Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam čemu ove pljačke? Bolji su i treba da pobede realno. Ali izgleda da je Čoviću dupe zinulo da ne bude iole neizvesna završnica već da se to reši ako može pre. 

 

Link to comment

Ja bih se, kao i vi, potpuno ljutio i čudio čemu druga tehnička treneru (na snimku ne videh da je nešto uradio ili rekao), ali Renfro je počeo da skače kao klinac i glumata neko ludilo tražeći faul Čovića koji ga nije ni pipnuo, skočio pola m od njega. Stvarno me čudi da se 10 postova iščuđavate zašto ju je dobio. Praštajte ako se još nešto desilo pre toga, ali ovo se potpuno jasno videlo i na usporenom.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Segundo said:

Ja bih se, kao i vi, potpuno ljutio i čudio čemu druga tehnička treneru (na snimku ne videh da je nešto uradio ili rekao), ali Renfro je počeo da skače kao klinac i glumata neko ludilo tražeći faul Čovića koji ga nije ni pipnuo, skočio pola m od njega. Stvarno me čudi da se 10 postova iščuđavate zašto ju je dobio. Praštajte ako se još nešto desilo pre toga, ali ovo se potpuno jasno videlo i na usporenom.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

majke ti kako te nije sramota?

strasno

Link to comment
majke ti kako te nije sramota?
strasno
Molim te da mi se ne obracas ovako, jer iako često to ne zaslužuješ svojim pisanjem, nikada ti se na ovaj način nisam obratio. Napisao sam svoje viđenje situacije, pa me ispravi ako i gde grešim.

Napisah I ovo, ako je bilo još nešto, praštajte... Ako nije, ono skakanje i gestikuliranje se svira uvek i svuda.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Just now, Segundo said:

Molim te da mi se ne obracas ovako, jer iako često to ne zaslužuješ svojim pisanjem, nikada ti se na ovaj način nisam obratio. Napisao sam svoje viđenje situacije, pa me ispravi ako i gde grešim.

Napisah I ovo, ako je bilo još nešto, praštajte... Ako nije, ono skakanje i gestikuliranje se svira uvek i svuda.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

 

 

 

Opraštamo, nisi video dobro, a i malo si pristrasan.

Sve je OK.

Link to comment



 
 
 
Opraštamo, nisi video dobro, a i malo si pristrasan.
Sve je OK.


Naravno, kao i svi koji pišu na 2 kk teme.

Naicice već snimak, ne sumnjam u to, ako sam prevideo faul, zaista se izvinjavam na upadu... Ako nije, onda je ono za tehničku 1/1

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...