Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

A o kome ti misliš da sam ja pisao? Koga sam targetovao?
Da znam, ja bih ti rado odgovorio a ne postavljao pitanje oekujuci od autora nejasnog posta pojasnjenje.
Medjutim izgleda da sam se prevario i da ni autor posta ne zna odgovor, a ja ne zelim da pretpostavljam.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Postoji priča da će nas već za KLS pojačati Vasilije Pušica, naše dete, vraća se u klub iz koga je otišao kao klinac. Imao je odličnu koledž sezonu za Haskije, fine brojke, posebno za 3 poena.

 

E sad, on može da se odluči da još jednu godinu igra u Americi, iako je bio završna godina, ako upiše postdiplomske jer je imao pauzu kada je prelazio na Nortistern.

 

 

 

Link to comment

Ko je gledao jucerasnji mec juniora, mogao je iz prve ruke da se uveri zasto Pecarski ne dobija minute u prvom timu, i zasto ih verovatno nece dobijati mnogo ni u KLS-u..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

 ne gura ga niko zbog caleta, odnonos ne vidim ni gde ga to guraju. uvek je bio dominatan u mladjim kategorijama, cak i protiv starijih od sebe. on ima problem sto ne moze da odbrani bukvalno nista, setaju se pored njega. secam se da sam ovde pisao da sam gledao utakmicu na kojoj je imao index 51 a opet nije izgledao dobro jer su sve koseve primili preko njega. 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...