Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

Ja sam gledala treci set i ni posle ponavljanja snimka, ne videh sta je bilo. Prvo se uhvatio za skocni zglob, a onda ga je na medikal tajm autu, masirao negde oko kolena i na butini. Ne znam sta bi. Posle je jos napravio i brejk za mec.

Link to comment
51 minutes ago, Arkadija said:

Ja sam gledala treci set i ni posle ponavljanja snimka, ne videh sta je bilo. Prvo se uhvatio za skocni zglob, a onda ga je na medikal tajm autu, masirao negde oko kolena i na butini. Ne znam sta bi. Posle je jos napravio i brejk za mec.

 

Proklizao je malo u promeni ritma kretanja nakon sto mu je Argenitnac skratio jednu loptu, nista strasno.

 

Dobro je izgledao Novak danas na terenu, prija mu ocigledno igra na travi. Jos u Parizu mi se ucinilo da bi mogao biti opasan na travi i za sada fino gura, sve sto mu treba je jedna pobeda protiv top igraca da bi video da moze. To njegovo kurobecanje s ishranom je pocelo da uzima danak u kondiciji i snazi, tako da od sljake nema mnogo vajde ako se ne uozbilji.

Link to comment
Ne znam šta je Wawrinka do sad osvajao, ali ovo osvojiti neće...
Mislio si reci ne znam kako je do sad sve osvojio, ali ovo osvojiti nece?


Ne'b se zakunuo. Mozda se sledecu sezonu fokusira i odigra samo travu...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Nova miljenica ppp-a rutinski prosla u 3.kolo. A prosle su i Kasatkina i Belindica bravo devojke :Hail:. Dalje ide i miljenica naseg malva Cibulkova 😎

Link to comment

kad smo kod miljenica, treba spomenuti i antiheroinu Van Uytvanck. verovatno najružnija teniserka na turu. kako kida protiv braniteljke Mugruze. razbija sa osnovne linije, baca dropšotove, lobove, izađe čak i na mrežu posle dobrog napada. kao da ceo život igra na travi 

 

 

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...