Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, harper said:

Sad sam imao jednu view it anyway turu i slatko se ismejao. Top te gomile bljuvotina je lik koji me ladno optuzi da izjednacavam Partizan sa SNS-om a iz ironije i protesta drzi na profilu avatar s likom funkcionera SNS-a, koji je predsednik Partizana.

 

For the record: 

 

1. Nabrajanje ljudi koji rade jednu istu stvar nije izjednacavanje tih ljudi. Andera Trinkijeri je kosarkaski trener a ne parapolitickotajkunska gnjida kao ova dvojica koji su se nasli u istoj recenici s njim. Zamerke na Tomicevo ponasanje u onom sumanutom ABA finalu bih zaista voleo da procitam. Valja se da se covek ponekad nasmeje.

 

2. Covic dr Nebojsa je iskompleksirani retard od metar i cevap, to je uvek bio i uvek ce ostati u mojim postovima. Ima fizicki niskih ljudi koji su po svakom ili po dobrom delu drugih osnova veliki, Covic dr Nebojsa ne spada u njih. Njemu je manjak visine sine qua non karaktera. Ocajan sam sto je takva organizovana skupa mesa i kostiju na celu Zvezde, o cemu sam pisao bezbroj puta.

 

3. Organizovani navijaci Zvezde i vecina onih koji ordiniraju po tribinama na "utakmicama visokog rizika" su stoka, podjednako velika i opasna kao i ova grobarska, koja inace sama sebe tako zove. Voleo bih da bilo ko nadje jedan jedini post gde sam na bilo koji nacin hvalio tu grupu degenerika ili opravdavao bilo sta sto su ikada radili bilo cijim ponasanjem, kao sto je to bio slucaj s nekim kolegama na prethodnih par strana. Ja nemam potrebu da nacelno kritikujem i pljujem Dileje a da kad god neku svinjariju naprave upirem prstom u neku drugu osobu koja ih je, mozes misliti, isprovocirala. Stavise, mislim da je takvo ponasanje licemerno. Organizovani navijaci i iskompleksirani retardi koji od zivota nemaju nista osim pobeda svojih timova su rak rana srpskog sporta, nevezano za to za koga navijaju.

 

Toliko od mene na ovom topiku. Ne mogu i ne zelim da vam pozelim srecu ni u ovom finalu ni uopste jer zaista imam vrlo nisko misljenje o klubu o kojem se pise na ovom topiku, koje nije moguce izraziti pristojnim recima. Takvo misljenje nekada nisam imao ali vremena i klubovi se menjaju. Nemam mnogo bolje misljenje ni o klubu za koji navijam ali, eto, navijacka navika je cudna stvar.

 

Dansveru ne mogu da odgovaram jer je banovan a imao bih stosta da mu porucim. Zadrzacu se samo na tome da mora da shvati da hiljadu puta ponovljena laz ne moze postati istina na forumu gde su svi postovi arhivirani.

ima 1 na jednom drugom forumu i uvek mu odgovaraju posle svakog posta koji iskenja

"jedi govna" 

ili

" pushi kurac"

ti imas o nekom- necemu nisko misljenje?? hahhaa

jedi govna

 

Link to comment

najtuznije u svemu ovome, je sto i ovi nazovi objektivni partizani imaju isti mindset kao i njihov trovac™ fegi a ranije dulo, te samim tim iz toga proizilazi da tu ni ne moze biti normalne rasprave..

oni cak ni ne pravdaju svoja sranja tudjim sranjima, vec prosto zaslepljeni mrznjom, vide samo tudja sranja a svoja ni ne priznaju..

sa druge strane,  od svih ovih desetina crveno belih fenova sto pisu ovde, ne postoji ni jedan koji velica sto covica sto stoku aka dileje, al to naravno ne smeta ovim objektivnim partizanima da se i dalje potura kako se ovde podrzava covic, stoka sa tribina itd.. :fantom:

 

 

Link to comment
21 minutes ago, bradilko said:

ima 1 na jednom drugom forumu i uvek mu odgovaraju posle svakog posta koji iskenja

"jedi govna" 

ili

" pushi kurac"

ti imas o nekom- necemu nisko misljenje?? hahhaa

jedi govna

 

 

  

šta bi :( 

kakvo ti ono beše imaš mišljenje o KKCZ?  nisi očekivao da je obostrano? jbg

 

 

Edited by levi
Link to comment
Just now, levi said:

 

  

šta bi :( 

kakvo ti ono beše imaš mišljenje o KKCZ?  nisi očekivao da je obostrano?

 

Mozes da biras hoce li ti odgovoriti sa "pushi kurac" ili "jedi govna". Vidis kako je to lepo naucio na drugom forumu od boljih od sebe.:D

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

 

  

šta bi :( 

kakvo ti ono beše imaš mišljenje o KKCZ?  nisi očekivao da je obostrano? jbg

 

 

tebi da kazem??

i ovom "strucnjaku" iznad?

(ti nemas misljenje na bilo kojoj temi ovde)

 

 

Link to comment
7 minutes ago, bradilko said:

tebi da kazem??

i ovom "strucnjaku" iznad?

(ti nemas misljenje na bilo kojoj temi ovde)

 

 

 

pa rekao si već, šta se sad duriš

 

ti bi da mažeš govnima okolo, a očekuješ neko poštovanje. pa gde to ima, u kom univerzumu 

Link to comment
3 hours ago, harper said:

Sad sam imao jednu view it anyway turu i slatko se ismejao. Top te gomile bljuvotina je lik koji me ladno optuzi da izjednacavam Partizan sa SNS-om a iz ironije i protesta drzi na profilu avatar s likom funkcionera SNS-a, koji je predsednik Partizana.

