Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, radisa said:

Ne znam gde da napišem, na ovom ili onom topiku, ali ove nesportske su smejurija...

 

 

Igrao sam deset godina, gledam 30 skoro, nije mi jasno, tj ne znam kad je bio update za sve te nesportske. 

Link to comment

Renfrou, Pejdžu i Nikoliću se poserem u facu i njihovoj odbrani. Isprobijao ih nije samo ko nije hteo. Belošević govno. 

Edited by theanswer
Link to comment
Just now, Azdaja said:

Igrao sam deset godina, gledam 30 skoro, nije mi jasno, tj ne znam kad je bio update za sve te nesportske. 

Pa to, pratim košarku 30+ godina, ali ovakve faulove nikad niko osim Ljuce nije ovako svirao...

 

Nebitno je sad da li su za CZ iili PAr, ne navijam ni za jedne, prosto mi je negledljivo to alibi sviranje i pregledanje snimaka...

Link to comment
Pa to, pratim košarku 30+ godina, ali ovakve faulove nikad niko osim Ljuce nije ovako svirao...
 
Nebitno je sad da li su za CZ iili PAr, ne navijam ni za jedne, prosto mi je negledljivo to alibi sviranje i pregledanje snimaka...
Svira se sve ovo jebiga već treću godinu
Link to comment

Jedino što je dobro u svemu u ovome je raspored. Da se igra za dva dana izgubili bi 20 razlike, a za nedelju dana ne možemo da odigramo ovoliko loše.

Link to comment

Jebiga, imali smo ih, Pejdž i Gagator prodali, šta da se radi. Suđenje ne bih da komentarišem, kao ni publiku, ali i jedni i drugi zaslužuju sve najgore što može da se zamisli.

 

Vratiće im se za ovo što su skandirali celu utakmicu, jebaće ih karma.

Link to comment
Just now, renne said:
2 minutes ago, radisa said:
Pa to, pratim košarku 30+ godina, ali ovakve faulove nikad niko osim Ljuce nije ovako svirao...
 
Nebitno je sad da li su za CZ iili PAr, ne navijam ni za jedne, prosto mi je negledljivo to alibi sviranje i pregledanje snimaka...

Svira se sve ovo jebiga već treću godinu

 Da, da, kao i ono Beronu u finalu Kupa. A da, nije u interesu košarke. Ili onaj nokaut Odža večeras, pokvarilo bi atmosferu.

Link to comment

Krali su sudije kad je trebalo......Ali svejedno da su malo bolje igrali, ladno bi dobili ovo i pored kradje.

Morona Gagića ne treba komentarisati. Nevidjena gluperda. Još večeras ga najuriti odmah, da se više nikad ne pojavi u klubu.

Link to comment
2 minutes ago, renne said:
5 minutes ago, radisa said:
Pa to, pratim košarku 30+ godina, ali ovakve faulove nikad niko osim Ljuce nije ovako svirao...
 
Nebitno je sad da li su za CZ iili PAr, ne navijam ni za jedne, prosto mi je negledljivo to alibi sviranje i pregledanje snimaka...

Svira se sve ovo jebiga već treću godinu

Pa ne. ne svira se ovako, dok je CZ igrala CL, predhodnih godina gledao sam svaku utakmicu, i ne, nije bilo ovog, Ljuca style svirnja faulova i blenjenja u monitor...

 

Prosto, ispada da su jači faulovi zabranjeni, jer svaki jači faul, sudija svira kao nesportsku... Bezveze...

 

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...