Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

7 minutes ago, theanswer said:

Renfrou, Pejdžu i Nikoliću se poserem u facu i njihovoj odbrani. Isprobijao ih nije samo ko nije hteo. Belošević govno. 

a problem je i sto visoki nisu dole regulisali covica. jedino na beronu je trebalo jace na sutu.

jebiga dao nam i davidovac  dao dobric. epizode odradili. da nije to bilo idlo bi se na 20 razlike.

sami smo krivi

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebiga, možda ne bi ni bilo produžetka da Pejdž nije prodao pred kraj regularnog dela utakmice. Dečko je labilan celu sezonu i jedva čekam da ga se rešimo. Gagić je Gagić, znamo koliki je bolid, nije isključeno da u revanšu ima indeks 40.

 

Vanja mi je najveći plus večerašnje tekme.

Link to comment
Just now, radisa said:

Pa ne. ne svira se ovako, dok je CZ igrala CL, predhodnih godina gledao sam svaku utakmicu, i ne, nije bilo ovog, Ljuca style svirnja faulova i blenjenja u monitor...

 

Prosto, ispada da su jači faulovi zabranjeni, jer svaki jači faul, sudija svira kao nesportsku... Bezveze...

 

 

Ma nisu zabranjeni, ako ih prave čovićevi igrači. Isto što je uradio Gagić, u drugoj četvrtini je uradio Rivers, i još jače i očiglednije pa nije bila nesportska.

Link to comment

Pa Trinkijeri nas je ubio od starta onom petorkom i minus 9 u startu. Onda ubacuje Gagića na kraju, bolje da je igrao sa nekom nižom petorkom.

 

Inače je neverovatno šta oni pregledaju slepci, onaj Odžov nokaut na Marinkoviću nisu pregledali recimo jer jbg nije mu bio iza leđa, to što ga je nokautirao podlakticom nema veze. 

Edited by theanswer
Link to comment

Pejdž pruža partije u skladu sa očekivanjima, nepoznat igrač kojeg smo doveli za male pare... osim ako se pita opušteni koji će reći da je koštao koliko cela spoljna linija Zvezde.

Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

Pejdž pruža partije u skladu sa očekivanjima, nepoznat igrač kojeg smo doveli za male pare... osim ako se pita opušteni koji će reći da je koštao koliko cela spoljna linija Zvezde.

 

Slažem se generalno ali nije baš u skladu sa očekivanjima da ga Filip probija iz driblinga i da ga šalje na penale i time ga uvodi u utakmicu sa 4 slobodna bacanja jednako 4 laka poena. 

Link to comment

Pejdž i Gagić sami po sebi nisu problem, dobro Gagić jeste - ali veći problem je tajming njihovog ulaska. Pogotovo je odluka da se umjesto Sija uvodi Pejdž na 3 minuta do kraja potpuno neshvatljiva. Zagorac je možda na kraju imao i sreće sa ovim frljokama ali njemu se mora naći mjesto sa loptom u rukama. Dalje, za Čovića se moralo pokušati sa Jaramazom. I naravno ona petorka na početku, ono nikad nismo igrali. Ako je cilj bio neko iznenađenje već posle dva napada se vidjelo da ne prolazi.

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Slažem se generalno ali nije baš u skladu sa očekivanjima da ga Filip probija iz driblinga i da ga šalje na penale i time ga uvodi u utakmicu sa 4 slobodna bacanja jednako 4 laka poena. 

 

Imali smo to i u Evrokupu, napadaju iz pika njega i Gagića pa moramo stalno da rotiramo. Dečko je osrednji napadač i katastrofalan defanzivac koji  skroz trokira u iole bitnim mečevima. 

Link to comment
2 minutes ago, Goranz said:

 

Imali smo to i u Evrokupu, napadaju iz pika njega i Gagića pa moramo stalno da rotiramo. Dečko je osrednji napadač i katastrofalan defanzivac koji  skroz trokira u iole bitnim mečevima. 

 

Ovo nije bilo iz pika, u tome je problem. Prva dva poteza Čovića, dva probijanja, jedno na stranu Pejdža sa sredine, drugo iz neke polukontre kad ga je obišao na osam metara pa zalomio u sredinu. Rezultat 4 laka poena kada Zvezda ne može da se sastavi u napadu a mi vodimo desetak razlike i uvođenje Čovića u utakmicu. Mada ni ostali nisu bili bolji

Edited by theanswer
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Ovo nije bilo iz pika, u tome je problem. Prva dva poteza Čovića, dva probijanja, jedno na stranu Pejdža sa sredine, drugo iz neke polukontre kad ga je obišao na osam metara pa zalomio u sredinu. Rezultat 4 laka poena kada Zvezda ne može da se sastavi u napadu a mi vodimo desetak razlike i uvođenje Čovića u utakmicu. Mada ni ostali nisu bili bolji

 

Mislio sam na to da ga od početka sezone eksploatišu pa je onda Nikolić često igrao znatno više a Pejdž je doveden maltene da bude 30+ igrač. 

Link to comment

Nažalost, što je već više ljudi napisalo ovdje, mi nismo zaslužili da dobijemo ovo...

 

Sudije su i dalje gola govna koja su sve što je bilo ljudski i poluljudski moguće navrnuli na ćokijevu vodenicu, ali smo mi i pored toga imali utakmicu u svojim rukama - i prosuli je... i slažem se da je Trinkijev poraz, nažalost - pojma nemam što je mislio kad je uveo Pejdža pred kraj regularnog i Gagulića na kraju produžetka

 

Kapiram da sam 120% neobjektivan kad gledam utakmicu i vidim da je postignut konsenzus da je Gagatar stvarno napravio neko sranje kad mu je suđena nesporCka, ali može li neka dobra duša da mi opiše što je tačno napravio? Bukvalno nisam vidio

Link to comment

Što se suđenja tiče, kritična je bila situacija kod Renfroovog faula gde je suđena nesportska, to je za mene niđe veze, Renfro skočio udario u šutersku ruku Davidovca i oni dunu nesportsku, tj ne dunu, nego je dune Belošević na svoju inicijativu, videlo se kad su pregledali. Ostalo manje više.. U svakom slučaju suđenje nije glavni razlog što smo izgubili mada su sudije uradile sve da budu u centru pažnje, a za tako iskusne arbitre je to realno sramota. Iz razloga što su ušli u vrzino kolo onom prvom nesportskom pa su posle tim kriterijumom svirali i jači pogled kao nesportsku.Da su tu odlučili da ne jedu govna nego da sude normalno ne bi gledali monitor svakih deset sekundi. A nevezano za to što je bila bitna trojka protiv nas ali ako će da psotane normalno da se ono Dobrićevo pivotiranje ko i Beronovo u Nišu ne svira kao korake onda jebeš košarku.

 

Mi ne možemo dobiti utakmicu na ovoliki broj primljenih poena jebiga. Imali smo svoju šansu, nismo dovoljno kvalitetni i pametni da je iskoristimo. 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...