Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

54 minutes ago, Malvo said:

Da li je moguce da za Tadica nije bio zainteresovan nijedan EPL klub, nego ce preci u Ajaks? :unsure: Nema teorije ni da mogu da mu ponude iste uslove kao engleski klubovi, a to ce mu verovatno biti poslednji jaci ugovor. Lagano moze da igra u rotaciji u klubovima iz gornje polovine.

 

Pisali smo na drugoj temi negde - hoce da igra CL, plus trazi manje fizicki zahtevnu ligu da bi produzio sebi karijeru. Ja isto mislim da Ajax nije najsrecniji izbor, ali ok, ima nekog rezona, da kazemo da je mogao da bira izmedju nekih Evertona i ovoga i izabrao je ovo.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na kraju krajeva proveo je 4 dobre godina u toj ligi/zemlji, oprobao se u najjacoj ligi i na kraju svestan svojoh mogucnosti pre ce izabrati lidersko mesto u Ajaxu nego klupu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ako covek to zeli, ko je bilo ko drugi da mu bira, ali mi je opet rezon prilicno cudnovat. Razumem LS kao prednost ili kao motiv, ali vec igra ubedljivo najjacu ligu na svetu sa 4 LS tima i jos nekoliko njih koji po kvalitetu to mogu da budu. Cemu se nada, da ce da izvuku Real i Barsu, pa odigra dva meca protiv njih, ili zudi za Romom, Benfikom i Lokomotivom iz Moskve? Mislim, nejasan mi je rezon u ovom trenutku karijere, posebno sto svi jure u Englesku, retko ko van nje. Skroz bi bilo OK da je to odlucio za recimo dve godine, ali i dalje ima sezonu-dve u nogama za EPL, cak i kao starter, ne kao rezerva. Mozda mu je i dosadilo, ko zna...

Edited by Malvo
Link to comment

Good luck with that :D

 

Pade mi na pamet: mozda jednostavno zeli da osvoji trofej u karijeri. Sad sam proverio i na vikipediji i on ladno nema nijedan timski trofej u karijeri, cak ni kup.

Link to comment

da, do sada je delovao da beži od pritiska i da bira manje sredine, ali očigčedno mu biološki sat govori da je poslednji trenutak da uzme neku titulu

 

sad ide u klub sa najvećim mogučim pritiskom, kao najskuplji igrač u istroiji, u klubu koji mora da pobedi u svakoj utakmici, biće prvi na udaru za svaku nerešenu

Link to comment
39 minutes ago, 189- said:

nisam imao net pet dana, sta je ovo jos nemamo novog trenera? nista, cekamo prvi jul.

 

Eto, drug Tito, ni novi trener nema. :D

 

Ne znam šta je ovo oko Sarrija i Contea, šta se ima čekati. Nije Italija na SP pa da od toga ovisi.

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Sreća, pa je ovo drugo objavio eminentni Dejli star :fantom:

 

ne znam ja to, ovo je iz eminentnih spanskih izvora :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Majo said:

ne znam ja to, ovo je iz eminentnih spanskih izvora :fantom:


Istih onih koji su pre godinu dana masovno zakazivali promociju Kutinja u Barseloni? :fantom:

 

Link to comment
Just now, copkillah said:


Istih onih koji su pre godinu dana masovno zakazivali promociju Kutinja u Barseloni? :fantom:

 

pa dobro, na kraju je dosao. znaci izvor je ok :fantom:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...