Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

5 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Ma jok, nije bilo ni blizu pet sekundi. Davidovac je uveo loptu u momentu kad je ovaj dunuo tehnicku.

 

Ok, kapiram. Znaci nije nista znacajno promenio, samo je piglu.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Goranz said:

 A ko da igra, Tanasković? Rotiraš ono što imaš... osim Jankovića II koji je izgleda u teškoj nemilosti.

ma znam ali gagić je oslabljenje za nas kad je u igri. ovaj janković se koprca ali usra se u nas na kraju.

u pravu je vukotić, tanki su to igrači. 

Andrea :D

Edited by bradilko
Link to comment
19 minutes ago, FPLS said:

Onda dosudi nebitnu tehnicku u garbidz tajmu i on je nesto nivelisao :D

 

Que?

 

Btw, sramota je ko upravlja Partizanom, a ne ko igra njemu.

Link to comment

 Na stranu skandiranje mandrila i kod nas i kod njih, debilske parole (ovo danas za Deju Savićevića je neki paralelni univerzum), ali puštati preko razglasa Spremte se, spremte četnici.

 

 

 

 

U šta se pretvorio taj klub protiv koga mi igramo, to je neverovatno.

Edited by Mark Rothko
Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Nema nikog u partizanu ko moze da bude faktor u seriji, marinkovic je najblizi, ali ne moze decko da iznese utakmicu, nije taj kvalitet. Ne znam koji kurac je sa zagorcem, epski raspad. Oni imaju bolji bolji tim, bolje igrace, imaju i par faktor igraca, rivers, baron, davidovac... Mene cudi da uopste igramo ovako tesno s njima, cak smo jednu i dobili, a bez centara igramo, bez skoka, posebno ofanzivnog, koji nam je decenijama bio tm... 

Mongoloidi nam igraju u timu, misim o cemu pricamo... Cestitke ciganima, bolji su (nema zaista potrebe da se neki juras mesa u ovo) 

 

Ovo.

 

Pre svega čestitke komšijama, bolji su. Davidovac je sjajan igrač, bez obzira što ga je čuvao penzos novica. Svaka čast dečko.

 

Mi nemamo iole kvalitetnu četvorku niti peticu. Kraj priče. Čim se završi ovo mučenje očisititi iz Partizana sve na poziciji 4 i 5. Novica neka ide u zasluženu penziju. Gagić neka ide kod Vesića da mu glumi kuče. Za bolje i nije. Košarka je igra inteligencije. zato je Nikola Janković tu gde jeste i nervira nas a njegov vršnjak i saigrač Jokić u NBA.

Sada mi je krivo što je zagorac zveknuo onu trojku, ovako bi se ovo mučenje moglo završiti večeras. Ono što takođe nevalja je da će zagorac još malo da "živi" od te trojke a najradije bih mu video leđa čim se sezona završi. Svaka njemu čast na elokventnosti, grobarštini itd ali neka ide. Nama je na toj poziciji potreban kvalitetan košarkaš a ne savršeni narator. Nismo mi dužni da ga vadimo iz psihološkog kanala koji je zakačio još u Betisu.

Koga zadržati iz ove ekipe? Ja bih Vanju zadržao, onog malog Jaramaza i ...iznenadićete se sada: i možda Markusa Pejdža.

Potrebni su nam skoreri i atlete a ne bacači cigli. Potrebni su nam centri koji znaju da se postave pri skoku a ne budale i kreteni.

 

Kao što rekoh pre nedelju dana, jedva čekam kraj ove serije i da NAPOKON Trinkijeri bira igrače.

 

Link to comment

Ne želim. Hoću samo da on, napokon, bira igrače i gradi Partizan i da se ratosiljamo svih ovih Lončarevih repova. Zato je valjda i doveden i potpisan višegodišnji ugovor sa njim.

Link to comment

Kao što rekoh, mislim da će birati igrače samo ako raskine ugovor sa nama. Mogao bi Lumumbo da stavi širi spisak Ražnatovićevih škartova/rekonvalescenata pa da znamo čemu otprilike da se nadamo.

Link to comment

nama treba novih 10 igrača. ne igramo evroligu i to će biti nešto slično ovome što sad imamo. ako dođe neki jelovac to nam je puna kapa. talijan će da ode ako ne u evroligaša onda u neki ruski smor tajkunski klub. ili će da se vrati u italiju. 

a naći će nam zalizani nekog američanina koji ili nema skok, šut.. ili pola kolena

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...