Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, MayDay said:

Debilcine. JSD mora biti u svakom trenutku ideoloski profilisan i time politizovan. Samo, jbg, okupirala nas bagra sa dna kace. 

I očigledno da su se bar ti koji su to istakli, tim "nema mjesta politici" vrlo precizno politički profilisali, ali ne onako kako bi trebalo. 

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti sto su sirili moronske transparente i koje mozes lagano da optuzis za govor mrznje sa onim "siptari" i "srpska sparta" su Kimijevci. Ovi u originalnom grobarskom kopu su od Velje Nevolje i Mutavog i to su neke siledzije kriminalci koji rade obezbedjenja po klubovima, ali i reketiranje i siledzijstva/otimanja imovine, kao i neka gora krivicna dela. Oni su pod kontrolom Zandara Vucka i njegove macke Dijane Hrkalovic. Koji je bekgraund ovih Kimijevaca, pojma nemam. Zanima me, pa ako neko zna da kaze, bilo bi super.

 

Inace, ovi Janjicari su ocigledno jedna kriminalna organizacija koja pritom ne ume ni da vrsi funkciju navijanja i stvaranja atmosfere na utakmici i ja sam za to da ih se sto pre resimo. Ovi Kimijevci barem naprave neku atmosferu koja podseca na stare dane.

Link to comment

Jedva čekam da počne fudbal pa da se taj kompletan šljam sa tribina od kriminalaca istovari kod vazure gde mu je i mesto. Neka se tamo svađaju i žickaju lovu od debelog gmaza a basket neka ostave na miru.

Link to comment
13 minutes ago, MayDay said:

Ti sto su sirili moronske transparente i koje mozes lagano da optuzis za govor mrznje sa onim "siptari" i "srpska sparta" su Kimijevci. Ovi u originalnom grobarskom kopu su od Velje Nevolje i Mutavog i to su neke siledzije kriminalci koji rade obezbedjenja po klubovima, ali i reketiranje i siledzijstva/otimanja imovine, kao i neka gora krivicna dela. Oni su pod kontrolom Zandara Vucka i njegove macke Dijane Hrkalovic. Koji je bekgraund ovih Kimijevaca, pojma nemam. Zanima me, pa ako neko zna da kaze, bilo bi super.

 

Inace, ovi Janjicari su ocigledno jedna kriminalna organizacija koja pritom ne ume ni da vrsi funkciju navijanja i stvaranja atmosfere na utakmici i ja sam za to da ih se sto pre resimo. Ovi Kimijevci barem naprave neku atmosferu koja podseca na stare dane.

 

Pre će se desiti ovo drugo. Kimijevci nemaju snagu navijačku,u Pioniru dominiraju jer imaju gomilu simpatizera sa sobom i generalno ovi neutralni ih gotive pa uglavnom navijaju sa njima. Kad ih budu svi provalili da su druga strane iste medalje i to će prestati verovatno. Da nemaju konekciju sa Ostojom ne bi ni ulazili u halu, otuda i transparent. Janjičare predvodi krimi ekipa sa splavova, otuda i komitet ali nije da nemaju baš nikog iz starog grobarskog kopa. Treća frakcija je uvek tu ali nisu baš preterano navijali do sad, tek su oni posebna priča. Mada iza te treće bar ne stoji Vučić.

Link to comment

ako je umrla sfrjot nije umrlo jugoslovenstvo i partizan treba da bude i dalje na jugoslovenskoj liniji. zbog sirenja jugoslovenske svete ideje zbog koje smo izmedju ostalog i osnovani.  to ne znaci antisrpski vec i srpski. 

drugo i petokraka obavezuje. osnovala nas je pobednicka nov jugoslavije koja je sikterisala okupatore i tome takodje treba da ostanemo verni. inace su ti oslobodioci ratovali pod petokrakom ako se neko ne seca.

jebiga sad smo zrtve kriminalaca, rasista i desnicara. to je crno trojstvo koje na zalost mozemo da odbacimo tek kad se unormali srbija. za sad smo "okupirani".

srecom tu je gtr i veliki broj navijaca a ne zverova i hijena oko kojih treba da se okupljamo. huligani su u svakom slucaju krimi olos najgore vrste i sto se mene tice od njih me samo stid. prisutni su samo zbog kriminalaca u upravi kluba i vladi srbije.

vrv sam preterao al bolje tako

 

Link to comment

Hajmo malo o utakmici, batalite kriminalce.

Hajmo malo o Trinkijeriju i o tome kako je izuo Repešu i njegove milionere sa kamenjarima Gegićem i Nikolom Jankovićem. :)

Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

Hajmo malo o Trinkijeriju i o tome kako je izuo Repešu i njegove milionere sa kamenjarima Gegićem i Nikolom Jankovićem. :)

 

Bolje da pričamo zašto su pomenuti s klupe gledali nesazlužene minutaže Stefana Jankovića, Gagića i Ali Nikolića

Link to comment
1 hour ago, April said:

 

Bolje da pričamo zašto su pomenuti s klupe gledali nesazlužene minutaže Stefana Jankovića, Gagića i Ali Nikolića

 

Jankovici ne igraju na istoj poziciji, pa ne mogu jedan drugome da kradu minute. A Gegica se Trinki nije naprasno sad setio u odsudstvu Nikolica (na prve dve utakmice pod Trinkijem igrao je 15-20 minuta), samo sto Ali normalno ima prednost jer osim dobre odbrane zna i da pogodi koju trojku, ulaz i siguran je sa penala, sve sto je za kamenjara Amara jos uvek prilicno nedostizno..

Link to comment

Sve tačno što piše Jimmy.

Dodao bih da je, na moje veliko iznenađenje, kombinacija pod košem Nikola J./Lendejl pokazala prilično korisna, plodotvorna. Njih dvojica su se baš dobro skontali, ponekad i kombinovali napade bez Renfroa. Ja sam iskreno time bio najviše oduševljen.

Jadnom Gagari opet proradio podstanar u glavi pa je za minut ipo uspeo da sakupi 3 lične greške. :sad:

 

Velike pohvale i Bandži koji je bio dosta koristan u odbrani.

 

Link to comment
18 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Jankovici ne igraju na istoj poziciji, pa ne mogu jedan drugome da kradu minute. A Gegica se Trinki nije naprasno sad setio u odsudstvu Nikolica (na prve dve utakmice pod Trinkijem igrao je 15-20 minuta), samo sto Ali normalno ima prednost jer osim dobre odbrane zna i da pogodi koju trojku, ulaz i siguran je sa penala, sve sto je za kamenjara Amara jos uvek prilicno nedostizno..

Ne fercera to sa 3, 4 i 5 odavno, niti se menja petica peticom, prati se ritam utakmice i menja odbrana prema njemu, ali da se ne rasplinjavamo sad; Stefan J. je preforsiran i ne vraća timu podršku i vetar u leđa koji ima. Takođe, krađe koje je Gegić radio sinoć, Ali jednostavno ne može, nema ni anticipaciju ni brzinu za njih. Ima u tom timu dovoljno igrača sa poenima u rukama, više mu trebaju lagane kontre i pritisak na spoljne igrače.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...