je prevelika, hala sportova premala. 

važno je otići iz onog depra kraja oko pionira. kakvi dani su bili u hali sportova

Link to comment
44 minutes ago, harper said:

 

Who the fuck is Jusuf Mehmedovski?

jedini navijač jsd iz centra grada

sin podoficira jna

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jedini navijač jsd iz centra grada

sin podoficira jna

 

NIje jedini, znam ih ja nekoliko. Zivim sa jednom takvom.:D

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Ok nema, ali valjda moze neka adaptacija...

Image result for open roof basketball

 

Samo bez ovog skroz gornjeg, suvišnog dela kojeg podpodizvođač neće ni uraditi da bi uštedeo državi.

Link to comment



Kada vidite one žute nosače, oni su kanali kojima teče vazduh. Dakle, iskorišćeni su u dve svrhe - da budu kanali za ventilaciju i da drže halu kao noseći stubovi. "Čileri" postoje, postoji ceo sistem, ali izgleda da se ne koristi iz nekog razloga. E, sad, da li je u pitanju štednja električne energije, jer je ogromna količina potrebna da bi to funkcionisalo, ili je u pitanju nešto drugo, u šta ja ne mogu da ulazim.

 

dragoljub bakić arhitekta , projektant pionira

 

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...