Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

52 minutes ago, theanswer said:

krajnje je vreme da se neko usere radi i rajku u život za istoriju njihovih glupavih pitanja. mada su oni samo pojavni oblik problema koji nazovi sportsko novinarstvo u srbiji ima a ogleda se u tome da 90% njih ili boli patka ili za ceo život ne bi mogli da smisle jedno smisleno pitanje koje bi uputili na konferenciji.

A gde rade ta rada i taj rajko?

U kojim novinama?

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

40 minutes ago, Nebojsa said:

+1 za ovo, in general...

 

ali, ono pitanje od sinoc, mada prilicno nespretno sroceno, je u sustini isto ono oko cega se na ovom topicu vodi rasprava par godina unazad - dakle, dokle vise ce nam igrati dokazano bezmudi igraci (pozdrav za drugara treska)? da parafraziram cuvenu bumbarovu recenicu - slazem se sa pitanjem.

 

trinki se poneo generalski i zastitio svoju vojsku, al je nacin na koji je to uradio prosto delovao isuvise teatralno, da ne kazem - neuverljivo u odnosu na vecinu ostalih stvari za koju vidis da stvarno misli dok izgovara. on ima realan problem - koji normalan covek na ovoj planeti moze da mu poveruje, tj. koga moze da ubedi da npr 1 vanja marinkovic "ima srce"?! da se ne vracamo na razne mlohe i slicne.

 

I upravo zato sto dobar deo navijaca ovako razmislja, zato budale poput  Rade ili Rajka neprestano postavljaju takva pitanja. Kod njihovih pitanja se uvek potencira necija krivica za poraz, pa nekad probaju indirektno da suknu treneru, pa se lose provedu, onda drugi put se dodvoravaju navijacima svaljujuci krivicu na igrace, jer su lose odigrali, nemaju "srcani misic" i slicne gluposti..

 

Mi smo juce odigrali slabo i izgubili zbog glave, a ne srca. To je apsolutno svakome jasno ko se makar malo razume u sport.

Link to comment

Nisam siguran, nešto sam u glavi imao da je Rada iz Novosti ali ne garantujem.

 

Na njena pitanja na kzn, ljudi već 10+ godina prevrću očima, jezivo je glupa i neuka

 

Link to comment
43 minutes ago, BlackGeorge said:

Rytas izgubi od Albe kod kuće posle produžetka.

 

Još jednom, iz koje redakcije su Rada i Rajko? Da li neko zna?

 

Rada je dugo radila u Sportu, sve dok ga nisu ugasili. Ne znam za koga radi sada..

 

Rajko je sa Kosova, uglavnom je radio kao dopisnik za raznorazne medije..

 

edit: Inace, ne znam da li su ljudi primetili, posle Krke nije bilo Rajka, pa je Trinki prokomentarisao "Uh, dobro je".. :D

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
Rytas izgubi od Albe kod kuće posle produžetka.
 
Još jednom, iz koje redakcije su Rada i Rajko? Da li neko zna?
To nam fino radi posao u nekoj potencijalnoj kombinatorici. Mada opet i ja serem, veze nemam šta su radili sa pravilima za pobede i poene iz produžetka.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Rada je dugo radila u Sportu, sve dok ga nisu ugasili. Ne znam za koga radi sada..

 

Rajko je sa Kosova, uglavnom je radio kao dopisnik za raznorazne medije..

 

edit: Inace, ne znam da li su ljudi primetili, posle Krke nije bilo Rajka, pa je Trinki prokomentarisao "Uh, dobro je".. :D

 

da,rada je bila u sportu a rajko radi za neki fringe medij štaznam... jebiga, kad ostatatak sale u velikoj većini slučajeva nije u stanju da upita nešto konkretno u vezi utakmice ili bar kad im dođe strani trener koji bi imao šta da kaže da mu postavi neko interesantno pitanje osim kako vam se čini atmosfera u pioniru. onda rada and rajko izbijaju u prvi plan jer ono navikli ljudi da pitaju i kad nemaju ništa pametno. čast izuzecima ali postoje ljudi koji rade oko košarke a nisam siguran da znaju pravila, a ovi što ih znaju su možda još gori. tipa postoji lik koji uređuje košarkaški portal a misli da je dončić tipa peti najbolji ruki na draftu. 

Link to comment

Pa da, tu je i Tegi smarac sa vecitim prvi utisci pitanjima (dobro, to vise 1na1 sa igracima). Meni je Pavle Knezevic ok, pitanja su mu korektna, a on generalno ima dobru komunikaciju sa trenerima, sa njim vole da popricaju. Bogun je isto ok  (cini mi se da je i ovde ranije pisao vise), Stejsi, ali oni valjda ne idu na konferencije cesto. Zurnalovi novinari uglavnom nikad nista ne pitaju..

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Pa nije valjda razlika u pobedama posle 40 i 45 min?

 

Nije kad se broje pobede, ali ako se pravi neki krug ekipa i gleda kos razlika onda se za utakmicu broji samo regularni deo.

Link to comment

Pa možda i hoće u Real, pošto ga prodaju tamo (a tražio ga je). Klub Budućnost Bijeljina odakle dolazi ovaj talentovani klinja je najavio tužbu FIBA.

Ovo me podseća na ono sranje što smo imali sa Bosnom oko Saše Danilovića pa je morao da pauzira godinu dana.

 

“KK Budućnost Bijeljina izražava zabrinutost i nezadovoljstvo načinom na koji KK Partizan Beograd pokušava neprofesionalnim i nekorektnim putem doći do članova našeg kluba u namjeri da potpišu ugovor s beogradskim klubom bez saglasnosti KK Budućnost. O načinima na koji u cijeloj regiji agituju mlade igrače biće obaviještena i krovna svjetska organizacija FIBA u okviru koje ćemo tražiti zaštitu svojih prava. Naša saznanja su da je slično ponašanje KK Partizan zabilježeno i kod drugih klubova koji rade s mladim igračima u cijeloj Evropi što pokazuje da KK Partizan postaje klub nečasnih namjera u svojoj ambiciji da se vrati na puteve sportskih uspjeha koje je nekad bilježio. KK Budućnost Bijeljina, unatoč otvorenim pokušajima iz KK Partizan da budemo uništeni, nastavlja nesmetano sa svojim radom i nastojaćemo svojim rezultatima opravdati status jedne od najboljih škola košarke u regiji. Upozoravamo ostale slične klubove na aktivnosti KK Partizan s kojima nikakav oblik buduće saradnje ne dolazi u obzir dok ne promijene neprofesionalnu praksu koja je neviđena na ovim našim prostorima. Za sada ćemo ovakvo ponašanje pripisati neiskustvu i pretjeranoj ambiciji predsjednika kluba Ostoje Mijailovića.
Uprava KK BUDUĆNOST.”

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...