Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne moze se pobediti malo jaca ekipa bez suta jbg. Sami smo sebe uvukli u nesigurnost pre svih Zagorac. Ne volim da uzmem jednu utakmicu i da se obrusim na nekog igraca ali jebiga covek je veceras sve pogresno uradio bukvalno a pocelo je kontrom 2 na 1 gde iz potpuno neobjasnjivog razloga nije pregazio Nidama na levom ulazu nego je zastao i odigrao glup pas za Lendejla. Odigrali smo odlicnu odbranu trecu i cetvrtu cetvrtinu ali smo u trecu cetvrtinu usli sa planom igracemo isto samo agresivnije u odbrani sto je rezultiralo ocekivano da nista u napadu nismo promenili u odnosu na prvo poluvreme. Vrteli smo pik do iznemoglosti iako apsolutno nista iz njega nismo mogli da kreiramo, sto zbog toga sto su nam isli ispod al to nije novost samo sto nismo mogli da ubacimo nista sto zbog neodlucnosti, sto zbog dobre odbrane. Nikakav pindown, nikakav postup, nista samo pik indisponiranog Renfroa.

 

Jeste da je u velikoj šemi stvari potpuno nebitno i da bi i tako izgubili ali moram da napomenem pas Nikolića ka Lendejlu na minus 5. Ja ne znam gde je covek naucio da u bilo kojoj situaciji je dobro odigrati takav pas iz pika ka centru koji treba da primi loptu u trku na 5m od kosa i ima igraca ispred sebe, prosto mi je neverovatno da bilo sta iz toga moze da se izrodi a da nije izgubjena lopta. Pritom je pas na tako malom prostoru i iznad glave..

 

Edited by theanswer
Link to comment

Ima li kakvog objasnjenja za zagorca? Vec neko vreme igra losije, veceras katastrofa. Izgleda samo njemu ne prija novi trener, jel imao on uopste dobru utakmicu od kad je ovaj stigao?

Link to comment

U vezi sa Zagorem, to sam komentarisao sa drugom, čini mi se da ga Trinki bas ne miriše a ni ovaj mu je vraća mnogo. Kvalitetnih izdanja sve manje samim tim i minutaze. 

 

Sabili su nas sto rece answer sa preuzimanjem ispod I u reketu gde nas je maltretirao #23

Link to comment
15 minutes ago, Azdaja said:

U vezi sa Zagorem, to sam komentarisao sa drugom, čini mi se da ga Trinki bas ne miriše a ni ovaj mu je vraća mnogo. Kvalitetnih izdanja sve manje samim tim i minutaze. 

 

Ma gluposti, da ga ne miriše ne bi mu igrao ni 2 minuta večeras. Baš naprotiv, njemu i Vanji daje šansu i kad samo prave štetu zbog očiglednog problema sa samopouzdanjem koji ova dvojica imaju. 

Pravi Zagorac je lider ove ekipe, igrao je tako na početku prije povrede i protiv Telekoma npr. 

Edited by keitel
Link to comment

Bez Zagora, Brke i Vanje izgubili smo 4 razlike od Monaka.

Oni igrali odbranu samo u reketu, puštali naše šuteve (34 šuta za 3), kockali se i pobedili. Jankara 0/5 slobodna, pa jbt. nogom da si gađao...

Ništa, moraćemo da dobijemo sve do kraja.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...