Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Bravo Tresko.

Sve pohvale za Vanju, sjajan je bio večeras i u odbrani i u napadu.

Ali MOTM je čiča brka. Deli lopte kao kvoterbek :hail:  Mislim da je Lendejl najviše profitirao večeras ...

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trener Aito je navikao na ovakve ishode protiv Partizana još od vremena kada je Grba zatrpavao Barsu, pa preko Huventuda, Unikahe, a evo sada i u Albi.

Brka Bosanac odličan u oba pravca, šteta što malo šutira.

Bila jedna dobra epizoda u drugom poluvremenu sa braćom Janković u reketu. Nikola odličan, pokupio neke važne skokove u napadu.

Opet utakmica za odložiti aparate za pritisak. Počeli smo da rutiniramo.

 

Link to comment

Imali smo plus u tome sto Siva ne igra, bez njega organizacija Albine igre na jacu odbranu ko sto je nasa bila nije ni izbliza ista. Dosta smo dobili na dubini tima u poslednjih mesec i po, Renfro nam ocekivano znaci bas mnogo a ovaj tim ce tek da raste sa njim kad se ostali igraci naviknu na nove uloge koje su promenjene njegovim dolaskom. 

Link to comment

Utakmica bez nerviranja (ne računam ono sporadično), ovo nije moj Partizan :(

 

Manje-više pozitivni utisci, pogotovo novi™ Janković (uz par promašenih zicera na početku i onaj sumanuti erbol na bacanju :lol:), od negativnog, baš se vidi da je Pejdž 1 nejač, ali mogao bi Trinki da iscedi i tu drenovinu.

 

Link to comment

a dobro, jankovic jeste poznat po tako tim nekim potezima gde se zapitas da li je profesionalni kosarkas

ali generalno ima kvalitet za ovaj evrokup/aba nivo plus je borben, dakle zahvalan igrac, tako da ono prvo ne bi trebalo da bude glavni utisak kad se budu sumirali utisci

 

jbg, takve i jos daleko naglasenije momente ima mu i prezimenjak, a i uvek bi pre njega imao u ekipi nego stefana

mislim da je on pre svega mnogo konstantniji 

Link to comment

Novi Jankela dobar, baš dobar timski igrač. Radi posao i čini mi se da ima bolju anticipaciju od Gaganatora i Kengura. 

 

Malo je to reshuffle Trinki, vidi se da se sistem menja a i uloge. Sad nam samo treba vremena kao što neko reče da se sve to sazvace. 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...