Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

£130M FOR HAZARD

Chelsea have named their price for Eden Hazard and it is £130m, Sky Sports News understands. 

Real Madrid value Hazard at no more than €100m (£88.1m) because he is entering the final 12 months of his current contract. Hazard will be allowed to leave, but only if the price is right. 

However, Chelsea are under no pressure to sell and negotiations are being handled by Chelsea director Marina Granovskaia. 

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

Naprimjer...

 

James Rodriguez najvjerovatnije neće u Bayern nego će ga Real tutnuti nekom od Engleza. Spominju se Arsenal, Liverpool i Man U. Liverpoolu bi možda i najbolje sjeo sa aspekta kreativnosti koji smo spominjali neki dan, ali živ nisam dok ne vidim kako bi on onakav crnogoričan™ radio u Kloppovom sistemu. :D

 

Piše se da Lyon prodaje Fekira, Ndombelea i Depaya, Fekir bi mogao u Liverpool, ličilo bi na Kloppa da tvrdoglavo čeka svog igrača dok bi Depay mogao nastaviti mini-seriju krila koja su se preporodila nakon kraha u Unitedu (Zaha). Ne bih se začudio da ga uzme Bayern kojem treba prava zamjena za Riberyja. Ndombele bi bio pojačanje svakom, a spominje se Tottenham.

Ne bih rekao da se Zaha preporodio, samo se vratio u manji klub gde su očekivanja i pritisak manji. Palas je njegov nivo, rekao bih. Nek me razuveri :D

Link to comment

Meni ni Depay ni Zaha ne deluju dovoljno dobro za neki najviši nivo, samo su se bolje snašli u slabijim ligama/manjim sredinama.

Link to comment

Što ste tako negativni, evo prvi put u karijeri dobacio je do dvocifrenog broja golova u sezoni (10 na 36 utakmica). Onwards and upwards, tek mu je dvadeset šesta...

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Što ste tako negativni, evo prvi put u karijeri dobacio je do dvocifrenog broja golova u sezoni (10 na 36 utakmica). Onwards and upwards, tek mu je dvadeset šesta...

 

Ljudi su nekada preoštri prema tim mladim talentima kao što su Zaha i Lingard.

 

Link to comment

Danas Depay na insta storiju napisao "Merci Lyon"eleganci u crvenom odelu, leti u crvenom privatnom avionu a skauzeri nevera. Par sati pre toga neki izvor preneo da ga pool kupio. Sve dok neko od stalkera nije pratio flightradar i video da je avion odleteo u Holandiju [emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment

Doduse realno sada Sarri ima najvece sanse, ja tu Pepa jedino mogu videti ako City izbace iz CL sto se nece desiti jelte.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

Da li je veci uspeh Svetski kup u spustu ili olimpijska medalja u spustu?

To je otprilike poredjenje liga takmicenje - kup takmicenje.

 

Jedino takmicenje koje spaja i li gu i kup, ali kup sa 4 pobede, tako da nema mesta sreci, sudijama i sl. je NBA. Ali to je kosarka, takav sistem ne moze da se organizuje u fudbalu.

 

Link to comment

Stavljam u spoiler, jer je samo za Sektu, mada kada razmislim sta se sve ovde pise, nisam ni morao...

Spoiler

 

Danas, kao sto znate igramo tekmu protiv Bayerna (tj. legende klubova), u cast datuma kada smo uzeli CL i zavrsili sezonu cuvenim Trebleom. Tekma je u 4pm, bice potoka sigurno. Tada je trajalo i dalje bombardovanje, a ja se secam kako sam sedeo u fotelji, gledao finale i (sto nije bilo cudno tada) zacule su se sirene za pocetak vazdusne opasnosti. Sekund posle toga, komentator je rekao, parafraziram - u ovom trenutku, dragi gledaoci, zacule su se sirene, nadam se da necete svi otici u sklonista, vec ostati uz nas. Ja za 78 dana nikada nisam otisao u skloniste, pa sam i tad rekao " ne brini" TO vece je zbog toga jos ostalo vise posebno.

Vraticemo se jednog dana

 

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...