Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

 Čoveku koji se povredio, dok ga iznose sa terena cela hala skandira "nosi govna napolje", "ode koleno" i "kraj karijere":puke: 
U vredjanju protivničkih igrača, oni koje sebe nazivaju navijači Partizana su čak i gori od ovih, ali ovako nešto čak ni oni ne rade.
U stilu onoga ovde na topiku koji je bio razočaran što nije koleno, teža povreda, nego je samo iščašio zglob.

Navijaci Partizana vredjaju zene i porodice, nosi govna napolje je za njih previse benigno.
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, samo_opusteno said:


Navijaci Partizana vredjaju zene i porodice, nosi govna napolje je za njih previse benigno.

 

Ako misliš na uvrede tog tipa upućene Milanu Guroviću, koliko god on bio ljudsko govno, odvratne su i slažem se sa tobom. Ako misliš na uvrede upućene ćokiju, onda ti nema pomoći.

 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

meni novica nije car

na stranu lozenje kao da ima 14 godina, mene nervira stalno namrgodjena faca i "spremnost za fajt"

ne volim takve ljude

 

sto opet nema nikakve veze sa idiotima koji se raduju njegovoj povredi

tako je, ljudina je car :fantom:

Link to comment

Radovanje povredi igrača protivničkog tima je verovatno nešto novo, nezabeleženo ikada u sportu, bar ja nisam čuo da postoji. Čovek se previja od bolova, povreda je užasno izgledala, idioti seire. To je nivo ispod svakog blata, ispod dna.

Možda bi bilo i sa druge strane i možda će kao reakcija biti slično već u sledeću subotu, sigurno ni ovi naši  neće propustiti priliku da pokažu kolika su bagra.

Čudi samo to što ti Zvezdini ultrasi ne dolaze na ABA i da su to juče bili oni, što kažu, normalni navijači. Neverovatno.

Link to comment

nikad nisam davao na znacaju sta navijaci skandiraju, dok je sve to na verbalnom nivou i za vreme tih 40min igre, mislim da se na to ne treba obazirati

mozemo sad da pricamo jel to umesno/neumesno, sta su pevali oni a sta su pevali ovi... ali kuda to vodi

njihovo je, ako treba i da isprovociraju, tvoje je ako si na terenu da im ne dozvolis

Link to comment
20 minutes ago, patofiza said:

nikad nisam davao na znacaju sta navijaci skandiraju, dok je sve to na verbalnom nivou i za vreme tih 40min igre, mislim da se na to ne treba obazirati

mozemo sad da pricamo jel to umesno/neumesno, sta su pevali oni a sta su pevali ovi... ali kuda to vodi

njihovo je, ako treba i da isprovociraju, tvoje je ako si na terenu da im ne dozvolis

 

Postoji neko, nepisano, pravilo, da kada igrač leži dole, da dobije aplauz ako izlazi iz igre ili u momentu kada ustane. U košarci je to uvek bio slučaj, navijači prosto aplaudiraju igraču kada se povredi i to je to - to rade i Partizanovi i Zvezdini. Ono sinoć je bio ružan incident, nešto što se, uprkos svim tenzijama (a koliko ih je samo bilo na derbijima), stvarno jako retko dešavalo. I naravno da je i sinoć bilo aplauza, da nisu svi u dvorani bili mandrili, ali jebiga, u prenosu se čulo samo jedno. I ova tvoja relativizacija ničemu ne vodi, to veze nema sa onim šta se dogodilo, to nije provokacija već prosto jadnost.

Link to comment
8 hours ago, ToniAdams said:

tako je, ljudina je car :fantom:

 Ljudina je baš car. I juče je pokušao opet da saplete kao onomad Renfroa "slučajno". Samo je zamalo promašio.

Link to comment

U ljudskom "kodu" je da prema povredjenom, bolesnom ili ranjenom saoseca u toj boli i zeeli da pomogne a posmatrac koji to ne moze zeli bar bodrenjem da povredjenom ulije snagu.
Ove utakmice po malo lice na rat, kako na tribinama tako i na terenu i pored svega ja moram da osudim izuzetno uvredljiv nacin na koji su reagovali navijaci CZv.
Ne samo to vec i idioti koji bacaju case i razne predmete koji opet mogu da dovedu do povrede igraca su za osudu i gadjenje.
Ipak, da ne ostanem duzan forumasu koji je izgleda jedini video da je Laza opet nekom podmetao nogu, na taj nacin zeleci da provuce kako je Laza igrac koji namerno povredjuje protivnika, dakle odakle sada izvire ta prica? Koga je to Laza sada "saplitao" ili je to ona "hajde da bacimo bombu pa neka se brane, bilo ili ne koga briga" ( iz opusa 100 puta ponovljena laz...).

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment

naravno da treba osuditi i potpuno je izlisno pravdati se zbog toga

 

sport i postoji da bi protivnika pobedio unutar nekih pravila

a ovi idioti su spremni ici dotle da neko pogine zarad "pobede" i titule

naravno, ne radi se ni o pobedi, ni o tituli, vec o novcu, a onda su mrznju preneli na mandrile i gubitnike koji lece frustracije tako sto protivnickom igracu zele da iz utakmice izadje osakacen

 

jebes takvu kosarku i takav "derbi"

Link to comment

slabije vas pratim ove sezone nego ikad

pa me zanima sta je sa jaramazom? jel odigrao on nesto od kad je dosao?

 

ok, jeste dugo odsustvovao povreda/bolest su sigurno ostavili traga, jeste i polufinale aba lige, ali opet on igra svega 5 minuta u utakmici gde 1 filip covic maltene vodi glavnu rec na terenu

 

u kakvom je stanju, ima li nade da se podigne i vremenom dodje do nekog el nivoa?

 

zagorca sam i gledao, za njega mi tek cudno

imao je  i odlicnih utakmica na samom pocetku, prosto mi neverovatno da covek koji je pre nesto malo vise od godinu dana bio u 15 jedne nba ekipe celu sezonu ne moze da se podigne do nivoa da bude faktor u aba ligi protiv raznih krka, igokea, fmpova

Link to comment

nista cudno kod zagorca. konstantno povredjen, bez dobrog treninga i normalno da pada.

a jaramaz kad je dosao imao par solidnih partija posle i on pao. nista i ne ocekujem od njega ove sezone. mozda sledece. nije sad on neka zverka pa da se ocekuju cuda

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...