Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

55 minutes ago, bradilko said:

dobismo lagano na kraju. gagatar  plodio, vanja nije bio loš, zagor dobar.. 

 

 

Ofanzivno smo bili dobri skoro ceo meč, dok je odbrana kašljucala do negde sredinom treće četvrtine kada je izdominirao mladi Gegić.

Zagorac se baš trudio i išlo mu dosta toga od ruke a Lendejl je baš pojačanje. Gagić na naše veliko iznenađenje totalno izdominirao. :D

Videćemo protiv Budućnosti kako izgledamo. Pohvale i za Vanju da ne zaboravim. 

Fali nam Si i ono malo minuta od Novice što za Partizan život znače. Uz neku dobru četvorku i dvojku biće ovo solidna ekipica. Mož se gleda .. :sleep:

Link to comment

Ohrabruje igra Zagorca na ove dve utakmice. Ostalo je tu kosarke.

 

Buducnost nista ne igra i dobice na guzove kao i juce.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
8 minutes ago, J.R. Cash said:

Ohrabruje igra Zagorca na ove dve utakmice. Ostalo je tu kosarke.

 

 

 

+1

 

Vodja ovog tima na parketu. Uzivanje gledati kakve zrele odluke donosi..

Link to comment

Ona njihova sedmica opak igrač.

Ništa mu ne možemo.

 

Ali lepo igramo, hrabro.

Imamo dosta više skokova od njih ali i mnogo primljenih poena 2+1.

Onaj bosanac mladi odličan u defanzivi kao i aranitović. Vanja već drugi meč pokazuje znake života.

Zagorac stvarno odličan. Bravo.

Lendejl će biti fina naša petica.

Biće interesantno drugo poluvreme

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nije steta zbog poraza, dobro smo se posibali sa Futurom. Nasa najbolja tekma u predsezoni s obzirom na jacinu protivnika, pre svega je nivo borbenosti podignut. Skakacki smo bili dominantni, dobro peglali odbranu veci deo utakmice.

Link to comment

Odlični ste bili. Čim sam video da je Lončar postao glavni faktor u sportskom delu, znao sam da ćete ići nabolje.

 

Ova Australijanac mi se prilično dojmio, kao i Gegićeva odbrana.

Link to comment

Bilo je dosta dobrih stvari, ali smo nekako mlohavi na trenera. Bojim se da ostale tri ekipe imaju brzinu vise.

 

Bezveze je sto posle tajmauta  primamo 2+1 iz prodora u situaciji kad imamo faul fore (to je moralo da se iskomunicira™), a onda posle sledeceg tajmauta na terenu ostaje minus napadac. Nikolic moze da pritisne loptu i to je otprilike sve sto donosi. Nadam se da nece imati ovoliko minuta u sezoni. 

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Stvarno je simpa ovaj partizan, baš dve lepe utakmice. Mladi, brzi, poletni, zagor kojem se vratila veština... Nisam siguran da li će biti dobro za tim kada se sidraš novica vrati u isti ili ne. Pre sam skloniji verovati da bi vam samo janković tu bio dovoljan  :)

Edited by Nikodije
Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...