Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

nista se kod njih nije promenilo. isto su igrali i kod dikica samo sto su dobili tri nova i kvalitetna igraca. 

dosao kol ugasio se erl klark. nista nije bolje ni na pleju. jedino koti klark igra bolje. njima je zapravo najbitniji igrav goga. kad se on zaustavi ili kao veceras povredi oni samo indijance al ko ih jebe

Link to comment

Trinki tražio pobedu od 12 razlike jer bi tako bili drugi u slučaju istog broja pobeda kao Cedevita i Budućnost.

Možda nije loše da budemo četvrti, ako već ne možemo biti drugi.

Lepo ovo izgledalo večeras iako smo bili bez Zagorca, Vanje i Nikolića.

Gegić razbio u odbrani Kola.

Lendejl imao jaku migrenu koju, kaže, dobija jednom godišnje, nije video na jedno oko. Inače, roditelji mu bili večeras u Pioniru.

A sada napad na najdraži trofej.

 

Link to comment

Dobismo Evroligaša. Rutinski.

 

Sad da zadržimo treće mesto, da se nadamo da ovi mogu da drknu komšije, pa da sa Cedevitom jurimo prednost domaćeg terena i finalu. Nije nerealno.

Link to comment
7 minutes ago, Timmy said:

Dobismo Evroligaša. Rutinski.

 

Sad da zadržimo treće mesto, da se nadamo da ovi mogu da drknu komšije, pa da sa Cedevitom jurimo prednost domaćeg terena i finalu. Nije nerealno.

 

 

Како то мислите да јурите предност домаћег са трећег и четвртог места.

 

 

Link to comment
25 minutes ago, theanswer said:

Ja sam zapanjen partijom Budućnosti večeras. Ja da ono finansiram, razgovnao bih ih sve koliko večeras. 

 

 

Баш то.Њима се просто јебе да ли воде 20 или губе 20 разлике.

Link to comment
28 minutes ago, theanswer said:

Ja sam zapanjen partijom Budućnosti večeras. Ja da ono finansiram, razgovnao bih ih sve koliko večeras. 

 

Mi smo imali 20 izgubljenih lopti i pobedili sa 9 razlike. :hail:  

Link to comment
1 hour ago, April said:

 

 

Uzgred, da li je Ali trebao da se povredi da bi Trinki otkrio Gegića?

Trinki je iskoristio Gegića kao specijalaca za odbranu na Kolu i ostalim placenicima. Njemu je defanziva jača strana, odlican je bio danas. 

 

Trinki je ovo pripremio picikato, sve se igralo kako treba. 

Link to comment

Si je doktorski izrotirao više puta na piku, nije baš ni da smo mi bez zasluga za ovakav raspad Budućnosti ali scena kad Kol govori Repeši da ga boli glava od buke, ja ne smem da pomislim šta je ovom prošlo kroz glavu tad :D

Link to comment
9 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Како то мислите да јурите предност домаћег са трећег и четвртог места.

 

 

 

Ако у финалу играмо ми, са трећег места, против Будућности, са четвртог места - ко има предност? 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...