Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo više nije košarka, ne može da se gleda od izdrkavanja sudija. U prvom 20 faulova za Partizan, dve tehničke, 44 bacanja, poluvreme traje više od sat vremena. Jebo ih i DeLeon i Ćoki.

Partizan vodi 45-37. Odustajem.

 

Link to comment

Cini mi se da su oba polufinala unistena cudnim sudijskim kriterijumom...samo sudijama jasnom ali (opet) cini mi se nije tendenciozno po pitanju jedne strane.
Samo je pitanje ko ima duzu klupu i ko ce se bolje snaci.
Zvati sportsku dvoranu svinjcem???

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment
1 minute ago, simple red white said:

Cini mi se da su oba polufinala unistena cudnim sudijskim kriterijumom...samo sudijama jasnom ali (opet) cini mi se nije tendenciozno po pitanju jedne strane.
Samo je pitanje ko ima duzu klupu i ko ce se bolje snaci.
Zvati sportsku dvoranu svinjcem???

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
 

 

Nama su dunsteri zalepili cetiri tehnicke protiv Mege na istu foru kao Partizanu ove dve, najpre krenu da sude kao na svadbi pa, kad se igraci opravdano pobune jer su vise sludjeni od toga sta se desava, onda stite sebe sudjenjem tehnickih. Sustina je da su i Zvezda i Partizan usli malo arogantno i nespremno u polufinalne serije i da su igraci ta dva kluba bili previse nervozni kad su shvatili da to sve nece ici tako glatko. Mi smo se juce provukli zahvaljujuci poludelom Riversu, Partizan danas nije imao takvog lux igraca da ih pogura kad je trebalo. To je sve.

 

Nista ovo ne menja osim sto ce finale poceti dva dana kasnije. Inace nije lose to sto su glavni protagonisti velikog otpora Mege protiv Zvezde i pobede FMP-a bili klinci Asceric, Djordjevic i Uskokovic.

Link to comment
16 minutes ago, simple red white said:

Cini mi se da su oba polufinala unistena cudnim sudijskim kriterijumom...samo sudijama jasnom ali (opet) cini mi se nije tendenciozno po pitanju jedne strane.
Samo je pitanje ko ima duzu klupu i ko ce se bolje snaci.
Zvati sportsku dvoranu svinjcem???
 

 

ae bre liče

 

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

Kakav je promasaj zicera imao Nikola Jankovic na tri minuta pre kraja meca, ono se ne vidja svaki dan.

 

Zabolelo je, nije da nije

 

Link to comment

Taj Nikola Jankovic je na sp  za igrace do 19 godina izabran u  idealnu petorku prvenstva  , u toj  nasoj reprezentaciji je  je bio i Jokic,   sest  godina posle , mozemo da vidimo gde se nalaze karijere ta dva igraca, jedan u idealnoj petorci nba lige, drugi promasuje zicer u polufinalu  kls-a. 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...