Jump to content
freakns

Osmina finala

Recommended Posts

gervasius twinkleminkleson

Danas bi trebalo da budu ružne utakmice, ali postoji uvijek mogućnost raspada Argentine, što može da bude spektakl. Nadam se da se neće desiti, i da će nekako da uspiju da prodju dalje alo sumnjam, bez obzira na tunjavost Desampa.

Mislim da je Urugvaj nešto bolji, tj kompaktniji od portugala, mislim da mogu da prodju, ali dobar kandidat za 0:0 i penale

Nikodije

danas ne vise od jednog gola iz igre ukupno. a od nekih iznenadjenja imam  osecaj da bi hrvati mogli da nalete na dansku minu i ispadnu.

Milosh76

30. jun

16:00 Francuska-Argentina

Vreme je da Argentina bude pokojnik ili pobednik. Francuska je skoro idealna za to, posto ni oni nisu briljirali.  Navijam za Argentinu

20:00 Urugvaj-Portugalija

Vrlo moguca katasrofa u najavi. 0-0 pa cekamo penale, nadam se da Kiki ispada... pa ko pobedi da ispadne od Argentinaca

01. jul

16:00 Spanija-Rusija

Nemaju Rusi sanse ni sa navlacenjem sudija. Verovatno cemo gledati dosadnu utakmicu i 75% poseda Spanaca i neki gol na silu. Spanija prolazi

20:00 Hrvatska-Danska

Danci bunker 120 minuta pa penali... ako prodje neka kontra jos bolje. Navijam za Dance iako su Hrvati bolji na papiru, ... kako god da bude, Spanci u polufinalu

02. jul

16:00 Brazil-Meksiko

ovo moze biti interesantna utakmica, Brazil prolazi

20:00 Belgija-Japan

lagano Belgija. nadam se da ce doci i do polufinala i da ce na kraju osvojiti

03. jul

16:00 Svedska-Svajcarska

definitivno za Svedsku Svajcarska blagi favorit

20:00 Kolumbija-Engleska

za Kolumbiju .. nadam se i u polufinalu

Edited by Milosh76

Њујоркер

Francuska

Urugvaj

Spanija

Hrvatska

Brazil

Belgija

Svajcarska

Kolumbija

San Epifanio

Argentina
Portugal
Spanija
Danska
Meksiko
Belgija
Svedska
Engleska

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

ArleKino

Francuska-Argentina

Francuzi su izuzetno kilavi na ovom prvenstvu, a Argentina, užasna banda koja ne zna da li je došla ili pošla, ima tog jebenog Messija. Ako postoji očekivano iznenađenje, to je prolaz Argentine.

Urugvaj-Portugal

Penali nakon 0:0 djeluju kao sigurica, ali ja bih dao prednost Tisipederu™ već nakon 90 minuta, Suarez za 1-0.

Hrvatska-Danska

Pobjeda u prvom meču uz Modrićev penal? Check.

Pobjeda nad gigantom u drugom uz maestralnu partiju Rakitića? Check.

Pobjeda u nebitnoj utakmici sa drugim timom protiv tima koji još ima šansi za prolaz? Check.

Sad slijedi još samo neki danski Senturk da se ukaže, Rustu Schmeichel je tu, da se kompletira poraz od repke sa crvenom podlogom i vjerskim simbolom na zastavi.

Kolumbija-Engleska

Ovisnost od kokaina je jača od alkoholizma.

Belgija-Japan

Belgija pobjeđuje.

Španija-Rusija

Pa-pa, Rusi. Ako Španci dobiju i budu igrali sa Dancima, Danci će se sami predati.

Švedska-Švicarska

Fuj. Prolaze Švicarci.

Brazil-Meksiko

Meksiko pada po šesti put zaredom u osmini finala SP. Srednjoamerički Arsenal.

Cash

Auu @Timmy velika razlika u kvalitetu izmedju Švice i Švedske. To je isto kao da kažeš velika razlika u kvalitetu izmedju Uniteda i ChelsIija.

Timmy

Jbga, znas sta kazu za misljenje i dupe :D 

Simpaticna je meni Svedska, ali cjenim da nemaju kvalitet za QF.

Cash

Nema ni UN CH kvalitet za osminu finala a kamoli nesto vise. Napred Švedska napred Tola 😎

Timmy

A kako vreme odmice meni se sve nesto cini da ce Belgija da uzme. Mnogo su mocni. Ako izbace Brazil skocice im samopuzdanje (mada ga mozda vec imaju i prevse. Opravdanog samopouzdanja) pa mozda se cak i prosetaju do kraja. Pogotovu sto ce u drugoj polovini biti mnogo vise krljanja. SPA-CRO u QF je spektakl u najavi kao i URU-ARG/FRA. Ko od njih prodje u finale ce verovatno imati preteske utakmice iza sebe. A Belgiju u SF ocekuje SUI/COL/ENG/SWE, a svi znamo sta se moze desiti u polufinalu na SP (videti pod GER-BRA :D )  

W.F.C.
16 minutes ago, ArleKino said:

Meksiko pada po šesti put zaredom u osmini finala SP. Srednjoamerički Arsenal.

:laugh:

Timmy
2 minutes ago, Cash said:

Nema ni UN CH kvalitet za osminu finala a kamoli nesto vise. Napred Švedska napred Tola 😎

Sve su to nebitne reprezentacije. U finalu ce igrati iz donjeg dela Belgija ili Brazil. A iz gornjeg pobednik SPA/CRO. Eventualno Argentina ako im se skocka dosta toga. A ume to posle ovakvih sranja i srecnih prolaza. A ume id a bude katastrofa vec odmah. To ce mi biti najzanimljive da vidim sta ce Mesi & co pociniti

John Coltrane

Francuska-Argentina FRA ide dalje, ne moze ovako jalova ARG da se izvuce 2 puta

Urugvaj-Portugalija Urusi imaju 2 para vrhunskih igraca ostalo lose, POR ima najboljeg igraca na svetu

Spanija-Rusija najtezi par. Da se ne igra u Rusiji ne bih imao dileme, ali uz ovakve sudije sve je moguce

Hrvatska-Danska CRO lagano, Danska mi vazda gotivna ali su mozda i najmanje pokazali od ekipa koje su prosli

Brazil-Meksiko Mehiko simpa, ali je kvaliteta na strani Brazila

Belgija-Japan Dobice ih na fizikalije i lucidnost Azara

Svedska-Svajcarska Svica ce probati kao protiv nas, na ceku, ali su Svedi daleko disciplinovaniji i imaju trenera

Kolumbija-Engleska Kolumbija slicna nama, skup dobrih pojedinaca ali ne preterano ukomponovanih, prosli zahvaljujuci lakoj grupi

Meazza

Engleska je imala daleko laksu grupu.