Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

12 minutes ago, luks said:

 

Ако у финалу играмо ми, са трећег места, против Будућности, са четвртог места - ко има предност? 

 

Mi.

Doduse, sa cetvrtog nemamo nikako, zato bi bilo fino uci sa treceg mesta nekako. Od ovih timova, jedino Cedevita nema domaci teren

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Giggsy said:

 

Mi.

Doduse, sa cetvrtog nemamo nikako, zato bi bilo fino uci sa treceg mesta nekako. Od ovih timova, jedino Cedevita nema domaci teren

 

Ма знам, то је било реторичко питање

Link to comment
53 minutes ago, luks said:

 

Ако у финалу играмо ми, са трећег места, против Будућности, са четвртог места - ко има предност? 

 

Оће то.

 

:naughty:

Link to comment
2 hours ago, luks said:

 

Ако у финалу играмо ми, са трећег места, против Будућности, са четвртог места - ко има предност? 

 

Da ponovim sasvim legitimno pitanje. Ko ima prednost?

 

Inače pobeda je još slađa ako se uzme u obzir činjenice da smo igrali bez Ali Nikolića, bez Zagorca, bez Novice, sa totalno indisponiranim Vanjom koji je postigao 0 poena, skoro i bez Gagića koji je imao izuzetno malu minutažu u prvom poluvremenu. Na to sve dodati da smo imali 20 izgubljenih lopti. :kecman:

Trinkijeri je bukvalno školovao Repešu na temu "odbrambena klinika - kako napadačku ekipu srozati na što manji broj poena".

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Djordje, pričalo se više puta. Plasman na tabeli određuje prednost domaćeg terena. Pa ako budemo treći i u finalu budemo igrali protiv četvrte Budućnosti, imaćemo prednost.

Link to comment

Nego ne komentarišete transparent "Nema mjesta politici" ili tako nekako koji su istakli Ostojini najvjerniji?

 

Ne patkometrišem, nego me zanima, je li i tribina legla na rudu, ili je to jedna od značka frakcija. 

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Nego ne komentarišete transparent "Nema mjesta politici" ili tako nekako koji su istakli Ostojini najvjerniji?

 

Ne patkometrišem, nego me zanima, je li i tribina legla na rudu, ili je to jedna od značka frakcija. 

Debilcine. JSD mora biti u svakom trenutku ideoloski profilisan i time politizovan. Samo, jbg, okupirala nas bagra sa dna kace. 

Link to comment

Mislim, meni je iskreno bila simpa slika i uopšte Trinkijeri kao čovjek koga boli patka za naš brlog, koji ne da da mu kroje kapu, što bi trebalo da je jedna normalnost. Kao neko ko ima svoje ime i ne da ga, a sad ovi mandrili kao "nema mjesta politici", kad je ta strana u pitanju. A nisu isticali te transparente kad se klub zahvaljivao Vučiću. Jadno. Nego kapiram da su to neki plaćenici, e sad ne pratim toliko da znam koji su to na KK utakmicama, znam da je na FK bilo oni janjičarsko SNS krilo koje je šamaralo za VP, ali i to ne znam kakva je situacija otkako je Mutavi podlegao ranama junačkim. 

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...