 

For the record: 

 

1. Nabrajanje ljudi koji rade jednu istu stvar nije izjednacavanje tih ljudi. Andera Trinkijeri je kosarkaski trener a ne parapolitickotajkunska gnjida kao ova dvojica koji su se nasli u istoj recenici s njim. Zamerke na Tomicevo ponasanje u onom sumanutom ABA finalu bih zaista voleo da procitam. Valja se da se covek ponekad nasmeje.

 

2. Covic dr Nebojsa je iskompleksirani retard od metar i cevap, to je uvek bio i uvek ce ostati u mojim postovima. Ima fizicki niskih ljudi koji su po svakom ili po dobrom delu drugih osnova veliki, Covic dr Nebojsa ne spada u njih. Njemu je manjak visine sine qua non karaktera. Ocajan sam sto je takva organizovana skupa mesa i kostiju na celu Zvezde, o cemu sam pisao bezbroj puta.

 

3. Organizovani navijaci Zvezde i vecina onih koji ordiniraju po tribinama na "utakmicama visokog rizika" su stoka, podjednako velika i opasna kao i ova grobarska, koja inace sama sebe tako zove. Voleo bih da bilo ko nadje jedan jedini post gde sam na bilo koji nacin hvalio tu grupu degenerika ili opravdavao bilo sta sto su ikada radili bilo cijim ponasanjem, kao sto je to bio slucaj s nekim kolegama na prethodnih par strana. Ja nemam potrebu da nacelno kritikujem i pljujem Dileje a da kad god neku svinjariju naprave upirem prstom u neku drugu osobu koja ih je, mozes misliti, isprovocirala. Stavise, mislim da je takvo ponasanje licemerno. Organizovani navijaci i iskompleksirani retardi koji od zivota nemaju nista osim pobeda svojih timova su rak rana srpskog sporta, nevezano za to za koga navijaju.

 

Toliko od mene na ovom topiku. Ne mogu i ne zelim da vam pozelim srecu ni u ovom finalu ni uopste jer zaista imam vrlo nisko misljenje o klubu o kojem se pise na ovom topiku, koje nije moguce izraziti pristojnim recima. Takvo misljenje nekada nisam imao ali vremena i klubovi se menjaju. Nemam mnogo bolje misljenje ni o klubu za koji navijam ali, eto, navijacka navika je cudna stvar.

 

Dansveru ne mogu da odgovaram jer je banovan a imao bih stosta da mu porucim. Zadrzacu se samo na tome da mora da shvati da hiljadu puta ponovljena laz ne moze postati istina na forumu gde su svi postovi arhivirani.

Nina drogama, ni u belim sobama...

Link to comment

Zanima me, nešto nisam otpratio...Kako je DV, je li izašao iz bolnice i jesu li mu presadili bubreg? Znam da je imao i neke druge operacije ali negde posle toga je sve slabo propraćeno.

Nadam se da je zdravstveno dobro.

Link to comment

Živ je Ansver...

 

 

 

 

 

Quote

Arena će biti naš dom narednih pet godina. Važno je da se kaže da ćemo mi i trenirati u maloj areni, kao i sve mlađe selekcije, zakupili smo ekskluzivu za malu salu. Biće tamo i kancelarije stručnom štabu, svlačionice. Ponosan sam na taj potez“.

...

“Što se Lendejla tiče, mi smo dobili ponudu od Žalgirisa pre nekoliko dana. Ponuda koja je stigla je finansijski dobra za Partizan. Žao mi je što Džok nije mogao da pomogne u Superligi, što se povredio, otišao je na oporavak u SAD. Ako prihvatimo ponudu Žalgirisa, imaćemo nekoliko puta veću dobit od onoga što smo uložili u njega. To je dobar biznis za Partizan. A, takođe, njihovim predlogom bismo dobili i šest puta veći novac od uloženog ako on ode iz Žalgirisa u NBA, a postoji jedan američki klub koji je zainteresovan za njega. Šta god da odlučimo biće od koristi za Partizan”.

...

“Velika je stvar što su se takve legende vratile u klub. Željko je čovek o kom je svaka reč suvišna. Veliko bogatstvo i za Srbiju i košarku. Institucija od čoveka. On je trener, ima ugovor sa ekipom iz Evrolige. Ima svoj posao i ne smemo da ga mešamo u takve stvari i da ga izlažemo takvim rizicima. On je prijatelj Partizana. Kao što je i Kićanović i Praja i svi oni. Želeo bih u Arenu da dolaze sve te legende. I Đorđević, i Mačvan, da ne zaboravim nekog... I oni koji nisu dolazili jave se i pitaju“.

...

“Andrea ima još dve godine ugovor s Partizanom. On je veliki trener i zaslužan je što smo stigli u plej-of ABA lige. Nesrećno smo izgubili od Zvezde, jedna lopta nas je delila od četvrtfinala Evrokupa. On nije taj koji je sastavljao ceo tim, to je ključna stvar“.

 

 

Neslužbeno, Trinki im opasno ide na onu stvar, biće čupavo za dogodine. Maše notesom u kojem je 20+ potencijalnih igrača, stalno nešto traži, ne miruje...

Videćemo.

 

Elem, iako partijski i podguzno, samo što dalje od čovićevštine i bokanovštine.

Samo kulturno.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Vujosevicevstina je preteca covicevstine i bokanovstine. Ali pretpostavljam da si to napisao cisto da se ne bi zajebao pa 1 post napisao bez provokacije.

Link to comment
Vujosevicevstina je preteca covicevstine i bokanovstine. Ali pretpostavljam da si to napisao cisto da se ne bi zajebao pa 1 post napisao bez provokacije.
Provokacija je kada napišeš da je sve krenulo od Dula. Ali kako reče Rothko, samo kulturno :fantom:
Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...