Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Trinkijeri je potpisao trogodišnji ugovor. Zašto non-stop pričate da će da ode, da ode, da ode?

Neće da ode. On ostaje u Partizanu i praviće ekipu.

 

Ako on ode to je kraj podrške navijača, prazne tribine i sasvim sigurno kraj čačanina na čelu Partizana. A to sigurno ni on sebi ne želi.

 

Jer šta on može da nam ponudi ako trinkijeri "ode"? Novog Čanka? Struju Lukajića? Sam priznaje da se ne razume mnogo u košarku a već je napravio kardinalnu grešku postavljanjem Lončara da nam bira ekipu i Čanka za trenera. Toliko je opasno zasrao sa ovom kombinom da ga je sam bog pogledao što je Trinkijeri pristao da potpiše trogodišnji ugovor sa Partizanom.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

šta znači ugovor trenera? biće ono dobio je ponudu koja se ne odbija i izašli smo mu u susret..

daj bože da ostane ali ne verujem da će imati dobre uslove za rad tj mogučnost da dovede pristojne igrače za napad na aba ligu

Link to comment

Pa to je i jedan od uslova njegovog dolaska i potpisivanja trogodišnjeg ugovora. Da ima odrešene ruke da pravi ekipu. Ne da pravi ekipu iz ergele Ražnatovićevih polovnjaka već da pravi ekipu od košarkaša za koje smatra da mogu da se uklope u budžet Partizana, za koji je i sam čačanin rekao da će biti veći nego prošlogodišnji. Sasvim je jasno da se sada tokom leta može na miru nešto birati i gledati a ne kao što je bilo zimus sa ovim krpljenjima gde je na tržištu bilo izuzetno malo košarkaša da iole valjaju. A još i uslov da bude domaći, ako može. 

 

Ako nema te uslove, da dovede iole kvalitetne košarkaše za napad na aba ligu, ja stvarno ne vidim razlog njegovog dolaska uopšte. :laugh:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I meni je nekako najrealnije da trinki zapali. Bice ponuda, ne vidim cime moze marli da ga zadrzi

Edited by ZokiAsov
Link to comment
4 minutes ago, Moća said:

Opet pokradeni a? :fantom:

 

 

U čemu je poenta ovog posta?

Pokušaj nipodaštavanja evidentnih krađa u prvoj utakmici ili nesviranje prelaska preko pola Čovića u finišu druge utakmice.? 

 

Nije bilo nikakve krađe u večerašnjoj utakmici, zvezda je pošteno dobila i to je to. 

Link to comment
7 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

U čemu je poenta ovog posta?

Pokušaj nipodaštavanja evidentnih krađa u prvoj utakmici ili nesviranje prelaska preko pola Čovića u finišu druge utakmice.? 

 

Nije bilo nikakve krađe u večerašnjoj utakmici, zvezda je pošteno dobila i to je to. 

 

čekaj, obe utakmice su bile na jednu koptu. hoćeš da kažeš da je Partizan toliko bolji, da Zvezdu samo sudije drže u egalu?

 

i da se to dešava u savezu koji vode Danilović i Tomašević

Link to comment

Da ubacimo na onu Lakijevu listu...

 

 

Quote

Posle trećeg meča finalne serije domaćeg šampionata između Crvene zvezde i Partizana, u dvorani "Aleksandar Nikolić" došlo je do incidenata.

 

Zvezda je pobedila 96:90 i povela 2:1, a njeni navijači su Partizanovog igrača Radeta Zagorca pogodili tvrdim predmetom u glavu.

 

Ubrzo zatim, navijači Zvezde napali su i Novicu Veličkovića. Iz partera su kapitena crno-belih pogodili čašom vode, posle čega je on krenuo ka njima, ali je fizički kontakt sprečio njegov saigrač Đorđe Gagić, koji je Veličkovića ugurao u tunel koji vodi ka svlačionicama.

 

Link to comment
Just now, levi said:

 

čekaj, obe utakmice su bile na jednu koptu. hoćeš da kažeš da je Partizan toliko bolji, da Zvezdu samo sudije drže u egalu?

 

i da se to dešava u savezu koji vode Danilović i Tomašević

 

 

Lično smatram da su sudije bile pristrasne u prvoj utakmici i da su direktno promovisali na taj način pobednika, što je na neki način i sam trener Trinkijeri rekao.

 

Što se tiče druge utakmice, po meni je bilo sve ok do onog finiša i neprelaska čovića na protivničku polovinu u tih okvirnih 8 sekundi. Nažalost, to je moglo direktno da utiče na pobednika u toj utakmici da nije zagorac dao trojku. Stvarno šteta što je to ostavilo ljagu na taj meč.

 

Što se tiče danilovića i tomaševića ne znam da li znaš da savez nema nikakve veze sa uređenjem košarkaške lige srbije.

 

Ukupno gledajući smatram da je zvezda jači protivnik i da će zasluženo osvojiti titulu...rekao bih već u ponedeljak.

Zvezda ima širinu, na svim pozicijama.

Zvezda ima mnogo igrača koji mogu da igraju 1 na 1. Mi osim Vanje nemamo. Ni Pejdž za sada to još ne može, nema potrebnu brzinu i spretnost a fizički je slab.

Zvezda je u finišu igrala sa petorkom Čović Beron Rivers Davidovac Faje. Pa tu može očas posla da ti zvizne trojku bilo ko od nabrojanih.

Ako dođe ne daj bože do mismeča Beron -Janković tu je ili trojka Berona koji može da ga izvoza kako hoće ili će Janković napraviti faul.

O centrima da ne pričam. Nikola Janković non stop u strahu od Odža, mekan i beži. i tako dalje, i tako dalje...

 

Sve u svemu mi smo očajno selektirana ekipa još u startu. Dok je Lendejl bio tu, mogli smo u napadu da odigramo neku kombinu Renfroe-Lendejl a sada ni to ne možemo. Bandža Si je povređen pa smo napadački i tu osakaćeni za njegovih par trojki i zakucavanja. Zato nam je igrao Nikola Janković u većoj minutaži pa smo videli sve njegove nedostatke. Pa taj je mekaniji i od Lendejla. Forsira se u kanalu Zagorac. Videli smo večeras...nije realizovao kontru ali zato iz rekontre primamo od zvezde trojku. Odbrana nula, napad nula. Ali zato je elokventan, ljubi ga majka.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...