Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Mark Rothko said:

Otišli Miha, Obrad i Đoko... osipa se osvajač kupa.

tri velika pojačanja u jednom danu....bravo, bravo

Link to comment
19 minutes ago, Goranz said:

Otvaraju se vrata da Borovnjak i Đurković naprave pun krug i završe karijeru u najdražim bojama.

a Duvnjak?

Link to comment
1 hour ago, April said:

 Sasvim dovoljno za blanko podršku Ostoji

 

16774g6.jpg

 

 

 

Kakav komentar. :D

Toliko su nam se sva trojica smucili da smo počeli bogu da se zahvaljujemo kada odlaze.

Link to comment
1 hour ago, April said:

 Sasvim dovoljno za blanko podršku Ostoji

 

 

 

+1

 

Ocekujem da se pojavi i transparent Ostoja legendo!

 

Zasluzio je..

Link to comment

meni žao što je otišao andrić.

nije ni koštao mnogo. mogli su da ga ostave..

i gde će on sad mučenik?

koliko sam shvatio još nema klub

 

Link to comment

tuzno vreme doslo, sivo nebo se nadvilo nad nama kad se radujemo odlascima pojedinih igraca...zao mi je mihe, nekako je dete partizana, ali nekako bezmud, a opet nas je, a sav nikakav...djoko je pokusao, prvi put, drugi put, ne ide brate, pa ne ide...cakarevic kakav uzas, mozda i najgori igrac ikada koji je igrao u partizanu...voleo bih da ode u fmp ili borac...obrad tomic - sto bi rekla dara bubamara u onoj pesmi: dobro jutro nikome, to su prve reči sto ces sutra reći...hvala velikom najdzelu vilijamsu gosu nwg-u za sve sto nam je pruzio...ode i brajma, on bas nista nije pokazao...von onako...bolekurcija, prosek, standard...da vidimo ko ce doci...place mi se, suza nemam...ovaj post mozda nije optimistican, ali vidimo se tamo negde u aprilu, maju da sumiramo utiske...sportski pozdrav

Link to comment
5 minutes ago, shimpr said:

tuzno vreme doslo, sivo nebo se nadvilo nad nama kad se radujemo odlascima pojedinih igraca...zao mi je mihe, nekako je dete partizana, ali nekako bezmud, a opet nas je, a sav nikakav...djoko je pokusao, prvi put, drugi put, ne ide brate, pa ne ide...cakarevic kakav uzas, mozda i najgori igrac ikada koji je igrao u partizanu...voleo bih da ode u fmp ili borac...obrad tomic - sto bi rekla dara bubamara u onoj pesmi: dobro jutro nikome, to su prve reči sto ces sutra reći...hvala velikom najdzelu vilijamsu gosu nwg-u za sve sto nam je pruzio...ode i brajma, on bas nista nije pokazao...von onako...bolekurcija, prosek, standard...da vidimo ko ce doci...place mi se, suza nemam...ovaj post mozda nije optimistican, ali vidimo se tamo negde u aprilu, maju da sumiramo utiske...sportski pozdrav

ne ostavljaj nas a da ne otvoriš novi topik

Link to comment

brat grobar theanswer je otvorio topic, nek nam bude srecno...a pisacu ja nista ne brini bradilko, samo nemam puno vremena jer postao sam otac, nisam vise dete pa sam preokupiran drugim stvarima...moram dete da ucim ko su dule vujosevic, danilovic, sale nacionale, novica, haris, pecarski otac i sin, bozic pera iz partera, misa timbas, mica beric, drobisa, slavkan vranes, bo, lorens, vontigo, milton, lazme, gist, veseli, aleks maric, acika rasic, stragi, silobad, korpivica, rebarce, vesa pertovic, miloje, kosta, sinovec, djekic, loncar, dragutinovic, zli gli, scepa, materic, vuajnic, djuro ostojic, tripko, tepa, maki macvan, bogdan, leo, zofri, bertans, gordic, lucic, gagi milosavljevic, birca, lukovic, pekovic, hecer, vrabac, cubrilo, tomasevic, radosevic, anjdusic, vule avdalovic, zeljko obradovic, gagic, musli, dzerels, blejk step, dzavai, pavlovic sasa, fredi haus, saric, nakic, divac, krstic, raduljica, koturovic i paspalj

Link to comment
2 hours ago, bradilko said:

meni žao što je otišao andrić.

nije ni koštao mnogo. mogli su da ga ostave..

i gde će on sad mučenik?

koliko sam shvatio još nema klub

 

Brate Bradilko,

 

Oću i ja da slušam tajmaute i gledam tekme sa KKP klupe. Nema mesta, jebiga.

 

A i šta ste se raspekmezili. Mučenik Miha, sivo nebo, pičke materine. Iguman, manastir, bre.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...