Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

u kom filmu ovo nije namerno (ne velim da je isao da ga povredi) ? ... kakva je bila intencija, odigrati neku dovoljenu obranu, napraviti laksi faul da bi se sprecila akcija ili po svaku cenu zaustaviti igraca ? ... ja bih rekao ovo trece

uostalom, pogledaj igraca zvezde skroz levo kako reaguje ...

 

 

 

edit ... sto vise gledam, realnija mi je oopcija da je isao da ga povredi ... pa nenormalan/nekosarkaski klizeci

Edited by cedo
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je vrlo nesportska lična, i to ne u košarkaškom, nego u opšte-sportskom smislu...

 

Nije oni šao na to da ga povredi, ali je išao na to da ga nesportski faulira... A ako ga povredi, nema veze... Slično kao prošle godine Ramos-Salah situacija u fudbalu...

 

A sudije, koje nisu ovo svirale kao namernu su idioti... Ja koliko sam razumeo, nisu čak ni svirali faul?

Link to comment

Normalno da Lazić nije išao namerno da povredi Renfroa, ali je išao namerno da ga faulira i nespretno to izveo.

Očigledan primeran nesportskog faula...

...koji nije sankcionisan.

 

Što bi naglasio Čović dr Nebojša:

Quote

...., kada nema sudijske krađe, takođe nema tenzija,...

 

Link to comment

koja namerna nidje veze, renfro je isao od  lazica koji  je zakoracio kako bi ga rukom dohvatio, al se renfro vratio u njegovu stranu, pa je ispalo tako kako je ispalo..

sve u svemu nespretan faul, nikakva namera.. a kako izgledaju faulovi sa namerom  da se povredi igrac, pogledati u dokumentarcima u kojoj glavne uloge igraju ljudski maximum, lucic etc.. :coffee:

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

koja namerna nidje veze, renfro je isao od  lazica koji  je zakoracio kako bi ga rukom dohvatio, al se renfro vratio u njegovu stranu, pa je ispalo tako kako je ispalo..

sve u svemu nespretan faul, nikakva namera..

 

Quote

Očigledan primeran nesportskog faula...

 

Link to comment
43 minutes ago, Shaq said:

koja namerna nidje veze, renfro je isao od  lazica koji  je zakoracio kako bi ga rukom dohvatio, al se renfro vratio u njegovu stranu, pa je ispalo tako kako je ispalo..

sve u svemu nespretan faul, nikakva namera.. a kako izgledaju faulovi sa namerom  da se povredi igrac, pogledati u dokumentarcima u kojoj glavne uloge igraju ljudski maximum, lucic etc.. :coffee:

 

:lolol:

Link to comment

Drugari grobari prevazisli ste i jednog Tegija. Cestitam, najdublje moguce dno je probijeno.

 

 

 

Screenshot_20190304_211727_com.instagram.android~2.jpg

Edited by Heaviside
Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...