Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja cenio Trinkija kao solidnog cak dobrog trenera, ali ako ovo nije neka zajebancija ili sarkazam onda i nije neki trener:

 

Imaju Čovića koji je sa klupe njihov 'game changer', uvek je spreman. Šta ćeš bolje od drugog plejmejkera?  :huh:

Link to comment
35 minutes ago, assignment said:

Ja cenio Trinkija kao solidnog cak dobrog trenera, ali ako ovo nije neka zajebancija ili sarkazam onda i nije neki trener:

 

Imaju Čovića koji je sa klupe njihov 'game changer', uvek je spreman. Šta ćeš bolje od drugog plejmejkera?  :huh:

 

:lol:

 

 

Kvalitetno polivanje i odgovor na 314082349023489023490 histeričnih ćokijevih pojavljivanja po televizijama prethodnih dana

 

27 minutes ago, krkipfc said:

 

 

:hail:

Link to comment

Svi se nešto brecaju na Trinkijerijevu izjavu kako je Zvezda apsolutni favorit i vide je kao neki mindgame ali realno gledano oni jesu favoriti. Reglend i Perperoglu su odigrali gomilu teških i bitnih utakmica, Beron takođe nije ruki, mi imamo od stranaca od početka sezone Pejdža i Lendejla koji nikad nisu igrali nešto da je sa odraslim ljudima. Mi smo doveli Renfroa sa te strane ali Zvezda praktično nema rukija, skoro svi igrači im imaju EL iza sebe, dobiti ih u seriji u kojoj oni imaju prednost domaćeg terena bi stvarno bilo ogromno iznenađenje. 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...