Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Azdaja said:

U vezi sa Zagorem, to sam komentarisao sa drugom, čini mi se da ga Trinki bas ne miriše a ni ovaj mu je vraća mnogo. Kvalitetnih izdanja sve manje samim tim i minutaze. 

 

Sabili su nas sto rece answer sa preuzimanjem ispod I u reketu gde nas je maltretirao #23

sumnajm da je minutaza manja jer ga ovaj ne mirise, uospte to mi deluje prilicno neverovatno

mlad, taletovan igrac koji tek treba dostici vrhunac, takve treneri vole, jer na njima mogu raditi

 

minutaza je svima ogranicena, zato su valjda izmedju ostalog i dovodjenja pojacanja, da ne iscedi sad nosioce sa po 30-35 minuta iz utakmice u utakmicu, nego da moze vrhunac izvuci na kraju kad bude najvaznije

a i zbor ritma utakmice, posebno odbrane, ogranicava minutazu

 

lupio sam i ja, imao je naravno dobrih utakmica od kad je ovaj stigao, ali definitivno nije na onom nivou sa pocetka sezone, a posebno nije napravio iskorak kao dobar deo ekipe pod trinkijerijem

Link to comment

Добра је екипа Монако.Јебига генерално партизан има проблем чим неко одигра мало јачу одбрану.

Моје лично мишљење да је Тринкијери промашај или је дошао у лошем тренутку.

Link to comment
37 minutes ago, Timmy said:

Daj blok ne zajebavaj. Bas je promasaj posle pijanog Mute i metiljavog Canka. 

 

И колико нових играча од одласка Чанка.

Link to comment
52 minutes ago, Блок_64 said:

 

И колико нових играча од одласка Чанка.

pa sve da je stiglo i 10 igraca kakav je to argument da je trener promasaj?

i koliko je uopste doslo igraca? 2? sta je tu strasno

 

nije bio tu pre sezonu da se tim sklapa po njegovoj meri, ali je stigao u i dalje uvodnomdelu sezone, nista cudno da se ekipa nadogradi po zeljama trenera

 

zajebavas ti malo :) covek je najbolje sto se desilo partizanu u duzem periodu

Link to comment

Meni je nadrealno da neko ulazi sa Blokom u bilo kakvu ozbiljnu priču, čovek koji jedva dobaci do nivoa 13-godišnjaka u svojim rečenicama i razmišljanjima :lol:

 

Što se tiče utakmice, malo ko je odigrao ovako dobru odbranu protiv Partizana, stvarno ne pamtim. Bez želje da umanjim pobedu Monaka, ali i Partizan se ispromašivao na mnogim otvorenim šutevima, mislim da smo imali u jednom momentu šut za tri poena 2-17, za šta ne postoji opravdanje, pa sve i da su šutirali naslepo. 

 

I uprkos tako lošoj igri, imali smo priliku da dobijemo, što se kaže, nudili su se, ali bi mi svaki put uprskali. Ako dobro pamtim, Zagorac je imao neki suludi potez kada je trebalo da ih stignemo na -6 ili je to bilo na -6, nisam siguran. Ili bi nam anuriali svaku trojku kojom bismo im se približili. Ne verujem da će ovako loša šuterska partija da se ponovi. Atmosfera je bila sjajna, kao u najboljim danima EL.

 

Trinkijeve izjave :hail: :hail:  

 

Odvalićemo ih u Nolovoj domovini :fantom:

 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...