Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

12 minutes ago, keitel said:

Nisam očekivao ovo. Pretpostavljam da je procjena da sa kvalitetnim pojačanjem na toj poziciji možemo da napadnemo Aba ligu.

pa jes, ko bi ocekivao da bi nakon 19 igraca, i 20i bio doveden.. :coffee:

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ide se na titulu, očigledno je da se i Trinkiju ispunjavaju želje što je očigledno bilo dogovoreno za vreme čuvenog espresa. 

1 hour ago, Lord Stef said:

Mada jeste bilo prilicno tuzno sinoc na kraju trece kad je ostao sam pa pripalio trojku i oborio semafor. 

 

A stoji da je izuzetno zahvalan igrac.

I N. Janković je okinuo jednu, dobro nije pukla tabla. Trinkija samo kap što nije udarila. :))) 

Link to comment
45 minutes ago, keitel said:

Nisam očekivao ovo. Pretpostavljam da je procjena da sa kvalitetnim pojačanjem na toj poziciji možemo da napadnemo Aba ligu.

 

21 minutes ago, Azdaja said:

Navodno mladji Jaramaz. 

 

Nemam pojma sta da kažem po pitanju mladunca, ko gubi minute sada i jel ovo upgrade ili zalog za budućnost. Pitanje je

 

Kakav danak neiskustvu. Jaramaz može da bude pojačanje samo na poziciji Aranitovića, u ovom trenutku.

Link to comment

Pa mi smo Jaramaza doveli na pozajmicu do kraja sezone :laugh:

 

Ovi iz Burgosa kažu da dolazi samo da odigra do kraja 18/19 sezone i vraća se u Španiju jer ima ugovor.

Link to comment
5 hours ago, J-♣ said:

ne plaća to ni KKP, ni Ostoja, a tek nikako vaš batica,  već Miško

 

kao i predhodne pridošlice

 

Najbolji mi je bio njegov odgovor na pitanje da li ima nekog svog favorita, kaže, navijam za onoga kome u tom trenutku više treba pobjeda.

 

I to je njegova poslovna filozofija. Radilo se o NBA ligi, ali svejedno, lik sve drži na uzici.

Link to comment

Ne bi me čudilo da su mu ovde garantovali minute da bi se u Španiju vratio jači. Ko zna kakvo je to prebijanje Lončara i Miška...

 

Možda smo Renfroa doveli samo do kraja ABA?

Link to comment

pretpostavljam pozajmica sa pravom otkupa ako zadovolji,  on je imao i zdravstene probleme, povrede, pa mozda zele da ga provere pre potpisa dugotrajnijeg ugovora.

kriza je sa domacim igracima sve veca, pa svako ko nesto vredi je interesantan

Edited by Nikodije
Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...