Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

Kakav TB Lasla :isuse: Hajde za tri iznudjene greske, ali pored toga je tri najlaganija forhenda poslao direktno u mrezu. Neka raspali ako je nesiguran oko jacine udarca, takvim pilecim prebacivanjem sigurno nece pobediti Lorencija.

Link to comment
9 minutes ago, Malvo said:

Ne razumem zasto je Laslo autsajder protiv dede Lorencija. Jeste sljakas bez iskustva na travi, ali nije ni Lorenci nista bolji, a mator je, godine uzimaju danak i servis mu je slabiji od Laslovog. Bas me zanima kako ce se snaci.

 

Poznatiji igrac. A sve ostalo je tu negde. 

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

 

Ladno planira do 50te da igra :D 

 

:)

 

Pretpostavljam da je posredi nešto slično Jordanovom ugovoru sa Nikeom...

Link to comment
54 minutes ago, Timmy said:

 

Poznatiji igrac. A sve ostalo je tu negde. 

 

Igra protiv sljakasa od 35 godina sa nekakvom bandazom na zglobu i bez servisa, a izgleda kao da ce dumre. Dok se ova dvojica igraju slajsova i neiznudjenih gresaka, Vavrinka izbacio Dimitrova :isuse:

 

Gledao sam Djerea nekoliko puta poslednjih meseci, video sam i da je u dosta dobroj formi i nekako se nadao da je sa Celendzer nivoa presao na ATP, ali ovo je bas lose. Ceo mec ne moze da uhvati jacinu forhenda, ili je dobaci do mreze, ili raspali u aut.

Edited by Malvo
Link to comment

Mislim da je 10 godina i 30 miliona, a ne 300, toliko nije Lebron dobio. :) RF logo će mu morati vratiti pre ili kasnije pošto ga je Nike samo preradio, nije dizajnirao, ako sam dobro shvatio.

Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

Mislim da je 10 godina i 30 miliona, a ne 300, toliko nije Lebron dobio. :) RF logo će mu morati vratiti pre ili kasnije pošto ga je Nike samo preradio, nije dizajnirao, ako sam dobro shvatio.

 

 

Quote

Roger Federer surprised everyone on Monday heading into the Centre Court wearing an UNIQLO jacket, headband, t-shirt and shorts. According to ESPN, Federer will earn $300 million over 10 years ($30 million per year) even when he will stop playing, as provided by the contract agreement.

Federer's team could sell some patches on his shirt, which could make the Swiss earn even more. The Swiss kept wearing Nike in the tournaments played even after March 1, when the contract expired. He had a $100 million ten-year contract with the American brand from 2008 to 2018, Roger was searching for more money but Nike offered him to expand the line through the RF logo, owned by the company since 2010.

The UNIQLO Chairman and Founder Tadashi Yanai said: 'Federer is one of the greatest champions in history; my respect for him goes beyond sport. Our partnership will be about innovation on and off court.

We share a goal of making positive change in the world, and I hope together we can bring the highest quality of life to the greatest number of people. UNIQLO will help Mr. Federer continue taking tennis to new places, while exploring innovations in a number of areas including technology and design with him.' Federer said: 'I am deeply committed to tennis and to winning championships.

 

Link to comment
Just now, Time Crisis said:

Ups, my bad, ali jbt, nisu normalni, toliko nije dobijao od Nike-a dok je osvajao sve one trofeje koliko će ga ovi plaćati u penziji. :)

 

 

Da, triput više (po sezoni) nego što je Nike plaćao. Inače, ubedljivi rekorder je Jordan, čitao sam negde da mu Nike plaća više od 100 miliona dolara godišnje za Air Jordan linju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...