Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

pa mislim odavno ja pričam da siti posluje vrlo razumno, daleko je ovo od nekog šoka ako niste od onih što histerišu napamet... objasnio™ sam ja još onomad prilikom transfera alexisa i zašto mi nismo ušli u tu priču, i šta će sad da se desi sa wage billom junajteda. ko je hteo da čuje još mu je tad sve bilo jasno :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 hours ago, John Coltrane said:

Robin Van Persi okacio kopacke o klin, bar sam od Arlea ocekivao 1 carsaf u to ime.

 

:ziga:

 

Ipak, meni je najljepsi onaj glavom u dresu repke, protiv Spanije bese..

Link to comment
12 hours ago, John Coltrane said:

Robin Van Persi okacio kopacke o klin, bar sam od Arlea ocekivao 1 carsaf u to ime.

 

 

korak%205%20carsaf%20sa%20gumom.jpg

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Jbt, bas se zahuktala prica o Pepeleu u Juventusu :blink: navodno potpisuje 4og juna, 24milke po sezoni (verovatno bruto)

 

Mihalj Arteteš preuzima City i svi zaboravljaju drugog najboljeg španskog menadžera u ligi. Zasluženo.

Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

Jbt, bas se zahuktala prica o Pepeleu u Juventusu :blink: navodno potpisuje 4og juna, 24milke po sezoni (verovatno bruto)

 

Sad sam i ja video, par "ozbiljnih" italijanskih izvora to tvrdi. 

Link to comment

Artera bi po meni bio ok izbor za Siti, s tim sto ne znam koliko su oni u fazonu da tako skup projekat daju neproverenom treneru. Iz te perspektive pre mi deluje sa ce uzeti nekog Alegrija.

 

Ostaje mi nejasno zasto bi Pep napustao Siti, tri godine gradi ekipu i sad kad konacno moze da ubire plodove rada ce da zapali. Jedini ako ima neke istine u onom banovanju Sitija iz Evrope, ili onih naklapanja oko arapskih para.

Link to comment

U ovoj dekadi nijedan trener nije odbranio titulu EPL, Gvardiola je to prvi ucinio posle Fergusona, koji je to uradio pre deset godina. I to na kakav nacin. Za mene je to daleko veci uspeh nego Zidanove tri lige sampiona.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Artera bi po meni bio ok izbor za Siti, s tim sto ne znam koliko su oni u fazonu da tako skup projekat daju neproverenom treneru. Iz te perspektive pre mi deluje sa ce uzeti nekog Alegrija.

 

Ostaje mi nejasno zasto bi Pep napustao Siti, tri godine gradi ekipu i sad kad konacno moze da ubire plodove rada ce da zapali. Jedini ako ima neke istine u onom banovanju Sitija iz Evrope, ili onih naklapanja oko arapskih para.

 

neće on niđe

Link to comment
13 minutes ago, Meazza said:

U ovoj dekadi nijedan trener nije odbranio titulu EPL, Gvardiola je to prvi ucinio posle Fergusona, koji je to uradio pre deset godina. I to na kakav nacin. Za mene je to daleko veci uspeh nego Zidanove tri lige sampiona.

 

+1

 

Link to comment

naravno da nije veci uspeh.

 

nego, ne znam sta da mislim o ovome. neki kazu da isti ljudi pre ovih poznatijih izvestavaju o ovome kao i o ronaldovom transferu u juve...

 

nadam se da nece otici.

Link to comment
15 minutes ago, Meazza said:

U ovoj dekadi nijedan trener nije odbranio titulu EPL, Gvardiola je to prvi ucinio posle Fergusona, koji je to uradio pre deset godina. I to na kakav nacin. Za mene je to daleko veci uspeh nego Zidanove tri lige sampiona.

 

+1

 

Plus, po meni te dve Sitijeve titule u ligi sa, bar nacelno, pet pretendenata vrede vise no titule sa Barselonom (liga u dvoje) i Bajernom (liga bez briga), a Juventus ni da ne pominjem (liga bez kalčopoli briga)

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

U ovoj dekadi nijedan trener nije odbranio titulu EPL, Gvardiola je to prvi ucinio posle Fergusona, koji je to uradio pre deset godina. I to na kakav nacin. Za mene je to daleko veci uspeh nego Zidanove tri lige sampiona.

 

Znači, Peparina odbrana titule, prva nakon 10 godina, više vrijedi nego Zidaneova dvostruka odbrana Lige prvaka/KEŠ koju nije počinio niko nikad prije. :D

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...